Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Do microplusa korzystam tylko z broszurki pt. Gotowanie na czasie. Ponownie do: Marylka 128 - mam dla ciebie przepisy do ultra +/pro. Przekaż adres mailowy lub napisz - annb0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogłabyś mi wysłać mailem (eliza.michalik77@gmail.com ) przepis na murzynka w micro plusie? nigdy nie wykorzystywałam tego naczynia do pieczenia. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka128
Do gość wysłałam do Ciecie e-mail , ale chyba nie doszedł , teraz wysłałam drugi raz , może ten dojdzie . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka128
Podaję Ci mój adres , wyślij do mnie przepisy bo ja do Ciebie nie mogę , nie Wiem dla czego wisniewskamarysia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio weszłam na feysbooka Kingi Paruzel ma tam fajne przepisy też do micro tylko porcje proponuję potroić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Zdrowych ,spokojnych,wesołych Świąt Wielkiej Nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych i mokrego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććć
Spokoju, miłości, wytrwałości w te dni świąteczne i zawsze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ściereczki do kurzu można również używać na mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Ściereczkę do kurzu używamy na mokro stroną gdzie jest krótszy włos, do mycia mebli które nie lubią przemakania, oczywiście po zmoczeniu wykręcić lub wycieramy stoły itp... Pomyślności oraz obfitości na Święta wszystkim a przede wszystkim wiecznie nie zadowolonym, aby zaczęli życie postrzegać optymistycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co będzie za aktywność od 21 do 27.04.2014 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za aktywność od 21.04 do 27.04.2014 oraz za aktywność od 28.04 do 04.05.2014 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są Święta chyba jeszcze nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim sito jest w promocji i jest rewelacyjne ,poza tym na mniejszym robię lane ciasto jest cieniutkie super dla dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim sito jest w promocji i jest rewelacyjne ,poza tym na mniejszym robię lane ciasto jest cieniutkie super dla dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Dopiero dziś pierwsze mitingi po Świętach.Wieczorem będzie wiadomo co dochodzi i co za aktywność. Z obecnych promocji polecam sito,kluski nie wysychają,można osuszać sałatę,owoce,warzywa itp.Makaronowy garnuszek jest rewelacyjny,ale tylko dla użytkowników mikrofalówek.A cena rewelacyjna.Szkodliwe fale nie docierają do wewnątrz,makaronu nie trzeba pilnować ,nie skleja się.:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś może sprawdzone przepisy do kopytkomani? Jakie tam ma być ciasto gęste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasto powinno być "średnie". Niezbyt gęste (bo niektórzy cisnęli go ze stołka) i niezbyt rzadkie bo się klei. Jak już się utrafi, to kluseczki - cacuszka. Równiutkie jak trzeba. Trochę przerost formy nad treścią, bardziej mnie przekonują paluszki do barszczu czy do piwa i krokieciki. Ale jak ktoś lubi się bawić w estetykę - to czemu nie. Wszak najpierw jemy oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kika - skoro według Ciebie fale mikrofalowe (bardzo szkodliwe) nie docierają do wnętrza pojemnika i makaronu, to powiedz wszystkim co powoduje gotowanie wody w tym naczyniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...kika po raz kolejny chce "błysnąć" swoją wiedzą a okazuje się, że ......jest z nią bardzo słabo. Woda w naczyniu do makaronu gotuje się dzięki falom mikrofalówki. To wie każda (no może nie każda...) konsultantka. To fale ogrzewają wodę i doprowadzają do gotowania. Zawsze to mówią uczciwie swoim klientkom i generalnie nie polecam niczego z tupperware do gotowania w mikrofalach. To bardzo szkodliwe promieniowanie dla zdrowia i można o tym wszędzie przeczytać. Niestety, firma idzie bardzo mocno w kierunku mikrofali. Wiadomo zresztą dlaczego..... Mam tylko nadzieję, że nikt nie posłucha błędnej wypowiedzi KIKi i nie kupi naczynia do makaronu bo jest "zdrowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za aktywność w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto był na mitingu niech podzieli się informacją co w promocji na przyszły miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jeszcze nie mówili co na następny miesiąc przykro mi trzeba jeszcze tydzień poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nic nie dodali za ac jest frutalinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ta frutalink?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frutalinka to taka witalinka - tylko mniejszej pojemności i z łyżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenia27
Dziewczyny, Potrzebuję bazyla prostokątnego 1,3 l (średnia wielkość) - wzór zebra??? Ma któraś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jest u Was konkurs z lezakami jak tak to na jakich zasadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×