Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Czy smazylyscie dżem w piekarniku w ultra plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Jak moja poprzedniczka powyżej jestem zdania, że jeśli zadaje się pytania i chce się uzyskać odpowiedź, wypadałoby się podpisać. Zapisanie się na forum i wymyślenie sobie ksywki nic przecież nie kosztuje. Jednak łatwiej pisać do określonej osoby, na bezosobowe wpisy szkoda czasu. Piszecie, że forum powinno zawierać przepisy, przecież jest ich całe mnóstwo na wcześniejszych stronach. Ja zanim zaczęłam brać czynny udział na forum, najpierw je całe uważnie prześledziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesx32
A jak robicie wode z cytryna i mieta w tych dzbankach by nie było czuc goryczki cytryny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka_69
Podpowiedzcie mi, jakie prawa mi przysługują w przypadku, kiedy nie dostanę reklamowanego produktu w ciągu 60 dni? co ja wtedy mogę zrobić? mam taką sytuację i czekam już 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do agnesx32 ja cytrynę myję, ale to zależy od odmiany cytryn staram sie wybierac dojrzałe cytryny ale i tak czsem sie zdarzy gożki posmak, robie taka wode w upaly, wiec mnie osobiscie ten gorzki posmak nie przeszkadza, moja kolezanka dodaje łyżkę miodu na 2l soku, troche woda ma inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos na sprzedaz dzbanek finezja 1l jak candy lub dziadka do orzechów tupperware?oferty poprosze na meil ardehal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesx32
a zalewacie cytryne goraca czy zimna woda do dzbanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do agnesx32 ja osobiscie robie tylko z woda mineralna, bo mam pewność ze w upały, jak pozostanie na noc woda w dzbanku, wówczas nie skiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w przypadku tak długiej reklamacji po prostu czekam, bo jeśli jest to produkt z po za katalogu terminy są czasem jeszcze dłuższe. jednak dzięki temu, że cierpliwie czekam nie które reklamacje mam od ręki, trzeba jednak często dopytywać i przypominać. Można pisać do centrali odnośnie nie załatwionej na czas reklamacji, ale później różnie to bywa. Nasi dystrybutorzy są na prawdę ok, można u nich załatwić produkty spoza oferty gdy jest taka potrzeba, oni też robią co tylko mogą, ale najwięcej zależy od centrali, a tłumaczymy się my i dystrybutorzy przed klientami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka_69
Ja reklamuję zepsutą rączkę do garnków kompaktowych. Jak rozumiem, firma nie ma żadnego terminu w czasie którego musi mi taką rączkę wymienić? Innymi słowy - mogę teoretycznie czekać i 10 lat? Myślałam, że jako klient mam jakieś prawa a tutaj wygląda, że jestem zerem. Powiem szczerze, że wygląda to gorzej niż w sklepie, bo tam mam określony czas na załatwienie sprawy. Jak widać Tupperware jest poza prawem. Smutne to wszystko i raczej zniechęcające do wchodzenia w jakikolwiek biznes z ta firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem konsultanka, ale bylam na kilku meetingach, sporo mam rzeczy tupperware które w wiekszosci wykorzystuje ale zasada jest taka ; konsultanka i dystrybutor cie kochaj jak zamawiasz, jak reklamujesz to juz nie za bardzo - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Jeśli się dzwoni to się słyszy co się słyszy. Jak konsultantka ma wywiązać się z reklamacji skoro ją daje firma, a nie konsultantka. Ja gdybym była klientem, to bym pisała do centrali. Pamiętajcie, jeśli się załatwia jaką kolwiek reklamację piszemy pismo i wysyłamy, aby mieć potwierdzenie. Wkurza mnie fakt, że odesłano Cię do konsultantki, skąd ona ma mieć nową część, faktem jest, że czasem długo się proszę o reklamacje. Jeśli jest to produkt katalogowy, jest szybciej, jeśli przejęli część do reklamacji to będzie załatwiona, musisz tylko dowiadywać się często, u osoby która przyjęła reklamację od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli konsultantka oddała produkt do reklamacji w dystrybucji, to jakim sposobem można w stosunku do niej podjąć kroki prawne. Pani w centrali chyba nie wie co mówi. To Tupperware Polska ma wywiązać się ze zobowiązania i reklamowany produkt dostarczyć. Konsultantka tylko zamawia, reklamuje, ale towaru nie posiada. Chyba trzeba pozwac dyrektor genęralną, bo jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W
Też miałam problem z gorzką wodą z cytryną. Mój sposób: obrać cytrynę ze skórki. Oprócz cytryny i mięty dodaję jedną łyżkę cukru trzcinowego na 2l dzbanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka_69
Zadzwoniłam dzisiaj do UOKIK pytając jak wygląda ta sytuacja z punktu widzenia polskiego prawa. Otóż, jeżeli "sprzedający" nie zaznaczył dokładnie warunków reklamacji (w tym terminu), to obowiązują ogólne zasady reklamowania opisane ustawą. I jeszcze jedna rzecz. Kim jest "sprzedający", który jest zobowiązany do realizacji reklamacji? Otóż, według prawnika UOKIK, jeżeli konsultantka jest zatrudniona na umowę o pracę czyli jest pracownikiem danej firmy - wtedy "sprzedającym" jest firma. Jeżeli konsultantka jest związana umową cywilno-prawdą z innym podmiotem, to z punktu widzenia klienta "sprzedającym" jest konsultantka. Myślę, że dlatego Baśka z wawy dostała taka informację z centrali. Oni dobrze znają prawo w centrali i dobrze się zabezpieczają. Jasne, dopóki klienci są gotowi czekać na reklamację, nie ma problemu. Ale ja już nie zamierzam czekać. Kiedy chodziło o wzięcie kilkuset złotych za garnki, to nie było problemu. A kiedy trzeba wywiązać się z reklamacji, to konsultantka przestała odbierać ode mnie telefony. Ja w każdym razie wiem, co mam robić i od razu podejmuję kroki prawne w stosunku do konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada Wrodczyk
ja też w zeszłym roku czekałem ponad 3 miesiące na górę od szefa kuchni bo posiadałam w kolorze czarnym. To, co mi proponowano, to górę w kolorze czerwonym, kiedy wszystko inne jest z zestawu "czarnego". Nawet nie chcę tej propozycji komentować. W końcu poprosiłam znajomego adwokata o pomoc prawną i skończyło się tym, że konsultantka zwróciła mi pełną cenę za szefa kuchni. Okazało się, że centrala w sensie prawnym nic do tego nie ma. Myślę, że albo konsultantki są źle poinformowane albo wręcz wcale, że to one odpowiadają przed klientkami także prawnie. Klient nie kupuje od dystrybucji ani centrali. Dla klienta sprzedającym jest konsultantka. A w jaki sposób one dokonuje reklamacji i z kim, to nie jest sprawa klienta. Kupuje i płaci konsultantce. Reklamuje i też żąda od konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos na sprzedaz łopatke neo duza,szczypce neo i trzepaczke neo nie metalowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest w tym tyg zqa aktywnosc, bo dostałam biuletyna, ale nie jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola13
DOBRA RADA.cytrynę należy umyć i zalać wrzątkiem ja robię to w szklance zostawiam aż woda stanie się letnia odlewam kroję w plastry wybieram pestki bo to one dają gorycz.przekładam cytryny plastry do dzbanka 2l.tupperware dodaję w cząstkach 1 jabłko czasem słodzę zalewam wrzątkiem po 15 minutach jest super polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wie co jest za aktywnosc?? dalej sypkie de lux???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam co mozecie powiedziec o niespodziankach i konkursach z okazji urodzin??? jak to u was wygladało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na urodziny to wyglądało marnie, ale ponoć nasza nowa Pani dyrektor tylko liczy złotówki, wszędzie cięcia. Menadżerki były w Serocku i dostały salaterkę i to wszystko, a koszty jakie poniosły to dużo więcej. Zastanawiam się co będzie dalej. Lato nie zachwyciło promocjami, tygodnie urodzinowe też nie, chyba trzeba będzie sprzedawać tylko z katalogu. Nie wspomnę o prezentach dla gospodyń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesx32
Wiecie juz co bedzie w nowej promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wielka cisza, w tym tygodniu aktywność dalsze sypkie, 0,5l i 1,7l. Do oferty doszła miska maximilian 10l oraz ventsmart 1,9l wysoki i 800ml mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś miske gwiazda na sprzedaz w promocyjnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam miske gwiazde na sprzedaż - o poj 3litrów jesli jestes zanteresowana zostaw namiar na forum cena OKAZYJNA 50zł +wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia_Brzeg
czy ma ktoś do sprzedania garnek KKSK 7,6 l lub 11,4 l w atrakcyjnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 3l bywaja po około 45zł max,chciałabym ta wieksza chyba 5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mie wiem gdziue pani widziała w tej cenie?? to prosze kupic 5l w cenie katalogowej 139,9 najlepiej za darmo oddac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam na allegro juz nieraz ale własnie te 3l.Ja za darmo nie chce ale czasem moze były te 5l w promocji i komus zalega i chce sprzedac po kosztach dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×