Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Piła też ma dodatkowe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarnów też ma takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Łodzi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lublinie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuppermaniaczka
czy moge prosić o dokładny adres bloga Pani o nicku hnadzuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy u was w dystrybucji także jest promocja dla konsultantek na tydzień 31, tzn. jeśli złożysz zamówienie za minimum 250zł i przyjdziesz na meeting to dostaniesz niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trzeba przynieść ze sobą drewnianą łyżkę,może być stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może już wiadomo co jest nowego na ten tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam do sprzedania panierino, odyseje zieloną, nożyczki czerwone, mały breadsmart,ściereczkę do szyb,jajeczny garnuszek z przepisami, cud kuchenny -przykrywka czerwona,wszystkie produkty nowe :) zapraszam na maila osoby zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejs
dodatkowo tydzień 32 i 33 różowy warzywnik 1,9 l 39,90 zł różowa majówka 99,90 zł silikonowa tarta 99,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drewniana stara zmienia się w nowiutką i neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Nie oferujemy sprzedaży na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Co za aktywność w tym tygodniu.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
tupermaniaczka yo moj blog tupperwarenowysacz,.wordpres,com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tygodniu za aktywność nowy silikonowy pędzel, jeśli będą 3 party w ciągu 2 tygodni dodatkowo 2 gusto do sypkich i 2 do płynnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Bardzo dziękuję.Uważam ,że teraz w tupperware można dużo zarobić. Produkty są rewelacyjne,nigdy nie spotkałam się ze złą opinią a jestem w tupperware już 8lat.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o breadsmart juniorze? Chciałam go kupić do chleba razowego. Jak długo chleb jest w nim świeży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy tylko i wyłącznie od jakości chleba. Junior ma tak samo kratkę kondensacji powietrza jak duży chlebak. Ma przedziałkę, można oddzielić 2 rodzaje pieczywa. Jest też super na bułeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Bredsmart jest bardzo dobrym produktem.Chleb jest świeży przez cały tydzień,gdy się go odpowiednio przechowuje.Nie należy chlebaka stawiać koło żródła ciepła,np.mikrofala,kuchnia itp. ,nie należy chleba wkładać z folią,okruchy sprzątać 1 raz w tygodniu,umyć chlebak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niutek04
Witajcie....Ja również posiadam tupperware i jestem zadowolona...np.cud kuchenny tzw ..pojemnik z sitkiem..robię dużo pyszności w tym np...tortellini, czerwony barszcz, kompot.....Do sita wrzucamy tortelini zalewamy woda zamykamy i odstawiamy na kilka minut. Otwieramy podnosimy sito i mamy oddzielona woda od tortellini podobnie jest z barszczem zalewam woda(tylko woda gotowana)to ważne odstawiam na kilka minut i mam gotowy barszcz......fakt ceny są wysokie ale są promocje z ktorych mozna skorzystać....postarajcie się o przepisy typowo do tych naczyń...Ja polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niutek04
mam pytanie do gościa...Czy można kupić pędzelek silikonowy...Jestem bardzo zainteresowana i czekam na niego bardzo dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikonowy pędzelek jest ciągle w ofercie katalogowej i można go bezproblemowo kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Niutka Jeśli cię interesują promocje, pisz: mhrog@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj poszli na całość w tym tygodniu - było tylko etui za 34,90zł, a dodali jeszcze tłuczek KKSK 199,90zł, tłuczek do ziemniaków za 19,90zł, nożyczki katalogowe czerwone za 69,90zł i tylko dla dystrybucji Poznań nóż do filetowania z serii Uniwersal 69,90zł i nóż szefa kuchni Uniwersal 79,90zł. :) A za tydzień urodziny Tupper Polska i dużżżżżżżżżżżżo więcej promocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jedna, wielka nędza...czym tu handlować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Zgadzam sie z przedmówczynią. Totalna klapa. Naprawde nie ma czym handlować. A tygodnie urodzinowe też oferta uboga. To tak mają wyglądać 18 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diamonds Poznan - właśnie przejrzałam ofertę urodzinową i albo ja ja jestem ślepa albo jeszcze coś innego ze mną się stało, ale gdzie Ty widzisz tą super urodzinową promocję? To miernota jakich mało. Jeżeli to ma być oferta urodzinowa, to aż strach się bać co będzie potem...Powiedz mi zatem, co jest takiego wyjątkowego w tej ofercie, co wzbudziło aż tak wielki entuzjazm u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×