Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
dużo osób było na seminarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w nowym katalogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jakie nowości w katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce sie nikt podzielic?? zastanawiam sie jak ceny, czy znowu poszybowaly do góry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś wielka tajemnica weźcie powiedźcie coś bo za tydzień i tak się dowiemy nie bądźcie aż tak zawistni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba niewiele pojechało , a te co pojechały to największe zołzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - nie ma co skamlac- niech sie udlawia ta wiedza juz niebawem sie dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nowa zrobilam dopiero dwa zamówienia ale to tak wciąga ze masakra:-) pozdrawiam a te spizarenki przydatne jak sądzi cię? Mam teraz faceta , stary kawaler - wujek, i mieszka sam , ku pil mieszkanie i urządza je co mu do radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii faceta... , raczej nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno akcesoria typu korkociąg, otwieracz do puszek i noże. Poleciłabym też coś do mikrofali - podgrzewanie... No i przechowywanie w lodówce. "Kosiarki" też faceci lubią. Zaproponuj multirozdrabniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis szał na ten tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys z tego forum mozna bylo cos sie dowiedziec, teraz zostalo pole do zadawania pytan:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie widzę jestem w tupp od dwóch mies i co zauwazylam w mojej dystrybucji ze 70% konsultantek to emerytki a jak ktoś dostanie maly upominek to taka zazdrość sie rodzi ze masakra jak by mogly to jedna drugiej by wydarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zawiść jedna drugiej wilkiem, a w tygodniu są 4 prezenty za aktywność do wyboru śniadaniówka z bidonem (wersja niebieska lub różowa) pojemnik uniwersalny seledynowy 2,5l lub tupermysz. Pozimom jeden, a prezenty do wyboru . W tygodniu dochodzi vensmart 4,4 l w dobrej cenie , rozrabiacz Plus i obieraczka pionowa . Oferta na marzec mnie nie oczarowała, ale liczę że tygodniowe dodatki będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdrabniacz plus 119 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atmosferę na meetingach tworzymy my same. Dawniej tego nie było. Każdy się cieszył, jak koleżance udało się coś dostać. Wiadomo, że raz się jest pod wozem, a raz na wozie. Na seminariach nie było końca gratulacjom dla tych co były na scenie. Dziś tylko zazdrość, zawiść, jedna drugą by w łyżce wody utopiła. Nie wiem co nas tak zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pojemności i kolory spizarenek? Kurcze pilnie mi potrzebne i nie wiem czy brać teraz 5.5 czy poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to te promcje podobne byly w tamtym roku o tej samej porze jesli muwicie ze będą spiżarenki to będzie duza i mala za ok 154 zl o te inne rzeczy po taka ta tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 88
Zmienił kasa i prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vensmart 4,4 l cena 69,90 ten tydzień obieraczka 29,90 ten tydzień spiżarenka oferta na marzec kolor czarny pokrywka róż i filoet , znaczy ziemniaczana fiolet a cebulowa róż pojemności tradycyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziękowania dla gospodyń na marzec są różne . mnie nie urzekły, poziom 550 miska alegra 3,5 plus szczypce lub dwa salami smart poziom 750 alegra 3,5 i 1,5 plus szczypce lub multi rozdrabniacz poziom 950 alegra 3,5 i 1,5 plis salaterka plus szczypce plus cukiernica lub dwa salami i multirozdrabniacz lub dzbanek Preludio alegra łyżeczka 6 szt plus kubek z pokrywką 6szt oczywiście alegra kolet fiolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom 1150 przy zestawie alegry 950poziom ten z cukiernic a dodatkowo kosz lub dwa salami i cyfrowa waga poziom 1950 karuzela i 8 olbrzymów i 8 krasnoludków czerwone pokrywki a karuzela jakaś taka szara - grafitowy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ofercie na marzec fryderyk otwieracz 99,9 zestaw neo silikony ( łyżka, szpatułka i mini ) 119,90 patelnia na naleśniki z teflonem 550 Mr naleśnik pomarańczowy - 69,90 zestaw czosnek pomarańczowy i papryka czerwona - 39,90 kudłaczek 39,90 Zestaw neo pomocnik czarny z fioletową pokrywką plus obieraczka uniwersalna czarna - 79,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te spiżarenki pojedynczo cebulowa 74,90 ziemniaczana 99,90 w zestawie 154,80 zestaw elastyczna podkładka plus dwa noże 129,70 kolor jakiś mysi jakiś taki w niebieski AT ładny mini maximilian 1,4 l w cenie 14,90 dla gości co zakupią na min 100zł - kolor zielony OB (zakupy na 70 katalogowe ) - dwa mini dzbanki 350ml cena 39,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby duzo w ofercie ale bez rewelacji, a szkoda, bo lubie produkty tupperware lecz z uwagi na ceny kupuje tylko w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, w porównaniu do ofert z NPŚ czy lutego to promocje są dobre, szkoda tylko, że firma nie robi dużych obniżek np. na jakiś produkt, wszystkie promocje z reguły są w granicach 20 - 30%, mało przemawia to do klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do mnie sa dobre bo produktów tupperwaee mam bardzo malo a z tych rzeczy z marca jest sporo i jest czym zaszaleć natomiast jak ktos juz ma bo te rzeczy sie powtarzają co roku tobw cale się niedziwie mogly być większe rabaty dla klientów bo kazdy sie zastanawia zanim cos kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy ze w końcu ktos napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×