Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
cześć dobra cena tych bingo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do pań pracujących dłużej jak wygląda sprawa z wykreślaniem konsultantki po 26 tygodniach bez zamówień i jak można ponownie wrócić do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w promocji motyle były za 132,70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w promocji były bingo motyle 4 szt. za 132,70 zł w czerwcu poj.575ml,940ml,1,4l, 2l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poproszę o szczegóły dotyczące 26 tygodni bez zamówień może tu ktoś to wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 tygodni;)) to na prawdę dużo czasu.... albo się pracuje,kupuje i ma mozliwość zakupów w niższej cenie albo się jest klientką kupowanie bez marży jako konsultantka jest mozliwe podczas pracy... w każdej np. hurtowni lub firmie sprzedażowej robiąc zakupy częste otrzymujesz przywilej upustu lub inną formę gratyfikacji gdy Twoje zakupy maleją to i upusty maleją nie spodziewajmy się,że firma w której przez pół roku nie kupisz nawet za 250 zł z czasem przestaję nas traktować jak kontrahenta a jak klienta detalicznego proste zasady logiki w każdym biznesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc,no niby sa te portale ale tutaj sa konsultantki i to chyba nie przestepstwo spytac czy ktos cos ma na sprzedaz? ja poszukuje koncowki dodatkowej do kopytkomani.ma ktos na sprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum i tak już nie żyje,nie wolno pytać o akt. bo trzeba jeżdzić na mitingi,nie można podawać przepisów bo trzeba kupowac broszurki z przepisami ,nie można kupować ani sprzedawać to co tutaj można robić? końcówki niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam bialego chesmarta i na jego tacce zrobily mi sie rozowe odbarwienia w dystrybucji nie chca wymiec bo to niby niepodlega gwarancji..czy mial ktos podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przebarwień z cheesmarta spróbuj wystawić na słońce pojemnik ewentualnie wyczyść za pomocą cytryny bądź kwasku cytrynowego. Te przebarwienia powstają z konserwantów w produktach które sami kupujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest w tym tyg za aktywnosc?? u nas dystrybujtor na urlopie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos moze mi powiedziec jaka pokrywka bedzie pasowac do liliany tzn do zakrycia gory liliany?Bo wiem ze od jagodowego ksiaze ale akurat jego mam z talerzykiem nie z pokrywka.moze od jakiejs miseczki pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od miski do ciasta 3l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talerzyk też pasuje na górę Liliany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie mi chodzi o to jaka pokrywka pasuje na gore liliany by nie wkładac kołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kołnierza pasuje pokrywka od małego Księcia lub pokrywka od salaterki z diamentowej zastawy, a najlepiej kupić talerz, jest w częściach zamiennych kosztuje 20,50zł, sprawdzałam inne i nic nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czy jesli poloze liliane na tym talerzu i wleje galaretke to nie wypłynie ta dziura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało byc tą dziurą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Mam dodatkową końcówkę do kopytkomanii.Zaiteresowaną proszę o kontakt.601610952.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Do liliany pasuje pokrywka od księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Mam białe bingo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kika: wiem ze pasuje od księcia z tym ze ja akurat mam ksiecia z talerzem a nie z pokrywka,dlatego pytam jaka pokrywka bylaby jeszcze dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talerzyk od Księcia nakłada się na Lilianę i spokojnie można wszystko wlewać. Tylko trzeba dobrze talerzyk nałożyć i jest szczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kika a jakie to białe bingo masz?1,25l?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgooooooooooooo
OD JAGODOWEGO KSIĘCIA NIE PASUJE ANI POKRYWKA ANI TALERZYK NA LILIANĘ... NIE WIEM KTO TAKIE BZDURY PISZE... NA LILIANĘ PASUJE POKRYWKA LUB TALERZYK OD MAŁEGO KSIĘCIA!!! ALE JEŚLI NIE MASZ POKRYWKI TO TEŻ MOŻESZ ZROBIĆ CAŁĄ BEZ KOMINA TYLKO W ODWROTNEJ KOLEJNOŚCI ZACZYNASZ OD WYKŁADANIA NA POKRYWĘ DOLNA NP. BISZKOPTÓW POTEM MASA NP JOGURTOWA A NA KOŃCU GALARETKA Z OWOCAMI I NIE MUSISZ ZAMYKAĆ GÓRY...:) A CO DO POKRYWKI TO NIE WIEM JAKA MOŻE PASOWAĆ NA PEWNO Z MAŁEGO KSIĘCIA (NIE MYLIĆ Z JAGODOWYM- BO TO DWIE RÓŻNE FORMY) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym sie rozni ten jagodowy ksiaze od małego ksiecia?jakie maja pojemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie cos o ofercie na sierpien?? bedzie co sprzedawac?? ostatnio cos sie ruszylo z promocjami bo poprzedni kwartał to tylko noze ( za ta cene nikt nie kupuje) oraz badziewiaste kolory np. luty caly w rozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ultra i nie wiem co robie nie tak ale wszystko musze piec bardzo długo inaczej nie upieczone w związku z tym uzywam moich szklanych bo mogę piec i krócej i w niższej temp co wychodzi taniej, może ktoś mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy już co w sierpniu: Podziękowania dla gospodyni: 500zł- Panierino, 700zł-+ alegra olej+ocet, 900zł- + KKSK widelec do mięsa Dla gości: neoszczypce, kopytkomania z końcówkami, patelnia, garnek KKSK, Pierogomania, Ciasteczko+ pierożek, Zestaw ściereczek, pólmisek grilowy ultra pro, nożyce do mięsa, nóż precyzyjny+ deseczka do krojenia, Zestaw bingo, miseczkowy niezbędnik, Ryżowy garnuszek Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×