Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Witam Panią złośliwą. Prawda jest taka,że każdy kij ma dwa końce jestem osobą starszą której do lat wypracowanych do emerytury zabrakło paru miesięcy {nowe ustalenia naszych rządzących} i proszę mi powiedzieć kto mnie zatrudni??? A tak w ogóle łatwo jest wygłaszać różne złośliwe opinie gdy nie podpisuje się swoim nazwiskiem. Oczywiście nienawidzę wciskania kitu kupującym ale też nie można wszystkiego negować. żyjemy w wolnym kraju każdy ma swój rozum i jest dorosły więc chyba umie podejmować decyzje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAJKA PO CHIŃSKU Ugotować na twardo jajka,wystudzić w zimnej wodzie,obrać ze skorupek. Następnie obrane gotować ok. 1 godz. w zalewie w zależności jaki chcemy uzyskać kolor jaj, im dłużej tym ciemniejsze. SKŁAD ZALEWY: 2 łyżeczki czarnej sypkiej herbaty 1/2 łyżeczki czarnego zmielonego pieprzu 1/2 szklanki maggi 1 płaska łyżeczka soli Woda w ilości pozwalającej przykryć jajka Po ugotowaniu jaj w zalewie, wyjąć do ostygnięcia.Można też podawać na ciepło, bezpośrednio po ugotowaniu w zalewie. SMACZNEGO !I aby się zrobiło bardziej świątecznie polecam ten przepis do wykorzystania w domu i uprzedzam złośliwych nie trzeba stosować naczyń Tupperware. Jajka są niesamowite wyglądają jak z czekolady.i smakują znakomicie. Myślę że to są lepsze tematy na tym forum niż czytanie wiecznie postów ludzi niezadowolonych żal mi Was drogie panie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żeby było jasne też nie wszystko mi się w tej firmie podoba zwłaszcza gdy zmienił się sztab, ale taka jest rzeczywistość na którą nie ma rady i biadolenie nic tu nie pomoże.. jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem jest w tym, że nikomu nie można się poskarżyć, a na meetingu nic złego powiedzieć , produkty nie są przedstawiane w sposób obiektywny , sztab robi z nas idiotów, a dystrybucja udaje że nie słyszy , co tydzień zmienia wersje. Jedyne wyjście to odejść i ostrzec nowych , żeby się dobrze zastanowili w co się pakują , uważam że każdy ma prawo zasmakować tego na własnej skórze , jednak jak będzie świadomy czego może się spodziewać to będzie miał pretensje tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka128
Do hnadziuk ja poproszę jakiś przepis do liliany na słodko lub słono , bo kupiłam z myślą że zrobię na święta a nie mam żadnego przepisu a w głowie pustka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatek od darowizny za tłuczek do ziemniaków to ile mam zapłacić ,bo dostałam w prezencie .????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od koga i jak często będzie Cię sponsorował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 13,04 jak mogę wsypać kogoś kto nic nie otrzymał ,skoro nic mu nie dałam ,chyba ja lepiej wiem komu robię prezenty i bez przesady nie robię prezentów za taką kwotę żeby odrazu ktoś podatek musiał płacić i robię to dla najbliższych .czasem się zastanówcie jakby tak miało być to już nikt by w tym kraju nie został ,zresztą większość już uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy klientki też muszą ten podatek płacić za gadżety które otrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie raczej do Pani co powiedziała że to co kupuje to rozdaje w prezencie znajomym, bo ją stać na to . Nie wiemy jakie robi obroty i ile daje w prezencie i komu daje . Dowiemy się jak Urząd Skarbowy zapuka do jej drzwi i będzie że tłumaczyć. Realnie to ile my tych prezentów dostajemy , wiec śpimy spokojnie. Jednak jak trafimy na Panią co należny do tych co w styczniu zdobyły lodówkę i kupowała towar tylko na swoje potrzeby , na prezenty dla bliskich to wówczas dostaniemy więcej niż tylko tłuczek do ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam kiedyś garnek za 100 dałam siostrze w prezencie na parapetówkę czy ona też musi opłacić podatek od jakiej kwoty trzeba, jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra jest zwolniona z podatku tylko jakby w w przeciągu 5 lat dostała takich garnków na wartość powyżej 7 tys. to musiałaby złożyć informacje w US że tyle dostała od majętnej siostry nieważne czy na parapetówę czy imieniny , urodziny święta itp. ;) ale nie musiałaby nic płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
nie mam słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaretka chrzanowa: 4 słoiczki chrzanu (razem 600g), 2 łyżki masła, 2 łyżeczki mąki, 1/2 szk.wody, 4 łyżki żelatyny, 2 szkl. śmietany, rodzynki, cukier, sól do smaku Chrzan wymieszać z masłem i mąką. Wodę, sól i cukier zagotować do dać żelatynę, rozpuścić, następnie dodać chrzan i dokładnie wymieszać i zagotować, Ostudzić, dodać śmietanę i garść rodzynek. Wlać do liliany, pozostawić do stężenia. Podawać do wędlin, jajek, ryb. Inna wersja zrobić tradycyjny chrzan z jakiem (około 1 litra) dodać 4 łyżki żelatyny rozpuszczonej w 1/4 szk. wody. Wlać połowę do liliany, ułożyć połówki jajek i wlac pozostałą część. W lilianie super wygląda galaretka warzywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Liliana-na początek łatwy przepis. ------------------------------------------------ Do mix-maxa wlać 1 szklankę gotującej wody i wsypać 1 galaretkę żółtą.Ubić.Wylać do liliany.Wstawić do lodówki.Do mix-maxa wlać 1 szkl.gotuj.wody+ 1 galaretka np.niebieska,ubić ,otworzyć i dodać 100ml.serka homogenizowanego waniliowego.Ubić,wylać na zastygniętą pierwszą warstwę.Do mix-maxa wlać 1 szkl.gotującej wody+ galaretkę czerwoną+ 100ml serka waniliowego.Wylać do liliany.Na wierzch(czyli spód)można ułożyć biszkopty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim blogu jest galaretka z soku pomidorowego, marchwiowego i środek biały, super wygląda, polecam do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Napisz adres blogu.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jak wlejesz gorące do mix maksa nie wybuchnie ,ja bym była ostrożna ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka128
Kobitki dziękuję za przepisy , ale jak macie jeszcze jakieś fajne sprawdzone to podajcie może być mi. do ultra pro coś na obiadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby mieć czyste sumienie to w każdej deklaracji możecie napisać ile zarobiłyście i odprowadzić od tego podatek, na zjazdy nie musicie jeździć i płacić "składkowe", jeżeli nie możecie uzyskać reklamacji piszcie do Warszawy ale pamiętajcie aby produkt był użytkowany zgodnie z przeznaczeniem, zapiszcie się do innych firm, zobaczcie jak jest i ile zarobicie, i nie dziwcie się że szukają nowych, bo Wy stare, gderające czepiacie się absolutnie wszystkiego, jakoś w styczniu gdzie były mega obroty żadna nie pisała, mało się nachapałyście? Już pieniążki rozeszły się, brakuje? To róbcie tak jak tradycja Tupperware wypracowała standardy przez ponad 60 lat a będzie dobrze, i przestańcie pisać bzdur , zróbcie sobie osobne forum, gderających i wiecznie niezadowolońych Tupermasochistycznych i wykorzystywanych konsultantek, pamiętajcie że czytają to również Wasze klientki, więc nie dziwcie że jest jak jest, ja straciłam kilka przez Wasze bzdurne pisanie o oznakowańiu produktów, jesteście beznadziejne i wywaliłabym Was na pierwszym miejscu, wstyd że reprezentujecie firmę Tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W styczniu nikt nic nie pisał, bo od stycznia się zaczęło jak zrobili z nas wariatów i nie ze wszystkiego co obiecali się wywiązali . Proste jak drut , a nowe niech wiedzą , że zarabiać można, ale wszystkiego się nie dostaje co ma się obiecane. A koleżanki wyżej proszę o podanie bezpośredniego kontaktu do Warszawy , bo ten co jest na stronie internetowej , to zawsze dystrybutor odpowiada , a nie warszawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe podejście dystrybucji nie chce to niech nie jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie posypało w ostatnich postach, ojojoj. Dziewczyny, nie napinajcie sie tak. Róbcie ile chcecie i ile wam się podoba. Czy to złe że ktoś korzysta z produktów róznych firm marketingu bezpośredniego i te fajne poleca innym? Każdy w tupperware wybiera swoją drogę. W żadnej firmie nie jest idealnie. Dla jednych jest to dodatkowy dochód i sporo prezentów, które się przydają, dla innych tzw. przymus ekonomiczny. Jeśli z różnych względów tak się komuś ułożyło, że znalazł się finansowo "pod ścianą" to co? Przejściowo da się dorobić. Są tacy, którzy utrzymują sie z tego zawodowo. Kilka menagerek (nie ma liderów) zarejestrowało firmy i z tego żyją. Przede wszystkim są konsultantami i robią "party", bo z tego jest dochód. Premia MG za obroty grupy to niezły dodatek, pod warunkiem, że obroty są spore. Ale z grupą trzeba pracować, za darmo i bez pracy nic nie ma. A dystrybutorzy rzeczywiście stosują swoje zasady w wielu kwestiach. U mnie np. prezent za aktywność jest z towarem, ale nie zawsze tak było. MARYLKA 123 - zostaw mailowy adres albo napisz do mnie -annb0@vp.pl- dostaniesz przepisów moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, drobna korekta - to było MARYLKA 128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie lepiej co jest za aktywnosc na ten tydzien i czy cos dochodzi w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dochodzi. Ac miska 1,9L classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jeśli ktoś ma przepisy do microfali to poproszę mam micro plusa i piekę w nim ziemniaczki lub murzynka bo nie posiadam przepisów a przydały by się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×