Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

no cześć tofikowa tak pytałam powiedziano mi że to nic złego czasami sie takie zdazaja bo sa jednokomorowe i dwukomorowe ale jutro jak bede to sie wiecej wypytam Pozdrawiam cie tylko zastanawia mnie dlaczego mi nie pekł zawsze cykle miałam z pekajacym pęcherzykiem dojzałym a ten nie pękł nie wiem co mam myśleć o tym ale dam znac jak sie cos wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin stwierdził ze nie warto robic badan na tokso i cytomegalie przed ciazą - ze takie rzeczy tj, badania robi sie dopiero podczas ciazy. Ale mnie cos podkusilo ,zeby zrobic na tokso i własnie niedawno odbralam wyniki i okazalo ze juz chorowalam na ta chorbe. Chorowalam dawno a wiec mam juz przeciwciala i juz mi nie grozi zachorowanie na ta chorobe w trakce ciazy .Alle nie wiem czy rzeczywiscie warto robic na tą cytomegalie- bo zachorowanie w przeszłosci nie gwarantuje nam ze nie zachorujemy w czasie ciazy. Dziewczyny co wy na to?Co mowia wasi ginekolodzy na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_wiktoria_ --- moim zdaniem warto zrobić przed ciążą badanie na cytomegalię. O ile toksoplazmozę można leczyć w ciąży, to cytomegalii nie. Leki, które stosuje się na tą chorobę, są niebezpieczne dla płodu i niekiedy ich skuteczność jest dyskusyjna. Cytomegalia może doprowadzić do poważnych wad rozwojowych, nawt do poronienia czy wcześniejszego porodu. Dlatego jeśli badanie przed ciążą potwierdzi cytomegalię, jest czas na podjęcie leczenia lub na \"przeczekanie\" infekcji (często organizm sam sobie radzi z tym wirusem). Natomiast jeśli kobieta w ciąży jest chora na cytomegalię, niestety nie można podjąć leczenia - mimo, że wirus jest b. groźny dla dziecka. Nie muszę chyba mówić o stresie, jaki towarzyszy kobiecie, czy dziecko urodzi się zdrowe. Prawdą jest, że wiele kobiet wpada i mimo, że nie przygotowywały się do ciąży, nie robiły badań rodzą zdrowe dzieci. Ale z drugiej strony jeśli urodziłoby się chore bądż martwe dziecko (tfu tfu) i późniejsze badania wykazałyby, że przyczyną była cytomegalia ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta, widze ze nasz topik umiera smiercia tragiczną pozdrawiam wszystkie czytajace i piszace, odezwijcie się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosona :D Ostatnio smutno na naszym topiku... Kosona, co słychać u Ciebie ? My z mężem zaczynamy zastanawiać się nad Sylwestrem. Dziewczyny, macie już zapalnowanego Sylwestra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oj smutno, smutno. Chyba doświadczenia maybee nas wystraszyły. Głupio tak pisać o bzdurach, gdy ktoś stracił dziecko. Może za kilka dni wrócimy do równowagi i złapiemy nowego powera. Ja zaczynam poważnie myśleć o starankach. Mój lekarz pozwolił mi rozpocząć starania dopiero w lutym, ale ja już nie mogę wytrzymać. 14 12 mam dostać miesiączkę - po niej zaczynam staranka. Na pewno nie zajdę w pierwszym cyklu, a przynajmniej będę już emocjonowac się tym wszystkim. Bo takie czekanie i \'nicnierobienie\' dobija mni totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta Tofikowa ja mam juz plany na sylwestra, w związku z tym iż mój brat ma 30 grudnia slib i wesele więc w sylwestra bedziemy \"dogorywac\" po weselu;) pewnie znajac moją weslola rodzinke która po weselu zostanie u nas to bedziemy miec placki i wodeczke weselna to coś sie wykluje jakas rodzinna imprezka buziaki slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maybee, kochana - bardzooo mi przykro, w duchu jesteśmy z tobą, współczuję...........ale trzeba znów uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zdecydowałam się w tym miesiącu dać luz ze staraniami, bo musi mój organizm wrócić do normy po antybiotykach.Będę sie zdrowo odzywiac i po Nowym Roku zaczynam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem na zajeciach i mam juz dosc od 9.00 i jeszcze 4 godzinki, chora jestem, gorączke mam a tu nas jeszcze klima mrożą buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita25
Witam wszystkie starające sie :) Moje staranka trwają teoretycznie od lipca. Ale dopiero od września mam realne sznase, bo wreszcie pojawiła się owulacja. Póki co, ten cykl też mam raczej w plecy :( A lekarz dawał 99% szans, że się udało, a ja musiałam zmieścić się w 1%, co za ironia losu! Test mikołjkowy niestety negatywny w 9 dniu po owulacji. Niektórzy twierdzą, że jest jeszcze nadzieja bo spodziewana @ za dwa dni ale ja już nie wierzę. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita25
Witam wszystkie starające sie :) Moje staranka trwają teoretycznie od lipca. Ale dopiero od września mam realne sznase, bo wreszcie pojawiła się owulacja. Póki co, ten cykl też mam raczej w plecy :( A lekarz dawał 99% szans, że się udało, a ja musiałam zmieścić się w 1%, co za ironia losu! Test mikołjkowy niestety negatywny w 9 dniu po owulacji. Niektórzy twierdzą, że jest jeszcze nadzieja bo spodziewana @ za dwa dni ale ja już nie wierzę. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
Hallo dziewczyny ośmieliłam się wpisać do tabelki pozdrawiam Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......5 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 22.pati35..............................35.....Chorzów...dwa lata... ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007...... 3.maybee...........Ula.........23...............................lipiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
sorry maybee przebiłam tylko tabelke nieczytałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
bije się w pierś i poprawiam Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........6 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......5 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 22.pati35..............................35.....Chorzów...dwa lata... ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dzisiaj wielki dzień - idę popołudniu do lekarza i dowiem się, czy mogę teraz starać się o dzidziusia. Jeśli pulmunolog przepisze mi jakieś lekarstwa, to znowu będę musiała odłożyć starania. Mam nadzieję, że wszystkie badania wyjdą OK. Peppetti - cieszę się, że zaczynasz po najbliższej @ starania :D A może właśnie Ci się uda i zajdziesz w ciążę za pierwszym razem ? Nigdy nic nie wiadomo ;) Kosona - trochę zazdroszczę Ci ;) , że idziesz na wesele. Strasznie lubię takie imprezy, a wsród moich znajomych i rodziny na razie nie zapowiada się żadne weselisko. Selenko32 - do Nowego Roku blisko :) Może Bóg da Ci prezent noworoczny i w styczniu obdarzy Cię malutką fasolką w brzuszku :) Nicolla 🌻 Jowita25 - witaj fajnie, że się przyłączyłaś do nas :D Przykro mi, że mimo dużych nadziei test mikołajkowy wyszedł Ci negatywnie. Ale z drugiej strony, póki nie ma @, zawsze jest szansa .... Pati35 🌻 Maybee ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 6.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 7.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......2 8.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 9.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............1 10.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........3 11.bella36....... ..Agata............37........malopolska......2 12.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....za rok 13.peppetti........Sylwia..........30.........ok.Łodzi......0 14.mea29..........Marzena........32........Warszawa.... za 4 mce 15. QUERRILLA .....................27........POMORZE .........7 16. Anastazja123....................26......świetokrzyskie......5 17.sss1982............................24......świętokrzyskie......5 18. Muszelka1........................26........Wrocław...........2 19. Magge.............................27.........W-wa..............2 20.Nicolla.............................26..........W-wa.............1 21.Ja tez chcę dzieciatko.........24........Koszalin.............4 22.pati35..............................35.....Chorzów...dwa lata... ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań...........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1........................?..............? 2. tantusia........Iwona......27............1.................czerwiec 2007......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejos, ale mnie zdołowała lekko ta tableka-7 CYKLI az 7CYKLI!!!! w tym lub w nastepnym tygodniu idę na te cholerne badania z Mężem....ALE SIE ICH BOJĘ tzn wyników i oceny lekarza.Nie wiem czy wolałabym żeby coś wykrył uleczanego i szybkiego do wyleczenia czy lepiej żeby nic nie wykrył a wszytsko zwalił na stres i blokade psychiczna?!!!!! Dobra nie bede się tu mazgaić i ryczec bo to mi nic nie pomoże, a zaszkodzic tylko moze. na razie czekam na @@@@, mimo iż testy owulacyjne stosowaliśmy to chyba wszytskie znaki na ziemi mówią zebysmy odsuneli starania o dziecko, ale o tym wolę nie pisac na forum bo tym razem to dotyczny Mojego Męża :P jak nie sraczka to urok-świtne powiedzenie obrazujące moją sytuACJĘ. pozdrawiam TOFIKOWA, MAYBEE, MUSZELKO, SS1982,pepetti.nicolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny co u was? Ja narazie trochę przygnębiona sytuacją maybee - tak strasznie mi przykro... U nas powolutku, efektów pewnie nie będzie bo staranka zawiesiliśmy gdy byliśmy chorzy - całą rodzinkę. Niedługo rozpoczniemy przygotowania do świąt, potem nowy rok i może przyniesie coś dobrego - \"może dzidziusia?- Czego wam też miłe koleżanki życzę. A tak pozatym to coś foktycznie topik podupada. Czyżby tak mało było staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najśmieszniejsze jest to że nastepne staranka wypadają dokładnie w Sylwestra...wiec sądzę że spóżnimy się pewnie na imprezkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas tez niemiało być wesela w najbliższej przyszłości, ale brat sie uwinoł i dzieciątko będzie miał wiec stwierdzili brat i jego dziewczyna ze najwyzszy czas zalegalizować związek i tak nam sie wesele zrobiło;) mam nadzieje ze bede sie świetnie bawic, a potem za pare miesiecy chrzestną bede ( juz mam obiecane;) za to ze nie jestem świadkiem na slubie) ja od jutra z termometrem sie bede budzic, moze uda mi sie znalezc owulacje, w srode ide do lekarza po kolejna dawke bromergonu. buziaki wszystkim kobietkom [kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}[kiss}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy, szary poranek :) Ale wczoraj miałam beznadziejny dzień :o Mogłam bić rekordy w ilości pechowych zdarzeń i zbiegów okoliczności :( Na szczęście najważniejsze dla mnie - czyli wyniki badań są dobre :D więc jeśli nic się nie zdarzy w przeciągu najbliższych kilku dni (tfu tfu tfu) mogę się starać o fasolkę :D :D :D Wreszcie :D :D :D Querrilla - głowa do góry :) Rozumiem Cię - 7 cykli starań, ciągłe oczekiwanie i potem rozczarowanie, decyzja o poddaniu się badaniom, obawa przed wynikami ... - to na pewno dołuje, ale musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze, że na pewno uda się :) Twoje nastroje na pewno też udzielają się Twojemu mężowi, więc postaraj się o trochę optymizmu i o więcej uśmiechu :) Będzie dobrze 🌻 Nicolla - też wierzę, że Nowy Rok przyniesie \"coś\" dobrego :D Kosona - mój brat też zastosował 2 lata temu taką samę \"technikę\" zakładania rodziny jak Twój ;) hi hi hi - tylko, że tempo miał bardzo szybie, bo uwinął się i po 3 miesiącach znajomości z obecną bratową był już tatusiem :) W maju 2005 brali ślub cywilny, a w czerwcu pojawił się dzidziuś. Dziewczyny piszcie, co u Was, bo nam topik padnie :o Maybee ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kosona :) Fajnie, że przynajmniej jesteś Ty :D Ten bromergon jest na wywołanie owulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim! Tofikowa a co to wczoraj jakieś fatum, bo ja miałam strasznie pechowy dzień. Aż nie chce mi się go wspominać, właściwie to dotyczyło całej mojej rodziny. A więc kontrola US, jak wracałam z pracy strzelili mi fotę na radar (piekny mandacik bedzie), mój M miał stłuczkę (obrażeń zdrowotnych brak ale za to materialne) no i córcia tez miała niezbyt miłą sytuację w szkole. Stwierdziliśmy wieczorem że rodzinnie wyczerpaliśmy pecha na cały miesiąc. A zatem wypada sie pocieszyć, że święta będą bardzo radosne!!! I tego trzymajmy się!!! No i faktycznie piszmy więcej...... Tofikowa, kosona, sss1982, kawiarenka, tantusia, Bella, Nicola, Pepetti , Maybee przepraszam jak kogoś nie wymieniłam , ale myslę o Was wszystkich ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ladybird73 Faktycznie, wczoraj to był najgorszy poniedziałek od kilku miesięcy. Widzę, że Ciebie też nie ominął pech. Ale jeśli teraz wyczerpałyśmy limit nieszczęść, to teraz musi być tylko dobrze :) Tak się cieszę, że w końcu mogę zacząć starania. Płodne dni będę miała już w ten weekend. No mój Tofik nie będzie się mógł uwolnić ode mnie hi hi hi :D Tantusiu - jak się czujesz ? Jak Maleństwo ? Balerinko, Staraczko, I jeszcze ja - dawno nic nie pisałyście. Co słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Tofikowa, może właśnie to będzie ten strzał , życzę Ci tego z całego serca, bo jakiś zastoj na topiku, brak nowych ciężarówek. ❤️ Kurcze jeszcze nie wiem co z Sylwestrem, przez praktycznie ostatnie 7 lat chodzilismy na jakieś \"zabawy sylwestrowe\" takie z orkiestrą, grupka ludzisków i super ubaw. A w tym roku nie interesowaliśmy się tym tematem, bo o ironio losu byliśmy pewni, że będę w ciąży a tu \"marne szanse\". I co teraz, trochę poźno żeby coś szukać, co na ciekawszych imprezach brak juz miejsc cóż chyba pozostanie nam jakaś domowa impra.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladybird73 - tak jestem w pracy - pracuję w firmie budowlanej i właśnie szef kupuł choinkę. Idę ją ubierać :D Tylko muszę mieć drabinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×