Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

emi-13 wczoraj Ci wysłałam, jeśli nie masz to teraz wysłałam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an8585
Czy rowniez moge prosic anka-85@go2.pl z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
dziękuję baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
wyjaśni ktos co to jest to do pierników?dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Samusiaija Sky Line Piernikowy jest pojemnikiem do przechowywania żywności, w tym np. ciasteczek :) średnica 26 cm. Bardzo ładny, bo wczoraj go sobie dokładnie pooglądałam na meetingu i chyba nawet sama się skuszę na zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
ooo super dziekuje Arwen...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy już dostali garnki MIRAGE czy też są u was braki hi hi i czy garnek 4,5l chcą zastąpić garnkiem 3,5l z sylikonową łyżką a jak ktoś nie chce to niech sobie czeka do późnego maja na garnek 4,5l hi hi tak napisali w liście dziadostwo po raz kolejny firma pokazała się z tej lepszej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
ja tez nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Garnki z serii Mirage będą dostępne dopiero w maju, chyba że ktoś zdecyduje się na mniejszą pojemność+ gratis z zestawu neo to dostanie od razu. W całym kraju jest obsuwa....ilość i wysokość zamówień ich po prostu trochę przerosła :P Nie spodziewali się aż takiej mobilizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Łatwo obiecywać coś czego nie ma, a my albo się zadowolimy czymś innym albo możemy zrezygnować. Śmiech ogarnia, ale rekrutacje na 1 miejscu, szkoda się wysilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi garnkami to żenada a nie jest powiedziane że w maju też będą to to jest kawał czasu jeszcze hi hi a jak firma organizuje coś takiego to powinna być przygotowana na każdą ewentualność wykpili się na całego podobna sytuacja była w zeszłym roku z czosnkowymi szkatułkami zamówienia były takie że ich brakło i dawali wszystkim stara wersja maselniczka i pojemnik papryka hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
ja jestem ciekawa co będzie z walentynkową promocją !!! Mając na uwadze "PROBLEMY" z obietnicami na garnki mirage 4,5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
szooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
dobrze ze chociaz milan wygral dzis z barcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
A jak to jest z rekrutacją? Jestem nowa nadal w programie pierwsze 13 tygodni. Mam chętną osobę do wprowadzenia i bardzo liczę na Szefa z tego tytułu. Czy dostanę "podziękowanie" po party startowym nowej osoby czy po pierwszym party kwalifikowanym na aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Twoja klientka złoży zamówienie na nowego konsultanta to kiedy będzie odbierać torbę startową, Ty już będziesz mogła odebrać nagrodę za rekrutację. Czasami wszystkie nagrody za rekrutację wydawane są w jednym czasie na końcu ulotki, w zależności od dostępności produktów i tradycji w dystrybucji. Nie, nie musi robić party swojego konsultant nowy, żebyś Ty mogła odebrać za rekrutację nagrodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
U nas warunkiem otrzymania nagrody za sponsorowanie jest jeszcze zrobienie pierwszego party przez nową osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do koleżanek konsultantek....czy w waszych dystrybucjach mitingi też są takie bardzo nudne...kiedyś to uczyłyśmy się robić prezentaje przez gotowanie...a teraz to tylko walenie pani dystrybutor paznokiami w plastki:-(...nie chce mi się takich spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Nasza Ania stara się abyśmy się nie nudziły, czasem też gotujemy, umieszcza w biuletynach przepisy. Czasem jest nudnawo ale nie nudzimy sie bo zawsze jest kolejka po towar i wtedy można dowiedzieć się wielu rzeczy, a nawet zrobić zakupy z innych firm. Na nudy w zasadzie nie ma czasu, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
czy jest jakiś katalog lub wykaz części zamiennych, które można dokupić do produktów tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Kiedyś wysyłali cennik części zamiennych na mail. Teraz bynajmniej u nas nie ma kto tego zrobić, ja korzystam z pomocy menadżerki, jak coś mnie interesuje to mi podaje ceny. Co chcesz kupić z części zamiennych, napisz postaram Ci się pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
nie wiem jak to nazwać - korki do wałka do ciasta chodzi mi o cene i czy można takie coś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Nakrętka do wałka, wpisujesz w zamówieniu częśći zamienne D06 Nakrętka 2zł, ale zazwyczaj u nas mają takie drobiazgi od reki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik2
Czyli każda dystrybucja rządzi się swoimi prawami odnośnie rekrutacji... dziwna sprawa. Z co d wałka - to w starym typie pasuje nakrętka od butelki (ja taką mam ale nie pamiętam po czym) warto potestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza_michalik
Czy ktoś użytkuje zastawę zieloną z serii bella? Jakie wrażenia i opinie? Powiedzcie, to czego może być wykorzystywany dzbanek z tej serii. Czy mogę w nim np. zrobić ciasto naleśnikowe czy nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×