Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Ja tez nie wierze w te wrozby ale akurat chciala bym zeby sie ta spełniła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEGGII, trzymajmy sie tej przepowiedni, i nie dajmy sobie wmówić ze bedzie inaczej. mOJ mAZ był zły ;( ze wysłałam te smsy....ON JEST TAKIM OPTYMISTĄ...i dzięki temu swojemu podejsciu dodaje mi siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też jest optymistą :) To ja w rodzinie jestem od zamartwiania się i snucia czarnych scenariuszy. Ale efekt jest odwrotny - generalnie mam więcej szczęścia w życiu (tfu tfu - żeby nie zapeszyć :) ) i raczej co zamierzę to mi się udaje. Nie mówię, że wszystko to kwestia szczęścia i przypadku, bo na wiele rzeczy musiałam ciężko zapracować. Ale jest OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia czekam do 20/10 zobaczymy bo już sama nie wiem???@zawsze miałam obolałe piersi a teraz są jakby spuchnięte nabżmiałe ale nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) TANTUSIA!!!!!!!!!!!GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE🌻🌻🌻 Ktora nastepna testuje?;)Bo ja jestem troche opozniona z tymi wiesciamil;)Jak mnie nie ma, to plodzicie tyle stron, ze szok;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Selenka32 Dlatego płodzimy tyle stron, bo po prostu jesteśmy płodne pod każdym względem hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie jestem zakrecona;)Nie wkleilam tabelki:P:D:D:D:D NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 16.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 17.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 18. QUERRILLA ................................POMORZE .........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko! trzymam paluszki :-) za Ciebie!!! i wysylam Ci ciazowe fluidki * * * * * * * * * * * * * * * * a temperaturke sobie mierzysz?? to pozyteczne, bo wiesz czy @ nadejdzie czy nie... a z tymi objawami to u mnie odwrotnie bylo niz przy @, tzn. prawie nigdy mnie piersi nie bolaly i brzuch....a teraz ho ho juz trzeci tydzien balony mam ;-) i brzuszek tez pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantusia gratulacje 🌼, oj dziewczyny szalejecie w takim tempie to za 20 dni wszystkie bedziemy w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszłam złożyć wam gratulacje z topiku 07.07 letnia starania :) ALE SIĘ CIESZĘ :)::):):):):):):):):):)P cudowna wiadomość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe która jutro wyskoczy z hasłem ze jest w ciżay;) fajnie by było jakby tak co dziennie sie okazywało ze któras jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam hcg 3087, Estradiol 1102 no i progesteron 26,2 . Jutro mam USG na godzinę 9.00.:D Cieszę się bardzo bardzo bardzo:) Czy ktoś bardziej poinformowany może mi określić wiek ciąży? Bo mi wychodzi różnie z tych wszystkich norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to wszystko mam ochotę na winogrona:D i zakupiłam małe buciki dzisiaj oznajmimy małżonkowi, że zostanie tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaaa ale ci fajnie, ja biore ten duphaston pierwszy dzien dzis i sie czuje jakbym juz byla w ciazy,mdli mnie od rana,kreci mi sie w glowie, chyba nie zbyd dobrze organizm toleruje ten lek. buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka---:D:D:Dsuper!!! ja mam taka rozpiske beta hcg wynik w surowicy tydzien ciazy jedn mIU/ml 1-2 16-156 2-3 101-4870 3-4 1110-31500 4-5 2560-82300 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dziwczyny ja pedze na rysunek poodstresowywuje sie troszke,buziaki wszystkim 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mea29
Tantusia Gratulacje!!!!! Zaczyna się wysp na topiku???? życzę tego wszystkim starającym się i odiczam dni kiedy będę się mogła do Was przeyłączyć. Magge głowa do góry, krok po kroczku i dojdziesz do celu. Staraczko, ja przy synu miałam wyniki badań bardzo rozbieżne, na początku nic się nie zgadzało, ale później doszło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOŁ.... DZIŚ MAM DOBRY NASTROJ I MAM WIRE ZE SIE WSZYTSKO UDA.... ŚLĘ WIEC I WAM ZARAZKI POZYTYWNEGO MYŚLENIA.......:):):):) PEGGII??-A CZY TA WRÓŻKA CO MI STRONĘ PODAŁAŚ CHCIAŁA OD CIEBIE JAKĄŚ DATE URODZENIA CZY COŚ...?NA JAKIEJ PODSTAWIE WRÓŻYŁA....hi,hi, tak sie pytam i wcale mnie nie korci.... chyba zima idzie 13c jutro ma być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkie staraczki! czytam sobie wasz temacik, bo jest cokolwiek interesujacy :) No i na wstepie chcialam pogratulowac serdecznie staraczce i tantusi! 🌻 I przywitac sie z A_guu, z ktora sie znamy 👄 Ja staraczka nie jestem, jakos sie jeszcze nie zdecydowalam, choc maz bardzo by chcial, ale podczytuje sobie ciazowe topiki i coraz czesciej o tym mysle ;) moze juz wkrotce sie zdecyduje :) Chcialam tylko napisac male sprostowanie odnosnie temperatury, bo moze sie myle, moze zle zrozumialam, ale pisalyscie, ze przy owu temp rosnie. Otoz temperatura rosnie PO owulacji, a nie w czasie. I spada dopiero bezposrednio przed @ - organizm kobiety zawsze zwieksza temp tak \"na wszelki wypadek\", zeby jesli doszlo do zaplodnienia, fasolka miala cieplo ;) (to tak na chlopski rozum hihi) Tak wiec nie czekac ze starankami az temp spadnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×