Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

dzięki tofikowa, będę zaglądała i sledziła co się dzieje. trzymam oczywiście kciuki za wszystkie koleżanki, które jeszcze nie \"zaskoczyły\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a ja myślalam, ze w stopce masz termin @ bo na moim topiku tak własnie jest, każda ma wpisany termin @ i wiemy która w jakim jest momencie cyklu i wiemy której opingować:)) A ja starałam sie dwa miesiace, ale w tym cyklu cos sie mojemu mężowi porobiło, i ma duże wątpliwości co do dziecka. Więc ten cykl raczej jest stracony a co bedzie w następnym to nei wiem, może już nei będziemy sie starać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika29 - dlaczego chcesz tak szybko przerwać starania ? Może Twojemu mężowi się odwidzi i zmieni zdanie ;) mężczyźni to dziwne stworzenia i często sami nie wiedzą, że w głębi serca pragną dziecka. Trzymam za Ciebie kciuki i przesyłam dla Ciebie i Twojego męża pozytywne fluidki ciążowe bbbzzzzzzzzzzz~~~~~~~~~:) A macie już dzieciaczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nierezygnuje wciaż mama nadzieję, ale nic na siłe, zwłaszcza w takim zadaniu:))) tak mamy juz 6 letnią córke, dlatego troche mi sie spieszy z ta ciażą bo mała coraz większa, a jak na razie musiałaby podzielić sie pokojem z bobasem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też śpieszy się z ciążą - nie mam jeszcze dziecka, a skończyłam już 30 :) biologiczny zegar tyka, instynkt wciąż mnie pogania, a tu d... zbita, bo się rozchorowałam. Muszę znowu się wstrzymać, choć nie jest mi łatwo. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dziewczyny ja Wy tworzycie te Wasze linki z ile dni jesteście po slubie bo tego nie moge jakoś znaleść...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa ja tez skacyzlam 30 lat i nie ma dziecka, ale zobacyzmy co bedzie wkoncu wrozka wywrozyla pocztek roku ( a tako powaznie to jej nie wierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Peggy :) A co to za wróżka ? Chyba też się do niej zgłoszę hi hi hi Może mi powie coś ciekawego :) W dobre wróżby wierzę w granicach rozsądku (bo co mi szkodzi ;) ), a złe ignoruję. Peggy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa :) Pozdrawiam bedzie dobze i my 30tki zaciazymy zobaczysz ja narazie czekam cichutko a moze juz sie udało zobaczymy za parę dni i my bedziemy sie cieszyć głowa do gory bedzie wielki brzuch ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - i co Ci wróżka powiedziała ? Kawiarenka - też życzę Ci z całego serca wielgachnego brzuszka. I to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżka zwykla...ale wiecej juz sie nie zgłosze do zadnej wróżki...oczywiście ze nie mozna do konca wierzyć w ich przepowiednie, ale TROSZECZKE chyba mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTUJĘ:::: NA PEWNO W TYM ROKU POJAWI SIE CIĄŻA, I BEDZIECIE Z TEGO POWODU BARDZO SZCZĘSLIWI.... A DRUGA WRÓŻKA ;( ZE W CIĄŻE ZAJDE POŹNĄ ZIMĄ.... EJ, I tak sie nie sugeruje Nimi, ale dodało mi to troszkę NADZIEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamie stara Cyganka wywróżyła, że będzie miała trójkę dzieci i sprawdziło się :) Po prostu Cyganka dobrze trafiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że byłyście w \"gabinecie\" wróżki :) takiej z kulą albo kartami tarota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegii a ja na interi dział KOBIETA. ALE WIECEJ JUZ TEGO NIE ZROBIĘ..ale miałam starcha gdy usłyszałam ze dostałam sms zwrotnego.....ze ho,ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Tofikowa, ja jestem sceptykiem co do Wróżek, chciaz moje kolezanki były u prawdziwej wróżki...i sie wszytsko powoli spełnia im.... ale nie DAJMY sie porwać przepowiedniom.... :)_:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam stracha, najbardziej balam sie ze powie ze bede miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggii, ale mnie zaciekwaiłaś tymi wrózbami..... a napisała CI pozytywną odp czy wymijającą????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba w te wszystkie wróżby przepowiednie nie wierze kiedyś cyganka powiedziała mi że szczęśliwie wyjde za mąż jak byłam już po ślubie i że przed ślubem urodzi sie pierwsze dziecko nic się nie sprawdziło a raczej nic nie zgadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie, Powiedzial ze na poczatku natepnego roku zajde wciaze i urodze zdrowa dziewczynke, wiec zadałam jej pytanie czy bede miec jakies problemy z utrzymaniem ciazy lub z zajsciem odpisala za chwilek ze z kart nie widzi problemow i ze ma jakie sslonko i ze wszystko bedzie dobrze zebym sie nie martwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Kawiarenko, zgadazam sie ze nie mozna blado ufac wrózkom, ale mozna dzięki temu inaczej spogladac w przyszłośc choć przez PARĘ DNI...... :):):):):) S ŁONKO DZIS SWIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QUERRILLA - święta prawda - nie dajmy się porwać przepowiedniom :D Czasem mnie korciło, żeby ktoś postawił mi kabałę z kart tarrota, ale generalnie nie wierzę w przepowiednie (chyba, że w miłe ;) ) Tym bardziej, że osoby bawiące się w wróżenie to naprawdę nieźli psychologowie. Wróżka powie Ci jakiś wyraz np. brunet, albo dziecko - potem obserwuje reakcje i albo ciągnie zabawę dalej albo szuka innego punktu zaczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEGGII, cieszmy sie w takim razie tymi staraniami, bo jak zajdziemy w ciąże to nici z kochania sie.... POZYTYWNE MYSLENIE TO PODSTAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Tofikowa tak jest obserwuje nasze zachowanie i gada to co chcemy usłyszeć albo odpowiada na konkretnie zadane pytanie samo to ze poszłas do wróżki usłyszeć cos milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×