Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Mam pytanko! w obecnej ofercie można zakupić świeży gabinet, czy wie ktoś może jakie są wymiary tych pojemników! Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywnosc jest fajna w tym tyg i za 500 bez wyzszych szcebli *ulepszony shaker plus miarki oraz pomoc kuchennna z wyciskaczem do cytrusow, tarka do skórki i żółtkiem, wklady pasuja zarówno do sharkera za aktywnosc, mix maxa. oraz candy ktora byla w zeszlym tyg za aktywnosc 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz (odnośnie aktywnosci) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprosze sprawdzony i dokladny przepis na powidła w ultra pro:) z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdź na party, to się dowiesz. Jak kupujesz na allegro, to zapytaj się sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co drogie panie sądzicie o Świeżych Gabinetach , czy to jest coś takiego jak Optima , czy lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optma zastąpiła w katalogu świeże gabinety. Używam je już kilka (6-7) lat i jestem z nich zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nikt Ci nie odpowie albo zaproponuje wizytę na party. To forum niestety umarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum upadło, bo albo wypowiadały się tutaj fanatyczki tupperware albo wielkie przeciwniczki. A prawda na temat tupperware leży pewnie leży pewnie gdzieś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera zagościły wielkie złośnice na forum , zero tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero tolerancji oczywiście z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to może zapytam tak jakie macie urządzenia które używacie non stop i do tkich sprawdzonych przepisów, pomyślałam sobie że kopytkomanię można użyć do wszelkich mas z których robi się wegetariańskie kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdz na party to siędowiesz....dobre sobie. Jeżdziłam regularnie 3 lata i czym dłużej,tym mniej przepisów i porad. Tylko odbierz towar,zapłać i sprzedaj jak najwięcej.Ewentualnie omówienie działania nowych ,nie znanych wcześniej produktów.A przepisy w ksiazeczkach nie powiem pomocne,ale szału nie ma.Więc nie rozumiem co komu szkodzi podać jakiś fajny,sprawdzony przepis-pewnie pozyskany nie na party. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to ! przecież nawet na tym forum konsultantki pisały, że jezeli chcemy mieć mnóstwo przepisów, to dostaniemy je gdy będziemy kupować od konsultantek a nie na allegro. Byłam przekonana, że firma zaopatruje swoje konsultantki w dziesiątki nowych przepisów miesięcznie bo przecież to ważne, aby móc sprzedawać te produkty. Ja po prostu nie wierzę, że tupperware tylko sprzedaje "plastyk" bez niezbędnego wsparcia w formie przepisów i innych pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum upadło i to jest już jasne jak wiele instytucji w tym kraju, zadajmy sobie jednak pytanie kto je stworzył i w jakim celu? Tupperware zawsze sobie poradzi z nami czy bez nas i to chyba też jest już jasne, więc czy nie lepiej jest utrzymać dobrą atmosferę w wymianie naprawdę interesujących tematów, jest ich wiele,powinnyśmy się wspierać i walczyć przede wszystkim z głupimi wpisami i z Allegro , a tak dla przypomnienia dodam tylko iż wszystkie transakcje dokonane w ten sposób na dłuuuuuuugo pozostaną zapisane i na dłuuuuuuuuugo będą do skontrolowania, , róbmy swoje , cieszmy się tym co mamy, wspieramy się nawzajem i nie dajmy się zwarjować, kiedyś woziłam na prezentacje pojemniki z marketu i po dzisiejszej prezentacji wrócę do tego znowu aby pokazać różnice ,przynajmniej w dotyku , nie mówiąc o gwarancji, a jeżeli chodzi ten temat to jeżeli dobrze wytłumaczymy ten temat to i pozbędziemy się problemów , gwarancja nie obejmuje produktów zniszczonych na wskutek złego użytkowania, produktów przejechanych przez auto, zrzuconych z 18 piętra, tudzież misek stojących na podwórku służących za misę dla psa, i po trzech latach Pani niezadowolona bo miska się łuszczy, drogie koleżanki to My reprezentujemy firmę, i tak naprawdę od Nas wszystko zależy, jak chcemy ją postrzegać tak będzie, , miłych przemyśleń i nie odpowiadajcie głupio bo to jest naprawdę żenujące , kto chce pracować ten to robi, ma klientów, zarabia i jest zadowolony POZDRAWIAM WSZYSTKICH NA. NIE. A ZWŁSZCZA TYCH KTÓRYCH TRAPUJĄ oznaczenia typu 7 na pojemnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak cały czas allegro to największe zło tego świata....ciekawe, że tylko dla konsultantek (tych niektórych) a nie dla centrali....jakieś rozdwojenie jaźni panuje w tej firmie... i jeszcze jedna rzecz...literówki przy pisaniu na komputerze się po prostu zdarzają, ale rażące błędy ortograficzne wskazują wyłącznie na wielkie braki w edukacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow znowu burza . no dobra skoro nikt nie chce podać przepisu do kopytkomanii spróbuję coś sama .chodzi mi tylko aby ktoś podał mi jeden z podstawowych tak abym wyczuła konsystencję wtedy nst już polecą chętnie się podzielę może jak kopytkomania wejdzie do sprzedaży wtedy zachęcicie swoje klientki do zakupu. nie jestem konsultanką tylko pasjonatka gotowania, nie uważam że zakup na allegro jest zły niektórzy korzystają z tego bo mieszkają na wsi zabitej... i zwyczajnie nie maja dostępu do Party itd. zamiast się sprzeczać po prostu bawmy się we własnej kuchni i pokażmy że gotowanie może być super... to jak ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Aśka
Zgadzam się z Tobą. Na poprzedniej stronie zapytałam o sprawdzony przepis na chleb w Ultra Pro - pytaie pozostało bez odpowiedzi. Ktoś wcześniej wspominał o smacznym pieczywie z tego naczynia, a mnie z mojego przepisu wychodzi bardzo smaczny chleb, ale szybko robi się czerstwy... Moja Konsultantka nie ma innego przepisu, sąsiadki tez nie, więc pomyślałam, że tu zapytam. I nic! kiedyś wymieniałyśmy się tu różnymi przepisami - przecież nie wszystkie muszą mieć źródło w Tupperware, niektóre można po prostu do nich 'zaadaptować'... A tak swoją drogą to z zaciakwieniem przyglądam się kopytkomanii - nie mam jej, bo nie miałam okazji zakupić na żadnym party. Ale czekam aż się pokaże i może też się skuszę. Już widzę te zgrabne mielone, które mogłabym stworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeżeli chodzi o kopytkomanię to ja robiłam kluski, ciasto jak na kopytka. Ugotowane ziemniaki , wybieram 0,5 i dosypuję mąkę, dokładam wybrane ziemniaki i jedno jajko. Robiłam też śląskie, ziemniaki. wybieram 1,4 i dosypuję mąkę ziemniaczaną, jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki nareszcie ktoś łaskawy. mam pytanie ile objętościowo lub wagowo tych ziemniaków na jedno jajko? Wertuję przepisy na różne kluski nie tylko ziemniaczane i mączne w weekend planuję produkcje które się sprawdzą wrzucę przepisy. O kotletach też myślałam na pewno będą super ja robiłam przy pomocy średniej końcówki takie krokiety obtaczane w bułce miałam tylko kiepskie ciasto bo ziemniaki nie były mączne ale i tak pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do czerstwienia chleba to głównym powodem jest utrata wilgotności spróbuj zrobić ten sam przepis tak najpierw mąka z płynami i daj czas na spęcznienie glutenu zanim dodasz drożdźe no i daj znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość osób nie ma kopytkomani i dlatego nie chciało zdradzić tajemnicy . Zauważyłam , że jak nie ma się coś do powiedzenia to rzuca się hasło trzeba było być na meetingu, zorganizuj party itp. Jedna wielka zawiść wrogość zagościła wśród koleżanek. Osobiście kopytkomani nie posiadam, bo jakoś nie jestem do niej przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie, aby forum było tylko wymianą praktycznych informacji o produktach i przepisach a nie środkiem wewnętrznej komunikacji między niekompetentnymi konsultantkami? Ja mam już dosyć, jak co chwilę słyszę pytania typu "co za aktywność?", "jak wylicza się nagrody", "co było w torbie"...itd. Przecież to są wewnętrzne sprawy tupperware ! Załatwiajcie je między sobą a nie na forum ! Nie kompromitujcie siebie i firmy ! Proszę, aby na takie pytania nie odpowiadać, to może w końcu się skończą. Nie jestem w tupperware, ale na miejscu dyrekcji, to takie pseudo-konsultantki bym od razu wywaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. To powinno być forum, gdzie wymieniamy się pomysłami na wykorzystanie produktów tupperware. Swoje sprawy konsultantki powinny załatwiać na mitingach. Co do ziemniaków, to ja na kilogram daję jedno jajko. Nie napisałam wcześniej, że robiłam też kruche paluszki do barszczu, posypywałam kminkiem, serem, a część papryką. Może ten produkt nie jest najpotrzebniejszy, ale fajnie jest podać kluseczki równiutkie, jak z obrazka. Też mam zamiar przetestować z mięsem i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłaś takie zwykłe kruche 3:2:1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dawałaś mąkę do kopytek czy samo jajko i ile napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do kopytek dawałam mąkę 1:1/2. i jedno jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja robiłam tak samo lecz jakieś lepkie mi wyszły chyba wszystko zależy od ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam...czy próbował już ktoś gotować ziemniaki w garnku tupperware w niewielkiej ilości wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę zachować dużą ostrożność i opowieści marketingowe firmy o gotowaniu bez wody potraktować jako wyłącznie marketing. Ja gotowałam brokuły z odrobiną wody...porażka. Przyklejają się od razu do dna i się palą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×