Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
DG01 Butelka aqua 310 ml za umówione party gdzie wpisać w zamówieniu - proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Dg AC wpisujemy w uwagach do dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak...typowe bełkot młodej konsultanki, której firma mózg wyprała swoimi frazesami powtarzanymi od lat..."w markecie wszystko beee, w tupperware wszystko super". Co za bzdury ! Moim zdaniem ponad 50% asortymentu tupperware aż wstyd sprzedawać, bo to takie nieudane i zawodne produkty. I nie pracuję w markecie ale od 12 lat w tupperware. I mogę Ci, droga wymienić bez zająknięcia min 15 produktów, które są po prostu wstydem dla firmy. Niestety, prawdą jest też to, że produkty tupperware są za drogie. Możesz młoda konsultantko dalej żyć w swoim fałszywym świecie. Skoro "łykasz" wszystko to, co firma Ci wciska na meetingach, to powodzenia. Firma takich potrzebuje. Młodych i naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką w Poznaniu i jak tak czytam te Wasze ciągłe pytania o wszystko, to aż mi wstyd za Was. Kompromitujecie firmę. Nie zwalajcie winy na meetingi w różnych dniach. Nie zwalajcie winy na managerów i dystrybucję. Albo weźcie się do pracy, albo po prostu z honorem odejdźcie. Dziwię się, że firma trzyma takich nieudaczników i leniuchów. Moim zdaniem za 3 nieobecności na meetingu powinna wywalać od razu. To jest praca która pociąga pewne obowiązki. A Wy tylko chcecie brać i to coraz więcej. Oczywiście za darmo. Wstyd drogie Panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że plastiki z ikea są bardzo dobrej jakości i zdecydowanie tańsze, tupperware tez lubię i używam, jednak są drogie a trwałość porównywalna do plastików z ikea , tak samo szybko tracą swój blask , niestety słynna gwarancja 30 letnia nie obejmuje matowienia , zarysowań itp. więc co mi po niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy niech kupuje,to,co mu się podoba. Nie narzucajmy. O produkty Tupperware trzeba dbać,wtedy nie będzie zarysowań i nie zmatowieją. Nie wszystkie produkty należy myć w zmywarkach. Ale szczelność mają b.dobrą i żywność się nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wymień te 15 produktów,których powinno się wstydzić Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z dolnośląskiego i z mojego doswiadczenia (w lutym 8 lat) są produkty, które są po prostu nieudane. Już nawet nie chcę porównywać jakości stosunek jakości do ceny, by było to fatalne dla firmy. Kilka przykładów według mnie i moich konsultantek: 1. wszystkie typy garnków (a zwłaszcza vitalic, kompaktowe, tupperchef inspire) 2. noże Universal 3. maszynka do mielenia 4. kopytkomania 5. stolnica 6. kubek termiczny 7. micro max 8. ściereczki (np. vileda robi taką samą jakość za 30% ceny) 9. stalowy szybkowar (nagminne problemy z zaworem) 10. cud kuchenny (moim zdaniem opłaca się używać tylko do rozmrażania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym jeszcze dodała strunkowy zielony nóż do sera. Stolnica była tak wkurzająca, że wyrzuciłam ją do śmietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam dodać wszystkie formy typu pierożkomania, pierogomiania, rogalomania, pierożek. 100% przerost formy nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorzucę to, co dla mnie ostatnio jest niewypałem - ekstra szef. Do dużych rzeczy się nie nadaje, bo nie można pociągnąć za sznurek. Do małych jest rozdrabniacz i multirozdrabniacz. Mimo pewnych zastrzeżeń do szefa kuchni wolę jednak jego, bo jak się zakleszczy, to chociaż można cofnąć korbkę i pójdzie. Tutaj za każdym razem trzeba rozbierać...Dla mnie zupełnie niepotrzebny i nieudany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzbanek filtrujący wodę, który kosztuje tyle, co 2 x najdroższa brita. Już nawet nie wspomnę o kosztach proszku do filtrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem niezadowolona z rozdrabniacza. Natomiast stolnicę mam super i nie zamieniłabym na inną. Nie zgodzę się również z opinią o cudzie kuchennym. Używam go do gotowania brokułów, zakwasu do barszczu. W lecie gotuję w nim zupy i kurczaka. Nie stoję przy garach. Nie mówię, żeby tak jeść na co dzień, ale czasami można sobie poleniuchować, a obiad sam się robi. Wkładam do cudu roladki z kurczaka, brokuły, makaron, robię sos czosnkowy i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa po co na mnie najeżdżasz babo nikt ci nie każe kupować w tupperware ja kupuje niedrogie max do 70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 70 zł, to w katalogu tupperware jest 15% produktów. A tak na marginesie, to trochę kultury....Apeluję do innych, to ta Pani już wystawiła sobie opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ale jak można w cudzie kuchennym ugotować zupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z Poznania. Nie zgadzam się, że firma za trzy nieobecności powinna usuwać. Dla większości z nas to jest dodatkowe zajęcie. Robię duże obroty a na meetingi niestety nie chodzę, bo w tym dniu pracuję do 18.20. Ale nie zadaję tutaj pytań, bo przepływ informacji od managera mam taki, że wiem wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cudzie można ugotować większość zup. Np. zupa pomidorowa, bez sita, daję makaron, starte warzywa, pokrojoną w kosteczkę pierś z kurczaka, przecier lub pomidory, śmietanę, sól i zalewam wrzącą wodą, za 30 min mam zupę. W ten sposób można ugotować większość zup. Ja też często mrożę w lodowcu bulion i dodaję do zup. Daję też wegetę, ale robię ją sama. Suszone warzywa mielę we francuskim młynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak preferuję zupy gotowane w garnku a nie zalewane wrzątkiem w plastykowym pojemniku. Poza tym, gotuję na 2 dni dla 4 osób, a "cud" (skąd ta nazwa?) jest malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wcześniej napisałam,że to nie jest do codziennego gotowania. Ale cud sprawdza się w lecie, jak chcemy trochę poleniuchować. Ostatnio byłam chora i był niezastąpiony. Pierś z kurczaka, makaron i już było coś do jedzenia ciepłego. Natomiast to ciągłe narzekanie jest naprawdę wkurzające. Przecież nikt nikogo nie zmusza do kupowania produktów tupperware, jeżeli ktoś woli niech kupuje w Ikei. Ja tam kupiłam łyżkę silikonową i zepsuła się po miesiącu. Miska misce też nie równa, trzeba patrzeć jaki plastik ma skład, bo większość nie nadaje się do kontaktu z żywnością. Miłego kupowania w Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o narzekanie, ale o rozsądne podejście do tematu. Bo jak słyszę, że wszystko, co jest z tupperware, to jest cudo świata a wszystko, co jest z marketu to jest kicz, to też nie jest prawda. Jeżeli konsultantka mi mówi na pokazie, że aby odnieść sukces, muszę zamieszać ciasto wyłącznie za pomocą łyżki silikonowej tupperware, to mnie to wkurza, bo jest nieprawdą. Dlaczego zatem konsultantka kłamie? Dlatego najgorsze są skrajności. Z jednej strony tych, co wszystko związane z tupperware odrzucają, a z drugiej strony fanatyczki tupperware, które zupełnie bez zdrowego rozsądku wciskają nawet najgorszy szmelc (bo i taki jest w ofercie). Nawet w powyższe wypowiedzi przekaz jest jasny - ikea szmelc, tupperware cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Drogie panie sto razy mi menadżer tłumaczyła ale ja dalej nie rozumiem dopiero zaczęłam np w lutym będę chciała sobie zamówić pare rzeczy np na 200 zl czy będę miec opust -23% bo obna muwila ze nawet za 100 zl jak zamuwie to będę miec 23% i oco chodź z rtym opustem teraz z strony parzystej -20% on jest dodatkowy to tak jakby razem 43 % opust ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze są takie opinie, że jak makaron nie wyjdzie w cudzie to należy zmienić makaron , bo tylko z niektórych wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do asia85a do konca tego tyg jest -20% ze stron parzystych dla klienta, dl akonsultanta -23% od tych 80% - co łacznie daje 38% od ceny wyjciowej a nie 43! po drugie z ultotki styczniowej i stron niepoarzystych - 23% marzy konsultanta. rabat 23% na wszystko masz zawsze - dopóki jestes konst]ultantem - niektore dystrybucje zastzregaja sobie ze musi to byc min. 250zł, ale nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję teraz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 16.40. Źle mnie zrozumiałaś, wcale nie twierdzę, że wszystko co z tupper to cudo, a z Ikei be. To był tylko taki przykład. Ja wyrażam tylko swoją opinię, a z większości produktów jestem zadowolona. Są i takie, których nikomu bym nie poleciła np. maszynka do mięsa. Jeszcze raz powtarzam, nikt nikomu nie każe kupować. Każdy ma rozum i wolną wolę i niech kupuje co mu się podoba, ale nie wolno negować wszystkiego i wszystkie konsultantki. To nie fair. Szynkę też jeden kupuje za 15 zł, a drugi za 40. To nie znaczy, że ktoś robi źle. A konsultantki to tylko ludzie, jak plotą niektóre głupoty to należy sprowadzić je do parteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa swietne produkty jak tłuczek, dzbanek do kompotu, ściereczki, obieraczka, ultra pro a sa gorsze i marne jak mr czosnek - w kazdej firmie sie zdarzaja niewypały po to jest to forum by podzielic sie doswiadczeniami czy cos warto zakupic czy nie - za wysoka jak na polskie warunki kwote racja jest po srodku - niemozna mowic ze wszystko jest super ale tez niemozna ze sa to badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że racja jest po środku. I każdy ma prawo mieć inne zdanie. Produkt, który dla jednego jest super, dla innego będzie beznadziejny, bo kazdy ma inne potrzeby. Dla mnie np. Mr Czosnek jest super, a poprzedniczka pisze, że nie. I nie będę z nią polemizować. Ma prawo go nie lubić. Dla mnie z kolei tłuczek jest zbędny, bo nie lubię tłuczonych ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×