Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
też jestem zadowolona z Mr czosnka , wg mnie otwieracz do wina jest najlepszy jakie miałam możliwość używać , a maszynki do mięsa za darmo bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z maszynki jestem bardzo zadowolona. Ostatnio mieliłam dosyć dużo mięsa i sprawdziła się idealnie. Mocno trzymała sie blatu, lekko i szyko mieliła. Fakt, że ją dostałam w jakimś konkursie a nie kupiłam. Byłaby dla mnie za droga jak na ręczną maszynkę do mielenia. Ale sprawuje się bez zarzutu. Macie jakieś przykre doświadcEnia z tą maszynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Mr czosnek i otwieracz jest super,także rogalomania.Robienie rogalików z pomocą rogalomanii to sama przyjemność.A stolnica jak się nie przyklejała do blatu,tak i nadal się nie trzyma.Ale wałkuje się na niej dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rozsadnie o maszynce - przede wszystkim jest reczna, a cena jak za najlepszego zelmera. w przypadku mielenia to ta moc elektryczna ma znaczenie, bo przy kliku kg to przy tupperwareowe sie mozna bicepsów jak pudzian dorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego maszynka to porażka, cena jak z kosmosu , a pracy nie ułatwia . Wszystkie gadżety w kuchni powinny nam pracę ułatwiać , tak aby gotowanie było przyjemnością , a czy przy ręcznej maszynce będziemy miały tą przyjemność ? Wątpię . No chyba że to ma być darmowa siłownia , po namyśle to tez mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Dziewczyny jak jest z płatnościami tupperware pierwszy raz zlozylam zamówienie do kiedy się placi nie mogę znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy odbiorze towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wielką fanką tupperware już od dawna mam mnóstwo misek naczyń i innych rzeczy bardzo ułatwiają mi pracę w kuchni nie mówiąc już o miskach do przechowywania jedzenia, ale jest jeden mankament nie przepadam za ich rażącymi kolorami i nie pasują one do wystroju mojej kuchni Na naszej częstotliwości nadajemy tylko okazję http://pawlowskimariusz.pisze.se/2014/12/24/fundusze-unii-europejskiej-pomocna-dlon-podnoszenie-kwalifikacji/ sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Was wie może jak zobaczyć swoje stare zamowienie w systemie my.tuperware.pl? Mi się nie udało, a odebrałam niekompletny towar niezgdony z zamówieniem i nie jestem w stanie tego udowodnić! Do tego informuję, że katalogi podrożały trzykrotnie , nie mówiąc o gadżetach. Jakoś cicho w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź w listę poprzednich zamówień wybierz tydzień wejdź w wykonaj i wejdź w podsumowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam nowe garnki różne pojemności i kolekcje zainteresowanych proszę o emaila wyśle ofertę z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając jeszcze na chwilę do maszynki, to zwróćcie uwagę na jeden "drobny" szczegół. Dość szybko tępi się nożyk. Nie naostrzycie go. Trzeba kupić nowy. Uwaga - nowy nożyk do zelmera kosztuje 7 zł. Jak ostatnio zapytałam, ile kosztuje do maszynki, powiedziano mi w dystrybucji ok 50 zł. I okazuje się, że mieli już zamówienia na te nożyki. Zatem zużywają się dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na swoim etapie zainteresowania maszynką , nie zastawiałam się co do nożyka , teraz jeszcze bardziej utwierdzam się, że to jeden wielki niewypał. Firma ma duża fajnych produktów , a jednym badziewiem potrafi popsuć sobie opinię . W moim przypadku, a jestem konsultantką od trzech lat , ta maszynką zraziłam mnie bardzo do tego kitu co wciskają , a może to mi otworzyło oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana ofertą garnków zuzia.kozlowska@onet.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, poszukuję przepisów do Mielinka, Samuraja, Silikonowych Foremek i Mini silikonowych foremek. Mam te sprzęty są super i godne polecenia, ale chciałabym przepisy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Można kupic kosztuja 6,50 zl bo tak to ciężko będzie zdobyć wszystko od kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ciekawe dodatkowe oferty w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatkowo w tym tyg dochodza zsestawy sciereczek -rozne kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym tygodniu dochodza tylko zestawy ściereczek, ale na ten tydzień interesujące są prezenty dla gospodyń, obrót 550 twist do tortu lub termos 1l, przy 950 są oba produkty. Na 3 tygodnie są nowe sypkie de lux. Do asia Ciekawe gdzie można kupić te przepisy o które pytała poprzedniczka, bo na stronie zamówień ich nie ma, w dystrybucji też ich nie mają, nowością jest broszurka jak używać i pielęgnować ściereczki z mikrofibry cena 2zł, polecam dla tych co nie mają pojęcia o mikrofibrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do asia85a A gdzie mogę je kupić. Ja mieszkam w Kielcach, a u nas zamknęli dystrybucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasia85a
U konsultantki można zamówić w katalogu chyba ze sie mylę bo moze chodź o inne ale widziałam ze w katalogu sa wczoraj bylam na spotkaniu i przy obrocie 550 można dostać rozdrabniacz lub 750 zestaw rozdrabniacz i multitozdrabniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Moze któraś pani by chciała odkupic sobie zestaw za 200 zl druslak tluczek mix max Walek stojak na ręcznik proszę pisac odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten zestaw mozna miec taniej kupujac normalnie i odejmujac marze poza tym wlicza sie to w zamówienie - wiec mozna sobie dobic do jakiegos pułapu i miec prezenty za aktywnosc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko można tylko wówczas nie wyda Pani 200 tylko 550 minus marżę , tylko pytanie po co czasami kupować krowę , żeby napić się szklanki mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten zestaw tez nie jest zestawem niezbedbików czasem faktyczni kupic to co potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skora dali na ten tydzień tak cenną nagrodę za aktywność i dodatkowe TG o tak dużej wartości to domyślam się, że obroty tego NPŚ są niezadawalające. W mojej grupie jest olbrzymia przepaść pomiędzy rokiem 2014, a 2015. Nie mam już motywacji do pracy gdy odebrali MG marżę 10%, z ledwością dochodzę do 6%. Niestety widać, że firma upada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi Pani miec silna grupe ze dochodzila Pani do max marży MG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie upada tylko drestrebucje w krosnie norma 100 % wyrobiona dobrze im idzie konsultantki zamówienia na tydzień maja po 10 tys tylko pogratulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem ile te konsultantki, które zamawiają na 10 tys. tygodniowo maja ZAPASÓW. Jest to małoprawdopodobne, aby tyle sprzedać tygodniowo na party. Ja niestety obserwuję, że jest coraz gorzej. Dawniej, średnia moja sprzedaż na party sięgała prawie zawsze 1000zł, a dzisiaj pomimo większego doświadczenia z ledwością dochodzę do 750zł i coraz trudniej umówić kolejne terminy. Koszty party bardzo wzrastają (katalogi, gadżety) i progi TG również podnoszą. U nas ciągle jest problem z tym, że mnóstwo konsultantek sprzedaje bez marży, robią stoiska i tam sprzedają wszystko po promocyjnej cenie. Społeczeństwo się starzeje, a młodzi kupują na alegro. Z roku na rok jest coraz gorzej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powiem ci ze na pewno maja magazyny bo niewiele żeby takia aż obroty miały zamawiają dla prezentów mi ciężko jest nazbierać na 550 zl ale maja tez takich swoich co chodzą i zbierają po znajomych i tak to sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×