Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

hej. Kochana poszukuje przepisu na masełko czosnkowo-ziołowe z rozdrabniacza plus, czy ktoś ma te książkę z przepisami i może podać?? z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do alibabka 83 1 mała szalotka,3 gałązki natki pietruszki,1 ząbek czosnku,sól i świeżo zmielony pieprz,100g miękkiego masła W rozdrabniaczu posiekać szalotkę,natkę,czosnek,przyprawić solą i pieprzem,dodać masło i siekać jeszcze kilka sekund.Dobrze schłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, forum tętni życiem!!! dziękujemy wszystkim dystrybutorom za przyłożenie się do wymarcia tej grupy, teraz na pewno żadne wiadomości WAM nie sprzyjające tutaj nie wypłyną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem forum wymarło przez złośliwość zazdrośników i osób które nie mają pojęcia o Tupperware. Wiele razy pisałam co myślę i jakie mam odczucia co do produktów i za każdym razem pisano, że jako konsultant nie piszę prawdy oraz nie jestem obiektywna. Zaglądam czasem ale bardzo mało, po co mam się denerwować bzdurami, a szkoda bo nie które wiadomości się przydawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, lubimy narzekać to mamy co mamy, nikt nie będzie pisał co myśli skoro za każdym razem jest krytykowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie szkoda ze nie ma nigdzie forum poswięconego Tupperware, wiele osób zainteresowanych zdobyłoby wiedze o produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jedziecie do Serocka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie forum w niewielkim stopniu służyło wymianie informacji o produktach i przepisach, ale raczej było źródłem komunikacji między konsultantkami na temat szczegółów funkcjonowania firmy, zasad premiowania, nagród, aktywności i innych pytań "co nowego". W sumie to wygodna sprawa. Po co iść na meeting, skoro można napisać na forum i dalej siedzieć na tapczanie. Osoby zainteresowane produktami a nie sprawami wewnętrznymi firmy po prostu miały już dosyć. Tak jak ja. Zajrzałam tutaj po miesiącu i wygląda na to, że nie ma już sensu więcej wchodzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na urodziny firmy to oferta mało atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi brakuje od dawna ofert AT , bo bardzo przyciągały tanie, praktyczne, super pomagały na party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest na urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś na sprzedaz miske finezje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam miske finezje niebieska z dwoma pokrywkami- taka jak w katalogu - cena 60zł + wysyłka zostaw namiar na forum to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że oferta nie jest zła, przecież klientki szukają różnych produktów. W tym tygodniu doszły 2 dzbanki z Nowej fali _ 2l i 1l za 55,90zł. Do wytrwałych, wieżę, że może być tutaj jak kiedyś, to zależy tylko od nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałyście, że to tym, którym zależało na wymarciu forum nas tak skłóciły i to nie konsultantki się buntowały a kto inny? Mimo wszystko było to źródło w miarę świeżych informacji i sporo przepisów. I co że niby te co miały żale nagle zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż nie dajmy się, te które chcą tu jednak zaglądają, więc nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joan nako
A ja proszę o szczere opinie na temat pierogomani. Czy wychodzi szybciej niż tradycyjne lepienie, czy tylko ładniej? I jaka jest wielkość, raczej jak uszka czy pierogi? Mam pierożka, ale totalna klapa, pierogi są gigantyczne.. . Ale widziałam w zalinkowanym wyżej filmie, jak ktoś robił takie ciasto z piekarnika.. czy to jest zwyczajne pierogowe, czy jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jaszczur
Ja UWIELBIAM potrójnego pierożka. Mimo, że wykrawam ciasto paskami (tak nas nauczyli w dystrybucji i potem się wycina nożyczkami) to idzie dużo szybciej, wszystkie równe, pełne i idealnie sklejone. Jak chcesz to mogę Tobie pokazać tylko nie wiem skąd jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pierożkomanię i już nie robię tradycyjnych uszek tylko małe pierożki jest dużo szybciej i naprawdę wszystkim polecam.często robię na zapas i mrożę bo mam dużą rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do miski finezja prosze o kontakt na meil ardehal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze warto by było ozywic to forum,moze sa jeszcze jakies konsultantki które nie zraziły sie bezsensownymi wypowiedziami tutaj i dalej by sie udzialały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie konsultantki się zraziły, w razie potrzeby pytajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co konsultantki moga powiedziec o kopytkomani?Uzywacie to cudo?Ma ktos do sprzedania w dobrej cenie trzepaczke silikonowa neo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Obserwuje forum od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku , ze jak długo każdy kto ma ochotę wypowiada sie anonimowo tak długo na forum bedą niesnaski. Forum samo w sobie jest bardzo fajne tylko zasady powinny sie trochę zmienić. Przede wszystkim należałoby sie zarejestrować aby uniknąć sytuacji gdzie użytkowniczka kika krzyczy , że to nie ona sie wypowiadała, że ktoś sie podszył pod jej nicka. Myśle ,że byłoby mniej obrzucania się błotem . Można by uniknąć wpisów typu: z tych plastików to nawet mój pies by nie jadł. Moze czas najwyższy wziąć odpowiedzialność za słowa ? Pozdrawiam Kasia Jagódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W
Moje miłe Panie, też zapytam o kopytkomanię. Kto ma? Jak często używa? Maszynka pomaga czy raczej przeszkadza, spowalnia pracę? Bo baaaaardzo mi się podoba, tylko nie wiem, jak to w praktyce wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jaszczur
To tylko i wyłącznie moje zdanie po użytkowaniu Kopytkomani: to tylko gadżet, który robi wrażenie bo się sam rusza (ta mata co się przesuwa z ciastem), ale jak wziąć klasyczne ciasto czyli nie za miękkie to siły sporo trzeba użyć, jak się używa siły to się zacina bo za mocno naciska matę. I coś co zdyskwalifikowało ją ostatecznie to to że zostaje masa ciasta w środku. A i przy pięciu wąskich paskach "nożyk" nie łapie całości i się dzióbie a nie kroi. Przepraszam wszystkie miłośniczki, ale mi szkoda miejsca w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesx32
kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania,wiekszosc produktów tupperware to gadżety tylko jedne sa wiecej lub mniej użyteczne.Ja akurat mam kopytkomanie i ja lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Mi na kopytkomanię szkoda miejsca, nie jest zła ale zajmuje dużo miejsca. Kopytek nie robi się często, co prawda można robić nią też równiutkie mielone, czy inne kluski, jednak zbyt mało aby kusić się na to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia W
Dziękuję Wam bardzo za opinie - są bardzo użyteczne. Kupiłam wcześniej pierożkomanię - wykorzystuję ją raz w roku (przed Wigilią, robię uszka do barszczu - są świetne) i kluseczkomanię, z której rzadko korzystam. Oba gadżety są fajne, ale stosuję je rzadko. Zdecydowanie częściej za to robię wodę z miętą i cytryną lub kompoty w dzbanku Nowa Fala. W ogóle seria misek Nowa Fala sprawdza się u mnie w 100%. Wniosek: im mniej wymyślne urządzenie, tym większy z niego pożytek - przynajmniej w mojej kuchni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wody z miętą i cytryną jeszcze bardziej sprawdzaja sie lemoniadowe dzbanki, gdyz posiadaja sitko, wówczas cytryna czy owoce nie blokuja wlewu przy nalewaniu. jakby ktos byl zainteresowany lemoniadowymi dzbankami ( dzbanek 2 i 1l oraz sitko)- mam je na sprzedaz(posiadam 2 komplety) - 45zł z wysyłka za komplet - taniej niz wzór. pozdrawiam, jak cos zostawcie namiar na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×