Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
w katalogu nie ma. Przy poprzedniej promocji foremek była też książeczka z przepisami do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można kupic - cena 8,5 kod P36 w nowym systemie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała dyrektorka tupperware niech pomyśli żeby obniżyć ceny w katalogu to wtedy sprzedaż wzrośnie co ona myśli ze jak obniży marże konsultantką to obroty pójdą w górę to jest troche w błędzie bo będzie gorzej dla niej i dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak firma będzie prowadzić taka politykę, to wszyscy będą sprzedawać na allegro, bo o innym zarobku nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno mówię zrezygnować z tych fikcyjnych rekrutacji. Wprowadza się, żeby dostać premię, drogie prezenty za rekrutację, a te osoby i tak nie pracują. Od tego trzeba zacząć. Ceny też, nie na polską kieszeń, dlatego tak dużo osób kupuje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że ewentualne obniżenie prowizji ma służyć poprawieniu wyników finansowych firmy. Jak to mówią, jak jest gorzej, to pasa muszą zaciskać wszyscy. A co do allegro, to ja się wcale nie dziwię ludziom. Tam niektórzy sprzedają wiecej niż 23% taniej niż w katalogu. Konsultantka by nie dopłacała. Zatem pewnie managerowie sprzedają. A ceny nie dość, że nie są tańsze, to jeszcze co katalog, to droższe. Wydaje się pewnie dyrekcji, że jak będzie drożej, to więcej zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację z tymi cenami. Chciałam kupić cały komplet garnków KKSK. Ale jak podliczyłam 4 garnki, to cena mi wyszła kosmiczna. Myślałam, że może przy takim zakupie dostanę jakiś rabat od firmy. Nic z tego. Proponowali drobny upominek. Pytałam o możliwość zakupów ratalnych u konsultantki, to się tylko krzywiła. Dogadałam się z przedstawicielem zeptera. Garnki i klasę wyższe. Cena tylko 300 zł wyższa niż w przypadku tupperware. Dostałam gratis kuchenkę indukcyjną i zestaw sztućców. No i bez żadnej łaski zakup na bardzo korzystne raty. Gratuluję tupperware dbania o klienta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uwierzycie uaktualniono strone tupperware.pl mamy styczen, a tam był listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam tupperwareparty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tej strony od dłuższego czasu nie mogę znaleźć , proszę podaj dokładny adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi przed byc www probowalam tu wpisac ale uznano za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech dyrektorka się nie złości, tyko porówna kieszeń Słowaka i Polaka oraz ceny w katalogach W Słowacji ok 40% taniej, a o alegro to nie wspomnę - marża menadzerki jest taka sama jak konsultanta, więc na allegro może sprzedawać Dystrybutor a nie menadżer, ale spokojnie PARTY ŚWIATA idzie do przodu powolutku ale idzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie totalna klęska!!! Po trzecim tyg. mam zaledwie w grupie 17tys. Dla porównania w roku 2014 było 51tys. Teraz nawet w styczniu MG nie ma 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam, która to taka mądra, aby w środku zimy dawać w ofercie promocyjnej pojemniki do mrożenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dystrybucja "zasugerowała", że dobrze by były, aby każda z konsultantek wzięła sobie "do odsprzedaży w późniejszym terminie" towar za min 500 zł. A najlepiej powyżej 1000 zł bo "i tak będzie się to wam opłacać". Mam już dość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jestescie po meetingach to dajcie znac co firma zaproponowala na ten tydzien dodatkowego?? i co z aktywnoscia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tylko narzekać potrafią denerwuje mnie to narzekanie ze to za drogo tamto sramto to taj jak z zabawkami i ciuchami kupuje sie drogie firmowe ciuchy i zabawki dla dzieci i tego nikt nie widzi ze to sie ma na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko np firmowy garnek tupperware sredniej wielkosci kosztuje okolo 1000zł a ze złota nie jest w tej cenie mozna kupic komplet naprawde dobrej jakosci garnków zejdzmy na ziemie - mam swiadomosc ze za jakosc sie placi ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle powtarzam. oszczędności ale nie tą drogą. Miało być NPŚ jakiego jeszcze nie było, a dla mnie tak, odkąd jestem w firmie takiego fatalnego jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny, przecież o to chodzi! Takiego NPŚ naprawdę jeszcze nie było, szkoda tylko, że nie w tą stronę. Mamy być wdzięczne za każdą pierdołę którą dają, bo inne firmy nie dają tak mówi dystrybutor. Jednak moim skromnym zdaniem za reklamę darmową którą co dziennie im robimy to jest dużo za mało, tną co mogą i tak na tym się w końcu dobrze przejadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dochodzi w tym tygodniu zdradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochodza pomysly na gofry jako TG - extra szef i patelnia ale nie wiem jaka aktywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładne wiadomości na fb.na stronie TUPPERWARE Grójec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest aktywnosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziewczyny, brać przykład z Grójca. Tam nigdy nie narzekają, bo każda oferta jest wspaniała. A swoją drogą, to trzeba napisać do centrali, że Pani Krzysztofa to też na "lewo" sprzedaje....Ładnie to łamać zasady tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak baby to zołzy , takie złośliwe za to, że ktoś ma pomysł na reklamę . Niby jak na lewo sprzedaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za aktywnosc nikt nie napisze??? jak wiecie to napiszcie co wam szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
550zł wiadro magic 5l 750zł dochodzi zestaw poj.dublo 800ml x2 i duo organizeroraz Nie wszystkie polki na szczęście są zołzami ale żałuję, że tak dużo umie tylko narzekać, trochę optymizmu na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×