Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

cześć laseczki Ja dzisiaj tylko na chwileczę - szef wezwał mnie z L4 do pracy - muszę pilnie załatwić kilka spraw. A potem zmykam do domu wygrzewać się w łóżeczku. Muszę jeszcze nadrobić zaległości w czytaniu Waszych postów. Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie nadrobiłam zaległości :D Querrilla - nie przejmuj się głupim gadaniem. Dopiero po 1 roku regularnych starań można przypuszczać, że starająca się para może mieć jakieś problemy zdrowotne utrudniające zajście w ciążę. Ty starasz się dopiero 5 cykli, więc głowa do góry - będzie dobrze :) Poza tym ważne jest psychiczne nastawienie - bardzo dobrze jest się wyluzować się i nie myśleć obsesyjnie o ciąży. Wiem, że kiedy od jakiegoś czasu czeka się na dziecko to trudno powstrzymać emocje. Ale zobaczysz - wszystko się ułoży i też będziesz niedługo tuliła dzieciaczka :) Kosona - jaki piękny kwiat :D Nicolla - witam nową koleżankę :D Dziewczyny - przyznajcie się, które z Was testują w tym tygodniu ;) ? Komu mam kibicować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinko - ale Ci zazdroszczę wyjazdu do babci ;) Ja raczej będę cały jutrzejszy dzień w domu - chyba że będzie w miarę ciepło i bezwietrznie, wtedy wybiorę się do rodziców. A jak się czują nasze ciężarne koleżanki ? Staraczkoo i Tantusiu - co u Was słychać ? Przesyłajcie do nas te ciążowe fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - gdzie się podziewacie :-o Stęskniłam się za Wami będąc te pare dni na zwolnieniu chorobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć tofikowa :) co tam u ciebie jak zdrowie kiedy strania zaczynasz ? ale dzisjaj zimno kurcze a u mnie tu nie grzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kawiarenko Starania zaczynam zaraz po najbliższej @ - czyli już niedługo :D Mam nadzieję, że wyleczę się całkowicie do tego czasu. A już jest całkiem, całkiem ... Jeszcze trochę kaszlę, ale czuję się już dobrze. U nas też jest zimno, ale szef zlitował się nad nami i od dzisiaj kaloryfery są ciepłe :) Kawiarenko - a jak u Ciebie ? Staranka idą pełną parą :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa wlasnie od poniedziałku zaczełam i może.......w tym cyklu ale nie chce peszyc sprawy pozdrawiam CIĘ cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym już zacząć - na razie mogę tylko trenować \"zaprawę na sucho\" he he he - bo mam dni niepłodne. Kawiarenko - trzymam mooooocnoo kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takie pustki tutaj? Dziewczyny gdzie jesteście? Dziewczyny która stosowała testy owu? Kiedy je stosować? Mam 31 dniowe cykle, no czasami 32. Może w tym miesiącu spróbuję tej metody. A może zadbać o plemniczki i ich kondycje?Co powinien łykać mężuś? Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta! :-D ja spie i jem, jem i spie ..... :-) i nie narzekam fajnie tak.... ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ a to fluidki ciazowe dla WAS!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sss1982 Masz rację - pustki tu straszne, pewnie dziewczyny są zajęte. Specjalistką od testów owulacyjnych jest Querrilla - kilka stron wcześniej pisała, jak się używa tych testów. Też się zastanawiam nad zakupem takiego testu, ale jeszcze nie wiem, czy w najbliższym cyklu, czy może później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusia :D witaj :D Też tak mam - cały czas chce mi się spać i jeść - tylko że nie jestem w ciąży ;) chyba mój organizm przygotowywuje się do zimy hi hi hi odklada sadełko na długą zimę :) Jak się czujesz ? Masz mdłości, bóle głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toffikowa 🖐️ raz mialam 3dniowy atak migreny wywolany szalejacymi hormonami, teraz spokoj.....tssssst! nudnosci, bywaja rano i slabiej wieczorem, ale nie wymiotuje...no ale pewnie wszytko przede mna ;-) podobno kolo 8 tyg sie zaczynaja... a ja w 7 t.c. za tydzien wizyta u gina i mam nadz na usg :-) najbardziej to senna jestem, wstaje tez w nocy na siusiu....nigdy wczesniej tak nie mialam.... a poza tym czuje sie wysmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na te sobote zaprosilismy naszych rodzicow do nas na kolacje i .... zamierzamy im POWIEDZIEC.... :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantusiu - może wcale nie będziesz miała mdłości i wymiotów. Niektóre kobiety nie mają takich objawów, czego Ci szczerze życzę (koleżanka wymiotowała do 5 mc - zawsze po śniadaniu, bidulka ;) a inna nawet nie miała mdłości )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł TOFIKOWA, KAWIARAENKA, S1982 NO I przeszła MAMUSIU Tantusiu... MOJE STARANKA nie wyszły- bo Mąz mi wyjechał wiec w tabelce bez zmian.. ale za to wczoraj i dzisiaj jak wrócił było bardzooo przyjemnie i spontanicznie bez wyliczania owulacji..dalismy sie ponieść...❤️ deszcz pada a ja mam jakies zapalenie węzła, wiec wygladam bardzo seksownie z szlikiem i pachnąca kamforą... przed chwila zjadła BAJADERKĘ;;pychota....... mam pozytywne mysli ze w nowym roku w dolnej tabelce wiecje sie Nass pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sss1982. Mąz łyka B12 oraz żeń szeń tabletki na polepszenie jakości nasienia. efekty sa podobno po 1 mcu łykania tabletek a bierze sie je 3 miesiące. testy owulacyjne POLECAM dla poznania swojego ciała :D- nie polecam ich do konca dlatego ze suktecznie zabijaja intymnośc i spontanicznośc, kochanie jest mechaniczne na sygnał. JA UZYWAŁAM TESTÓW LH za 25 zł, uwazaj bo w aptekach wpychają drogie za nawet 90zł.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie lasezki🖐️ jak wam minal dzisiejsy dzien loooj bylo strasznie zimno ale jak milo bylo wieczorem przejsc sie alejkami cmentarzy jakkolwiek to brzmi u mnie eh bola mnie piersi w niedziele powinnam dostac okres wiec mysle ze to na niego ale wciaz mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie starające się dziewczyny i nasze 2 topikowe mamusie :D Wstałam dzisiaj rano i patrzę przez okno - a tu pełno śniegu :o I wiąż pada. I wiecie co - od razu zaczęłam myśleć o świętach, o tym że mam za małą choinkę :) I jeszcze ja - trzymam mocno kciuki, żeby jednak @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki.U mnie też zimnica,brrrrr!!!!Śnieg i plucha:-( Querrilla dziękuję za wskazówki. A z tym testem u mnie w aptekach to jest paranoja. Mam 6 aptak i w tego testu nie mogę nigdzie dostać. Już tydzień mi go ściągają!!!! Querrilla może jednak Wam się udało. Trzymam kciuki oby tak było. Mmam też nadzieję że któraś wkońcu przepędzi tę ohydna @. I jeszcze ja- mam nadzięję że do Ciebie @ nie przyjdzie. życzę citego z całego serducha. Trzymajcie się cieplutko!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,raczej nie przepadam za takim zimnem. Dzisiaj mojego \"malucha\" pół godziny odsypywałam , bo tak go zawaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta! 🌻 a ja luuubie zime i nie moge sie doczekac sniegu!!! :-D w Wawie szaro i zimno, wczoraj padal deszcz....brrr..... u mnie bez zmian....spie i jem ... hi hi .... o przepraszam, zmiany sa....zaczynam nie miescic sie w ciuchy!!!!....ale co sie dziwic.... jem i spie ... he he :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł TOFIKOWA, i jeszcze JA I sss1982 zima idzie i juz, a my pewnie zaciążymy niedługo wszytskie, bo zima sprzyja ciążY!!! a ztymi testami to prawda cięzko je dostac ostatnio w aptekach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tantusiu i QUERRILLA 🌻 QUERRILLA - masz 100 % rację - zima sprzyja zaciążeniu :D długie wieczory, zimo na dworze, cieplutko w łóżku hi hi hi Tantusiu - już rozglądasz się za ubraniami ciążowymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a propos zimy to chyba wlaśnie ona jest przyczyną moich problemow z włosami.Chociaż biorę czasami jakieś witaminki to makabrycznie mi wypadają:-(. Jak tak dalej będzie to na głowie mi nic nie zostanie.Nie znacie może czegoś dobrego na wzmocnienie włosów-w miarę przystępnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magua
toffikowa ---- no jestem zmuszona, bo spodnie mi sie nie dopinaja :-p kupilam ostatnio kilka ciuchow "normalnych" tyle ze o 1 nr wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×