Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Cześć dziewczyny Witam po wekendowej przerwie i co no wego u was bo ja od rana mam nerwy i nie wiem czemu pozdrawiam wszystkie nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia zaspałam do pracy a jeszcze do apteki musiałam wstąpić. Jestem na czczo, więc lece do łazienki wykonać test. Jeszcze 5 minut i wszystko będzie jasne. Rzecz jasna @ się nie pojawiła. I mam miłą niespodziankę w pracy. Zakupili mi nową klawiaturę i myszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kawiarenka, Staraczka i I jeszcze ja Staraczkaa trzymamy kciuki Napięcie jak w filmie grozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaaa, napiecie na maxa ! Daj znac, bo i ja sie spoznie do pracy, a od kompa nie moge w takiej chwili odejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaaa GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIESZE SIE Z TOBA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasza założycielka topiku w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to teraz poleci - jedna ciąża za drugą !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie za 15 minut dowiem się czy wynik 2 testu jest taki sam jak tak to dzwonie do rejestracji i umawiam wizyte u gin. On i tak mi pewnie za wiele nie powie tylko skieruje na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka!!!!! HURRRRRAAA ❤️ w takim wypadku Ja wierzę w powodzenie testu, ale powtórkę zrób masz rację... Cieszę się!! Z rana taka miła wiadomość. tofikowa❤️ i jeszcze ja❤️ bella❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin nie wyczuję raczej ciąży tak wczesnej. Przebada cię zobaczy i określi. Tradycyjnie wysłanie na badanie krwi jest obowiązkiem i potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poniedziałek zaczął się nieźle :) Staraczkaa, a może zrób sobie jutro badanie z krwi beta HCG - będziesz miała 100 % potwierdzenie. Skoro ginekolog tak i tak Ci zleci to badanie ? Albo każe Ci czekać 1-2 tygodni na USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórka testu jak najbardziej pozytywna i II są ładnie widoczne. A jak z tym beta hcg to trzeba skierownaie jakieś dostać czy jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!! Nie musisz mieć skierowania - ale płacisz za to badanie. Ale w takiej sytuacji - co to 20 zł (bo chyba tyle kosztuje - jak się mylę to proszę mnie poprawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×