Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Polecam ściereczki są już sprawdzone i warto kupić ,ja sobie drugi komplet sprawie,i znajomym dałam i bardzo chwalą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej cenie beda i jakie sciereczki zawiera komplet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sierpniu w promocji to bedzie ciasteczko + pierozek czy multipierozek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy macie jajeczny garnuszek?Czy omlety nie wychodzą za suche? Warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w promocji będzie multipierożek chyba, bo na biuletynie jest potrójna forma. mam jajeczny garnuszek, ale nie jestem z niego zadowolana. wole tradycyjne omlety. poza tym nie przepadam za potrawami z kuchenki mikrofalowej, staram się jej używać jak najmniej. Ale inne produkty tupperware polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam jajeczny i microplus ale jeszcze ich nie zdazyłam wyprubowac. Mysle ze te naczynia do mikrofali dobrze sie sprawdzaja jak chce sie cos w pracy na szybko zjesc.Moze jeszcze ktos sie wypowie na temat tych naczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam prosze o podpowiedz posiadam ultra pro i pieklam w nim chleb ale nie rosnie ani nie mam chrupioncej skorki co robie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten multipierozek bedzie w zestawie z ciasteczkiem?warto to zakupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteście zadowolone z silikonowych form Tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, ma ktoś może przepis na gofry do formy silikonowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie chleba w ultra pro- może z twoim przepisem jest coś nie tak. Ja mam fajny przepis na chleb z ziarnami i w każdej formie wyrasta dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poprosze o przepis na chleb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepis na chleb z ziarnami (na formę o pojemności silikonowego króla 1,5l) - 0,5 kg mąki pszennej - 5g drożdży - 1 łyżeczka cukru - 1/2 szklanki otrębów pszennych - 2 łyżki siemienia lnianego - 2 łyżki sezamu - 50 g ziaren słonecznika (pół opakowani) - 50g ziaren dyni (pół opakowania) - 1 płaska łyżka soli - 0,5l wody Do drożdży dodajemy odrobinę ciepłej wody i cukier. Mieszamy, przykrywamy i odstawiamy na chwilę. Do mąki dodajemy wszystkie ziarna i sól. Wszystko mieszamy. Następnie dodajemy rozczyn drożdżowy i powoli wlewamy wodę, wszystko dobrze mieszamy. Powstałe ciasto przekładamy do wysmarowanej masłem formy i przykrywamy folią (ja biorę zwykłą foliówkę z supermarketu i wkładam w nią formę). Kiedy ciasto wyrośnie, należy je odpowietrzyć ( ja rysuję na nim poprzeczne paski końcem plastikowej łyżeczki). Potem wsadzamy chleb do piekarnika nagrzanego do 180 stopni C. Pieczemy ok. 1,5h godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje bardzo zobaczymy co.mi wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z silikonowych form.Dużo piekę i zawsze nie cierpiałam mycia tych blach ,wyściełania papierami ,natłuszczania,posypywania bułką a i tak czasami coś przywarło do spodu.Kiedyś babkę piekłam raz w roku na Wielkanoc ,teraz w babiej górze piekę co chwilę.W królach piekę keksy,pasztety,chleb. W królewnie ciasta,biszkopty na tort,pizzę.Na macie ciasteczka i bułeczki,no i oczywiście moje ulubione mufiny!Formy myję w wodzie z płynem przed i po użyciu.Co jak co ale silikony polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z silikonowych form. Żałuję, że nie ma dużych. Kupowałam tańsze, ale są beznadziejne, po krótkim używaniu łamią się i czuć zapach. Warto kupić firmy tupperware, służą długo. Zachęcam do obejrzenia "magazynu Wysowa", są tam przepisy z wykorzystaniem form silikonowych tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem pojemnika na tort 'Twist', z czarnym spodem w cenie 95.00 zł z dostawą proszę o kontakt olivka439@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze cos wiecej powiedziec na temat multipierozka?Fajna to pomoc kuchenna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepisy na gofry są na stronie firmy, można różne też znaleźć w wyszukiwarce, tylko z opisem, żeby piec w piekarniku, bez problemu "wychodzą". I na słodko i na ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam okazji zobaczyć multi pierożka możecie napisać coś więcej wymiary i średnice bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wskazówkę odnośnie gofrów. A co z kopytkomanią? Zamówiłam właśnie u konsultantki i już nie mogę się doczekać aż ją wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiam się nad zakupem kopytkomanii.Może ktoś już ją używał i podzieli się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poprosze coś o pierożku jakie duże wychodzą pierogi i jak się tym wam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kopytkomanie,mysle ze fajna rzecz,wyprubowałam ją co prawda do formowania pulpetów na koncowce od kopytek i bardzo fajnie wyciska...pozniej tylko kroisz i formujesz ,z kopytkami chyba łatwiej bo tylko wycisniesz i tniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie o tym multi pierożku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do multipierożka to widziałam jakiś filmik ma youtube i powiem szczerze, że dużo bawienia się z tym cudem. Chyba szybciej wyciąć szklanką i lepić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozesz dac namiar na ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje łopatek neo i trzepaczke nie metalowa neo w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×