Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Piszę do osoby (gość),która wczoraj 0 10.02 napisała ,że dystrybucja w Kielcach jest zlikwidowana.Jest to nieprawda nadal dystrybucja jest tylko zmieniła siedzibę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze doświadczone konsultanki o opinie o optimie najbardziech odzi mi o te pokrywke z kratka kontroli kondensacji - dzila na takiej samej zasadzie co cheesmart?? poprosze o wady i zaletyu tych pojemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka która pisała o kupnie przepisów nie ma bladego pojęcia o pracy w tupperware, te o które pytała do samuraja czy mielineksa, po prostu ich nie ma wszystkie które można kupić są na stronie katalogu lub na stronie zamówień. Jeśli chodzi o obroty to zgadzam się z poprzedniczkami spadł praktycznie dwukrotnie. W zeszłym roku ja sama miałam w 1 tygodniu ponad 2600 a teraz ledwie 750. Grupa łącznie miała prawie 10000 a teraz 2500, zresztą widać ilość towaru, a aktywności są zawsze super jak jest mała sprzedaż. Jak są większe zamówienia aktywności dają beznadziejne, to nie jest tylko moja obserwacja, potwierdza to wiele konsultantek. Od kiedy mamy czeszkę na głównym stołku jest jeszcze gorzej, ale podobno w Czechach wyciągła firmę na prosta, szkoda tylko, że po całym roku nie ogarnia polskiej mowy. Tak w ogóle to zastanawia mnie fakt, czy u nas w kraju nie ma osoby odpowiedniej aby firma lepiej prosperowała! Moim zdaniem jak na kierownicze stanowiska wchodzą osoby które nie mają pojęcia o sprzedaży i nigdy nie przeprowadziły same party nie może być lepiej, będzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niestety inny problem, które staje się powoli regułą. Otóż, organizuję party, ale ludzie przychodzą tylko popatrzeć jak posługiwać się poszczególnymi naczyniami , po czym od razu mówią, że teraz mogą je sobie kupić na allegro. Albo mam jakiegoś pecha albo powoli takie zachowanie zaczyna dominować. I tak jest właśnie z młodymi. Pierwsze, to cena. Niestety, starsi już u mnie nie kupują. Praktycznie wszystko mają, a nowości są do d.....Póki co dopłacam do interesu nie wspominając o stracie czasu. Trzeba będzie chyba się pożegnać z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też co raz gorzej. Ci co robią tak duże obroty sprzedają na allegro. Myślę, że dlatego tak trudno jest dzisiaj sprzedać i umówić party. Też zauważyłam, że na spotkania przychodzą tylko po to, aby usłyszeć o produktach, zadać pytania, ale odpowiadają - kupię sobie na allegro, bo jest taniej. Dojrzałam do tego, aby rozstać się z firmą. Koszty rosną, tak jak to ktoś wyżej napisał, a do interesu nie mam zamiaru dokładać. Co do Krosna to mają tam słynne menadżerki, sprzedające na allegro to i obroty są,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to jest najbardziej frustrujące, że centrala doskonale wie, skąd się biorą te obroty i nic z tym nie robi. U nas na każdym meetingu mówią o zasadach obowiązujących z firmie. Co za fałsz. Allegro, rekrutacje to jeden wielki przekręt. Warszawa wie i nic nie robiąc, popiera takie działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze doświadczone konsultanki o opinie o optimie najbardziech odzi mi o te pokrywke z kratka kontroli kondensacji - dzila na takiej samej zasadzie co cheesmart?? poprosze o wady i zaletyu tych pojemnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pojemniki z kratką kondensacji powietrza działają na podobnych zasadach. Trudno powiedzieć, który pojemnik jest lepszy. Dla mnie obydwa są super. Zależy co chcesz przechowywać. Jeżeli wędlinę to zdecydowanie polecam optimę. Pojemnik ma kratkę i wędlina nie leży na spodzie. Ma to znaczenie w mokrych wędlinach. Natomiast do serów lepszy jest cheesmart. Do optimy nie włożysz większego kawałka sera. Cheesmart ma też tę zaletę, że możesz trzymać np. rybę, ciasto, ser i jeżeli się ze sobą nie stykają. nie przechodzą zapachami. Wybór należy do Ciebie. Bardziej uniwersalna jest optima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry . Bardziej uniwersalny jest cheesmart. Pomylłam się pisząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co najbardziej schodzi w tupoerware ? I jak sprawdzają sie ściereczki do szyb i te inne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co chcesz sprzedawac na allegro i nie wiesz co wsytawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mam zamiaru gdybym chciała sprzedawać na all pierwsze bym tam patrzyla jakie ceny i co najbardziej kupują pytam się ponieważ niemam jako tako zamówień i jutro robię drugie zamówienie jest dużo upominki i to bardzo mnie kusi dlatego pytam więcej osób jak widzi to bierze produkt niż sa pokazane w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy czy ktos zaczyna przygode z tupperware czy czesc produktów juz ma takie pierwsze niezbedniki to mix max, miska do ciasta, tłuczek, ale tez dobrze sprzedaja sie np. cheesmarty - bo nigdzie nie kupisz podobnego pojemnika, jak chcesz cos kupic bo fajna aktywnosc ale masz zamiar to upłynnic to wez lepiej cos-co jest w promocji' jesli chodzi o scierki. to jak dla mnie super jest do osuszania naczyc, do szyb i wielofunkcyjna. bez reszty potrafie zyc - ale kazdy ma inne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki będę brala to pod uwagę niemam dużo produktów jeszcze z 7 lat temu kupiłam tluczek i druskak i do tej pory to używam troszkę dla siebie chce kupic i tez dla znajomych mysle ze łatwiej je sprzedam jak pokaze sama wiem jak z katalogu sie ogląda a jak sie widzi i bierze do reki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię też ściereczkę do odkurzania oprócz tych co wymieniła poprzedniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczka wielofunkcyjna jest rewelacyjna,taka gąbczasta,szybko spiera się brud,tak jakby sprężynuje w rękach.Uwielbiam ją sprzątać.Można myć blaty,meble i wszystko inne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mop też super, nie ma smug na podłogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do mopa nie mam zastrzezen, ale jakos lzej mi sie myje płaskim niz na kolanach ta sciereczka - zalezy ile kto ma tez podłóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ściereczki tupperware są na tyle dobre, że ich jakość uzasadnia tak wysoką cenę? Oczywiście nie myślę o ściereczkach marketowych typu jan niezbędny, ale czy np. ściereczki z mikrofibry viledy, które są dużo tańsze, na tyle odbiegają jakościowo od tupperware, ze warto kupić te ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma pełnego porównania, ale mając ściereczkę do kurzy tupperware (wtedy była jeszcze błękitna) i taka samą viledy, nie widzę żadnej różnicy. Moim zdaniem obie bardzo dobrze zbierają kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że ściereczki TW wiele się nie róznią od innych z mikrofibry. Pamiętajmy, że gwarancja jest na nie tylko 2 lata i po tym czasie praktycznie są do wyrzucenia. Ściereczka do mycia T 02 jest po niedługim czasie szmatką nieestetyczną. Nie polecam tych ściereczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja na nie jest sprawą wątpliwą. Mi się przetarła uniwersalna po pół roku i chciałam ją reklamować. Niestety, reklamacja nie została uwzględniona bo według dystrybucji uszkodzenie było wynikiem normalnego użytkowania a nie wady fabrycznej. Zresztą na takiej samej zasadzie nie podlegają gwarancji noże do rozdrabniacza czy szefa kuchni. A te ściereczki bardzo szybko tracą swój pierwotny urok. Na gwarancję nie ma co liczyć. A cena? Ponad 300 zł to dla mnie kosmos i nigdy nie będę już taka naiwna, aby je kupować za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ściereczki tupperware są znacznie lepsze od viledy. Naprawdę warto je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mop bardzo dobry jest do schodów , zdecydowanie ułatwia pracę , na zewnątrz też się sprawdza super , mam bardzo ciężkie kafle na zewnątrz do mycia , wszystko próbowała, a dzięki ściereczce MOP łatwiej się myje i efekt lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 13.01. godz 23:18 jak mam rozumieć odebrali marżę 10% menadżerom ? o co chodzi proszę powiedz - chyba czegoś nie wiem miło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to plotka, ale z naszej dystrybucji wyciekła wiadomość, że bardzo poważnie rozważa się zmniejszenie prowizji do poziomu 20% dla konsultantki. Dystrybutorka powiedziała, że dyrektor firmy jest po prostu wściekła na to, co się w Polsce dzieje i jak mała jest sprzedaż w porównaniu do innych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie drugie party w tym roku zakończone wynikiem 0 sprzedaży. Organizowałam party u tej samej gospodyni od 2 lat i wczoraj powiedziała, że to ostatnie party. Ludzie oglądali, dotykali towar ale suma sumarum powiedzieli, że się jak zdecydują na zakup, to na allegro bo jest znacznie taniej. Kurcze, prawda jest taka, że mają racje ! Na allegro jest po prostu taniej. Ale nam robią krecią robotę. Nie wiem już, co mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala jest sprzedaz ogolnie na polske bo rynek sie nasyca, a nowosci - szkoda gadac. winduja tez ceny co katalog, a naród ubożeje - niestety tupperware nie jest cenowo dostosowany do statystycznego Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, czy można kupić przepisy do sushi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×