Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

pytanie do konsultantek jak to jest z tą wyprzedażą? czy od wyprzedawanych produktów mamy marżę? czy wliczają się do obrotu? będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Witam. Sumka od wyprzedaży u nas jest normalna marża tylko od ceny wyprzedazowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia111
Sumka zapomniałam dopisac, że wyprzedaż wlicza się do obrotu i podziękowania dla gospodyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebianka
Witam, Poszukuję spiżarenki zielonej, czy są jeszcze w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce zrobić potrawy z mięsa drobiowego i ryby i chciałabym się dowiedzieć czy to musi być zalane do pełna wodą ? Ponieważ mam 4 litrowy cud kuchenny. Czy zupy też muszą być zalewane do pełna, czy mogą być np. zalane dwoma litrami wody? Bardzo proszę o odpowiedź . Z góry dziękuję. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz zalewać do pełna , aby zalać wszystkie składniki i nie podglądać ponieważ ucieka ciepło z pojemnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna firma otumania
polskie kobietki, by wtrynić sprzęty o 50 % drożej niż inni i te wpisy i ochy i achy... a to wszystko podstawione laski, na profitach z firmy! nie dajcie się ogłupiać kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALIMKA
Droga farmerko63 nie wiesz nic o tych produktach i dlatego tak uważasz ja korzystam z nich od roku i są rewelacyjne ,stolnice musisz zwilżyć od spodu i będzie trzymać idealnie.W miskach trzymam mięso przez 5 dni w lodówce a nie w zamrażarce i jest świeże itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ci,ktorzy nigdy nie sprobowali używać produktow firmy Tupperware(nieważne z jakich powodow),mają tyle do powiedzenia (napisania ) naten temat. Nie wszyscy, ktorzy zachwalaja te produkty są konsultantkami.Jeśli kogoś stać na to, żeby używac dobrej jakości produktow, to dlaczego ma sobie na to nie pozwolić. Czy ta krytyka nie wypływa aby z zazdrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroo
proszę o odpowiedz:czy w cudzie i kuchmistrzu koniecznie trzeba wcześniej ryż zagotowac ( 5 minut) ??a potem dopiero przełożyć do pojemników na 20-30 minut??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jak ryż jest zagotowany 5 min, ponieważ od razu wlany do cudu nie ugotuje się na miękko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
do kroo wszystko zależy od ryżu Ja używam BOSTO Paraboild Express lub Uncle Bens , układam na sicie kuchmistrza i zalewam tylko osolonym wrzątkiem, obok ryżu kładę worek kaszy jęczmiennej i często gryczanej i każdy członek rodziny ma to co lubi. Aha - ale trzymam godzinę ze wzgledu na jęczmienną - najdłużej "dochodzi". A propos ryżu BOSTO, kiedyś wyczytałam, że był GMO ( genet. modyfikowany - jakaś afera sprzed 4 lat) i jestem ciekawa jak z nim tak do końca jest... W każdym razie smakuje rewelacyjnie, nigdy się nie rozgotowuje, nie klei się, a gotowany tradycyjnie w garnku faktycznie jest gotowy do jedzenia po 8 minutach. Jak dla mnie rewelacja, a że czasami lepiej nie wiedzieć co wkładamy do garnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroo
dziękuję :-) a proszę powiedzcie mi,czy ktos jest zadowolony ze spiżarni..?? tych do trzymania poza lodówką ( niedowstępne w katalogu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka18
Witam )** Szpiżarenkę mam na razie tylko jedną i bardzo brakuje mi większej ilości tych spiżarenek tym bardziej że mozna ustawiać je piętrowo jedna na drugiej warzywa w niej przechowywane nie tracą na wartości i nie więdną są zawsze świeże, po za tym estetycznie wyglądają można je ustawić w dowolnie możliwym miejscu, np: między szafkami, w kącie, w szafce pod zlewozmywakiem, na lodówce itp. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak któraś z Was ma jakies doświadczenia z mikro-max to prosze o opinie. Mam go od lutego i nie moge sie przełamać, żeby coś w nim upichcić. Będę wczięczna za rady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Są na promocji upragnione wiaderka do kiszenia ?? Zainteresowana któraś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadra są na promocjii do końca tygodnia w cenie 89,90 i już prawdopodobnie niebędzie ich nigdy więcej.Dla zainteresowanych podaje meila: anna.b44@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
hej a jakieś inne promocje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka18
Witam serdecznie)* Dziewczyny kończy się oferta na wiaderka jumbo do jutra można składać zamówienia. Wrocławianki zapraszam w poniedziałek o godz. 10 i 18 na ul. JELENIOGÓRSKĄ 6 , ewentualnie dzwonić do mnie tel 698243351. Wiaderka są rewelacyjne do kiszenia ogórków czy kapusty, kiszonki mimo wielokrotnego " podbierania" są zawsze świeże i pachnące.)* Pozdrawiam serdecznie)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biziuuu
Witam, czy któraś z konsultantek i menadzerów wie dlaczego zlikwidowano dystrybucję w Bydgoszczy- w sumie z dnia na dzień, bez żadnych wyjaśnień czy komentarzy? Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winie
Nowe promocje są na www.tupperware.bloog.pl W tym tygodniu super cena za misę do ciasta drożdżowego 39,90 - jeśli ktoś się skusi zapraszam na bloga po kontakt do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff tez masz problem
sekta! nie macie chyba zainteresowan i pasji w zyciu ze tyle stron potraficie zapisac przemysleniami na temta garów ukochanej firmy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorciaZG
cześć a słyszała może któraś z Was o perfumach i produktach FM? są świetne!! super biznes MLM podobnie jak w tupperware , dodatkowy zysk...zainteresowanych proszę o kontakt gg 2659931 z miłą chęcią opowiem o tym wszystko:).... a tak poza tym mam pyatnie czy ta forme do muffinek mozna uzywac w mikrofali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winie
tak, wszystkie formy silikonowe można używać w mikrofalówce, zamrażarce, piekarniku. Nie wolno ich stosować na płytach grzewczych i gazowych. Co do FM to znam, słyszałam, czasami używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO pfffffff tez masz problem jeśli uważasz , że ktoś nie ma pasji , to co robiłaś na tej stronie nudzisz się czytasz o nudnych garach , zajmij się swoją pasją !!!!!! nikt cię do niczego nie zmusza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renka18
Do pufffffff też masz problem; Popieram ISIA123 po prostu brak jakichkolwiek zainteresowań ze strony pufffffff.... i z nudów pisze takie komentarze, ja od kilku lat byłam jestem i będę fanatyczką tupperware i moja rodzina na tym korzysta ponieważ potrafię szybko i smacznie przygotować posiłek..... Przez żołądek do serca. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhaw
hej. pozdrawiam wszystkich. pytanie do konsultantek, czy już wiadomo co jest od 43 tygodnia i czy są fajne podziękowania dla gospodyń, bo chcę zorganizować prezentację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×