Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
No wiec tak.u nas tez w ł nacisk na Re ale kto mądry najczęściej po czasie nie rzuca się na prezenty bo zrobił Re....a dlaczego? Re ma sens jak wiemy ze os będzie pracować dla siebie to i na nas a jak ne to tylko cele w gr są podsrubowane i ciężko potem wychaczyc perełki za aktywność konsultantek i menadżer. M i tak coś zawsze dostanie a zwykła K to już niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja menadżera żeby zrealizować cel i dać możliwość na lazanie dla nas bodajże w gr.re własnego męża i co i teraz w gr jest martwa dusza....i cel się też zmienił na trudniejszy do zrealizowania. Latem z kolei koleżanka K zrobiła Re z syna no wiadomo ze syn raczej nie robi zamówień. ... i tak mamy chyba 3 martwe dusze w systemie ilość os przekłada się na cel do zrealizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I a propos tzw wielopakow - przecież to taki lep....nie jedna z was dala się złapać w myśl zasady sprzedam 2 .1 zostawię ew sobie .no może się potem jednak sprzeda.większość K u mnie w dystrybucji . Co więcej i M ma też zapasy tzw magazyn tylko żadna na forum publicznym się nie przyzna ani na meetingu ani tu.... bo głupio a ja się przyznam mam parę rzeczy kupionych z wielopakow bo 2 chciały a 3 nie było ja juz miałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ile można mieć różnej maści misek w domu? Ja mam wrażenie ze mój dom zamienia się w mini dystrybucję....pokazać od reki to co katalogowe to chyba tylko pojemnika na chleb nie mam i maszynki do mielenia. Jak dodać prezenty za aktywność i perełki z ofert tyg to kolekcja naprawdę imponująca i żeby nie było firma mi się podoba idea tez.kocham gotować i mogłabym robić party za oarty ale moje klientki do zamożnych nie należały w sumie to drobnice kupowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo nowe osoby wchodzą do firmy żeby kupować taniej kiedy chcą a nawet które weszły z chęcią zarobienia pieniędzy to zrezygnowały bo im sie to nie opłaca dużo młodych też się nie angażuje .Nacik jest na wszystko w dystrybucjach chcą żeby nowe osoby były aktywne co tydzień ale tak sie nieda niektóre panie się już odkupiły i nic nie potrzebują .Mam taką gr z martwymi duszami sama dużo pracuje żeby sie utrzymać jako menadżer bo niechce wrócić pod swoją ""mamusie ""i na nią pracować bo to niewdzieczna kobieta. Menadżerki zadbajcie troche o te konsultantki bo one na was pracuja zawsze dawajcie upominiki moja wcześniejsza nigdy mi nic nie dała pozatym i cieszę się że jestem na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.:) Obieraczki potrzebne,klik-klak nie zastąpi pojedynczej obieraczki. Z klik -klaka sprzedawałaby się największa obieraczka ,gdyby była pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mi powie za jaką sprzedaż jest micro-max jako prezent dla gospodyni, bo w ulotce styczniowej pisze 1550zł, a przy zamówieniu wyświetla się za 1150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy już wiadomo która dystrybucja została Dystrybucją Roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://allegro.pl/tupperware-rozdrabniacz-plus-i6673966497.html no załamać się można :(. 40 rozdrabniaczy?! Czy to tez są nadwyżki z nagród i biedna konsultantka sprzedaje, bo jej zalegają?! Czy szefostwo Tupperware jest głuche, ślepe i upośledzone umysłowo? Przecież zezwalajac na taka sprzedaż z premedytacja rozwalaja struktury. Bez problemu można taką konsultante namierzyć kupując cos od niej i podziękować za współpracę. Mam wrażenie, że na gorze Tupperware pokutuje myslenie "po nas choćby potop". Nieważne, że wszystko się wali, z doswiadczeniem w Tupperware w cv znajdę sobie nową pracę, a wy naiwne konsultantki dalej róbcie te swoje śmieszne prezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysylka jet odroczona- pani zamówi ile na allego sie sprzeda. walka z wiatrakami róbmy swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie zaczynajcie znowu z tą sprzedażą na allegro. Z tym nic nie da się zrobić. Co z tego, że firma namierzy sprzedającego. Jego towar i wolno mu z nim zrobić co chce. Nawet jeżeli podziękują mu za bycie konsultantem, to na jego miejsce znajdzie się wielu innych co też będą sprzedawać. Ci co tam sprzedają mają po kilka kont, zarejestrowane działalności. Ja w ubiegłym roku kupiłam turkusowy rozdrabniacz i co mi przyszło z tego, że wiem od kogo. Ma działalność i po rozmowie z tą osobą tylko się ośmieszyłam. I jeszcze musiałam opylić rozdrabniacz.Więcej w takie podchody bawić się nie będę. Prawnie firma nic nie może, a i tak wiemy, że jej zależy na obrotach i nieważne jak te produkty są sprzedawane. My walczymy, bo nam uciekają klienci i zarobek. Ale nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, tu nie do końca mam pretensje do konsultantki. Najwięcej tu winy tupperware. Mozna namierzyć i podziękować za wspolprace z firma i dalej konsekwentnie, do skutku. Wyznaczyc kary zapisane w umowie itp.da sie jesli sie chce. Poza tym jeśli ktoś sprzedaje n-dziesiat tych np. rozdrabniaczy to dystrybutor powinien się tym zainteresować. Poza tym druga sprawa rekrutacje, jeśli będzie tak jak jest i rekrutowanie słupów firmie nie przeszkadza to wyrzucona konsultantka zrobi konsultantem kogos z rodziny i będzie kupowała na konto męża, cioci itp. Ale ktoś tego słupa przecież do firmy wprowadzi. I dlatego tupperware w Polsce niedługo upadnie i to nie z winy konsultantek tylko góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie !!!!! Kto mi powie za jaką sprzedaż jest micro-max jako prezent dla gospodyni, bo w ulotce styczniowej pisze 1550zł, a przy zamówieniu wyświetla się za 1150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie - Któraś orientuje się w temacie? Kto mi powie za jaką sprzedaż jest micro-max jako prezent dla gospodyni, bo w ulotce styczniowej pisze 1550zł, a przy zamówieniu wyświetla się za 1150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy święte a na party nie sprzdajecie swoich magazynów nie wierze.Żenada Firma powinna zamknąć to forum bo klient jak poczyta wasze żale to mu sie odechce kupowania czego kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że nie z naszej winy, bo my chcemy pracować ( chociaż ja pracuję dla przyjemności, nie dla zysku - uwierzycie? ), tylko winę ponosi góra - zero pomysłu na lepszą sprzedaż!!!!! Każda dystrybucja liczy tylko swoje zyski, musi też nieźle kombinować, żeby nie stracić . Nasza M daje nam prezenty - czyści swoje prywatne magazyny, niektóre miski cuchną stęchlizną, chyba niewietrzone przez lata! Ale przynajmniej M chce nas jakoś docenić. Słuchajcie, ja kocham Tupperware i będzie mi bardzo przykro, jak firma się rozleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zamówieniu wyświetla Ci się 1150, bo zwyczajnie informatyk jest do ....... . Przecież aktualna oferta na głównej stronie pojawia się dopiero od środy - po prostu ŻENADA!!!!!! Dzisiaj, kiedy wszyscy , wszystko szukają w Internecie. Wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.:) Ten tydzień lepszy. Dziękujemy za ścierki,a i chlebak -super.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DystrybucjA roku został konin- lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam trzymam kciuki aby Krosno było górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybucja Konin -Łódź górą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co będzie w 4 tyg.?..napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla Dystrybucji Konin - Łódź!! U mnie wszyscy już mają ścierki do szyb, teraz chętnie kupiłyby do osuszania i mopy, ale żeby były pojedynczo -ja nie lubię zestawów. Wiecie, co mnie jeszcze denerwuje - taka firma, tyle różności robi , a gadżety ciągle te same, jakby te tęgie głowy nie mogły wymyślić czegoś nowego!!! Ciekawe, co rzucą w przyszłym tygodniu? Obieraczka pionowa też by się przydała - u mnie zero zainteresowania klik - klakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla Dystrybucji Konin - Łódź!! U mnie wszyscy już mają ścierki do szyb, teraz chętnie kupiłyby do osuszania i mopy, ale żeby były pojedynczo -ja nie lubię zestawów. Wiecie, co mnie jeszcze denerwuje - taka firma, tyle różności robi , a gadżety ciągle te same, jakby te tęgie głowy nie mogły wymyślić czegoś nowego!!! Ciekawe, co rzucą w przyszłym tygodniu? Obieraczka pionowa też by się przydała - u mnie zero zainteresowania klik - klakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza gratulujemy - zasłużyłaś!!!! Fajnie być członkiem Twojego teamu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem , ale też gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Konin. Kristel górą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po trupach i do celu gratuluje dla dystrybucji ale radze sobie klepki na miejsca przestawić bo macie braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile złośliwości i zazdrości w tej wypowiedzi. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w przyszym tyg?? poztrzebujemy pozostalych sciereczek, niezbednych i mega trójek, obieraczek i butelek bez ustnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×