Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam lilianę ,mają ją wszystkie moje siostry,moje koleżanki i wszyscy są zadowoleni. lilianę wiadomo jak używać ,a z innymi produktami Pani koleżanka mogłaby mieć problem ,jeśli nigdy nie była na party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale można popatrzyć na you tubę jak sie ja używa jesli zdecydujesz sie na zakup to z przepisami .nie można kogoś przekreslac i zakładać z góry ze lepiej na prezentacji wiadomo lepiej bo widzisz ale nie każdy ma okazje tam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Mam do sprzedania lilianne nowa 65 zl z wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla konsultantka
Witam, zamierzam zostać konsultantka tupperware. Startów ka lada dzień, dobre dziewczyny macie jakieś rady dla mnie? Przed rozpoczęciem tej przygody:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przyszłej konsultantki Tupperware podaj z jakiego miasta jestś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla konsultantka
Z Iławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podanie wymiarów walentynkowej muszelki śniadanówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,5x11,5x6 śniadaniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianę i ewentualnie coś jeszcze? Robimy zbiorowy prezent :) Tak za 200 zł. Co Panie polecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam korkociąg do wina, jak dla mnie rewelacja, nawet jest teraz w promocji-:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam różne wielkości miseczek, np świeża czwórka lub niezbędna czwórka, mega czwórka, w styczniu były katarzynki w promocji. Można je wykorzystać do przechowywania, przewożenia, bez pokrywki można podgrzać coś w mikrofali, chociaż producent nie przeznacza ich do tego. Wypróbowałam nic sie nie dzieje, czasem można tak też je wykożystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli świeżą trójkę i mega trójkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również cheesmarty do przechowywania serów i wędlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gaworek 04, skąd jesteś może któraś będzie mogła doradzić osobiście i kupisz taniej, jeśli masz znajomą konsultantkę to powinna ci doradzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym poleciła rozdrabniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciężko doradzic jak nie zna się osoby i nie wie się co lubi robić. Ale rozdrabniacz jest fajnym pomysłem lub miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli koleżanka lubi piec to ja bym poleciła zrobić jej zestaw pierogomania serduszka i mini silikonowe tartaletki z dekoratorem ,wyjdzie 149,80 i zostanie na kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie pomysly na te tarteletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupię to upiekę pyszne mufinki jogurtowe z kremem z mascarpone posypane tartą czekoladą.nie muszą być tarteletki można nawet galaretki w tym zrobić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do galaretki mam liliane, a myslalam co mozna zrobic w tych formach poza spodem do mini tarty babeczki to musza byc bardzo małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatisia
Ja robię w nich również czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Właśnie sie zastanawiałam czy kupic sobie ta forme silikonowa na te talarki i wogule jakI jest ich wymiar ? A powiedzcie mi jak używa sie wam ta szpryca dekorator finezja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam jedno pytanie czy można zamówić i ile kosztują takie rzeczy typ lyzeczki nożyki i te mniejsze gadżety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekorator jest fajna sprawa gadzety w cenie od 50groszy np. nozyk do cytrusów do 2zł za np.wiertełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tartaletkach pięknie się pieką mielone, dla osób które nie mogą jeść potraw pieczonych w tłuszczu. Dziś na spotkaniu wypróbowałam przepis z ulotki na mini babeczki, w przepisie podają, żeby użyć 2 jaj. Radzę dać same żółtka a białka zostawic do bezów, ciasto jest trochę za luźne na tą ilość mąki, a od białek robi się twardawe. Zrobiłam dziś nowy krem do tych babeczek, polecam; 1 kostka twarogu (zmielić) 1/2 kostki masła sok z 1/2 cytryny treochę cukru pudru ok 1/3szkl Masło utrzeć z cukrem, dodawać twaróg, na koniec wlewać stopniowo sok i można dodać otartą skórkę z cytryny. Krem smakuje wyśmienicie. Trzeba pamiętać aby babeczki nie stały zbyt długo bo zmiękną, a twaróg nie pieczony dość szybko kwaśnieje i może się popsuć. Najlepiej zrobić i tego samego dnia zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1222
Witam mam pytanie o szatkownicę multi. Pani konsultantka chciała mi ją sprzedać za 300zł ale z jednym ostrzem, a widzę że są z dwoma i tańsze. Chciałabym się dowiedzieć jak to jest naprawdę z ostrzami i z ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie znajdę listę z tymi gazelami i kodami żeby zamówić ??dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nowym systemie jest zakladka "gadzety" a jesli z niego nie korzystasz to napisz do dystrybutora aby ci wyslal liste aktualnych gadzetów z cenami i kodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×