Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ktoś już pytał o to samo, ale chyba nie było odpowiedzi a mam identyczną sytuację. Dlaczego na patelni stalowej KKSK wszystko tak mocno się przykleja? Kupiłam taką 20 cm za 200 zł (bardzo droga) i niestety porażka. bez względu na to, jak mocno nagrzeję olej, przykleja się od razu. Jakaś porażka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Gość z 23 godz mam patelnie za 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość111: Proszę o maila w sprawie patelni na adres zuzia.kozlowska@onet.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie poprawnie pani użytkuje patelnie wystarczy jej nienagrzewac na Full i niedrzec na sile mięsa od patelni aż samo puści ja niemam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zapraszam do smażenia jajecznicy na tej patelni. Połowa zostaje przyklejona do dnia ścianek. I nie ma znaczenia czy nagrzeję mocniej lub słabiej. Jakbym czekała aż jajka same się odkleją, to chyba byłyby już czarne jak smoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powracając jeszcze raz do garnków, bo ktoś pytał, to ja też ich bym nie kupiła. Dostałam je jako nagrody więc mam, ale gdybym miała zapłacić tyle, co firma żąda, to nigdy bym tego nie zrobiła. Moim zdaniem niczym się nie różnią od innych garnków klasy średniej. Gdyby kosztowały 20% ceny katalogowej, to jeszcze warto. Ale ani grosza więcej. Zepter to zupełnie inna półka i nawet nie ma, co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jakości garnków - potwierdzam - zdecydowanie za drogie, jakość słaba. Obok Zeptera to nawet nie ma co ich stawiać, bo odpadają w przedbiegach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajecznica do każdej patelni się przyklei chociaż ostatnio wypróbowałam ceramiczne i jestem i nie ma problemu z przywieraniem , KKSK używam również i jestem bardzo zadowolona. Na święta jak robiłam rybę na dwie patelnie to ta KKSK biła na łeb tą druga patelnię w szybkości i uzyskanym kolorze potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś może miseczki ilumina 500 ml??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zahartowała Pani wcześniej tą patelnię?? Nie jestem pewna ale chyba trzeba na niej z tego co pamiętam uprażyć sól. inny sposób hartowania to był chyba z obierkami po ziemniakach ale nie pamietam czy z wodą one miały być czy bez. Proszę sobie wygooglać sposoby na zahartowanie patelni stalowej - mam nadzieję, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dziewczyny mam zamówienie jest to mój tydzień 4 od party startowego czy gdybym wyslala zamówienie to zalapie sie na prezent za aktywność z poziomu drugiego czy mam czekać tydzień jeszcze???żeby bylo 6 tyg po partym startowym??dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZĘ o pomoc: czy mając w tygodniu obrót 750 moge kupić HS patelnię za 50 ale muszę zrezygnować z TG ? Czy mogę kupić HS patelnię i dostać w moim przypadku TG extra szefa? Dziękuje za info. Czy dostałyście już prezenty za przeprowadzonych 5 party w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupując patelnie rezygnujesz z szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatisia
Kobietki czy słychać już coś na temat ulotki na luty? Moja menadżerka wyjechała do sanatorium i jestem do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze nie mam jej fizycznie ponieważ nie mam czasu po nią podejść ale przeglądałam ją już w internecie i z tego co pamietam nie było na ten miesiąc nic ciekawego przynajmniej dla mnie bo większość z tych rzeczy już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w niej bylo??? na jakiej str w internecie ja widzialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatisia
Właśnie- co w niej było i gdzie ją widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszukałam caly net i niema gazetki na luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wiadomo co będzie w lutym, robią znów tajemnicę, pewnie ze względu na słabą sprzedaż w styczniu. Jestem wściekła bo od tego zależy czy będę miała spotkanie w 1 tygodniu, znów ktoś zabłysnął na górze szkoda bo to naprawdę utrudnia pracę. Słyszałam tylko, że będzie znów kopytkomania ale nie wiadomo czy dla gospodyń czy do sprzedaży. Nawet menadżerki nie dostały nowej ulotki, menadżerce powiedziano, że zapowiedź na luty będzie w pierwszym dniu już obowiązującego tygodnia, na prawdę szkoda słów na takie podejście, firma sobie sama robi pod górkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Asia Dziewczyno o czym ty piszesz, aktywności nie masz tylko w startówce. Później jeśli masz 550zł to aktywność Ci się należy przy każdym zamówieniu a oprócz tego masz prezenty za pracę jako nowa konsultantka ostatnim prezentem kończącym promowanie nowej konsultantki jest ultra pro 3,5l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie jakie nowosci na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwa NPŚ, a wy już chcecie ulotkę na luty. W tym tygodniu tyle promocji i chcą, żeby sie skupić jeszcze na styczniu. Sprzedaż kiepska, bo takiego słabego stycznia to ja nie pamiętam. Dla mnie wzorcowa powinna być ulotka, na niej bazują gospodynie, a nie na promocjach tygodniowych. Pewnie się boją, że jak będziemy wiedzieć co jest w lutym, to ten tydzien będzie też do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tro napisz co na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsubnigniri1985fgcug
Witam, mam trochę pojemników i misek różnego kalibru tej firmy, wałek i stolnicę też posiadam i ogólnie jestem zadowolona ale nie żeby zachwycona. Za taką cenę??? Wszystkie te rzeczy dostałam w prezencie, pewnie sama bym nie kupiła bo szkoda mi kasy. Farmerka >> zanim położysz stolnicę na blat przetrzyj go mokrą ściereczką i kładź tę płachtę na wilgotny blat - powinno się trzymać, ale skoro miłość minęła... Jasne http://u.airabruzzo.org/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ma ktos do sprzedania garnek 2,8 l ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnek 2,8 silver posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o info z ceną na temat garnka na adres info@artuvia.pl. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupperwarowiczka
Mam problem... Zakupiłam wałek do ciasta z tupperware ten duży i nie mam bladego pojęcia jak można wlać do niego wodę...czy ktos mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz zdjąć energicznym ruchem nakładki(rączki) niebieskie z jednej strony będzie nakrętka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Konkurs na aktywność :kazda konsultantka aktywna w tyg 5 z sprzedażą 550 zl moze kupic zestaw AC06 ZESTAW warzywniaków. O pojenosci 8,7l .6,5 l .4.3 l lub zestaw AC10 ZESTAW optima kazda konsultantka ktora przeprowadzi party w tyg 5 na mm 550 zl moze otrzymać zestaw katalogów za 10 groszy AC 18 - 10 katalogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×