Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Każdy może tutaj pisać co chce. Ja jako konsultantka dużo rzeczy dowiedziałam się z tego forum. Wiadomo, że klientki wchodzą rzadziej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem lub przepisami to zajrzy na Allegro lub zapyta konsultantki. Pozdrawiam Was dziewczyny. Piszcie dzisiaj co za aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam nowy katalog i cenami jestem rozczarowana - naprwde ludzie beda kupwac na allegro. ultra pr zdrozalo po 10 zł kazde i tak jest co katalog-i tak ludzie poluja na promocje ale katalog to podstawa a tu piekne zdjecia, ale drożyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Moja menadżer jest troche dziwna nie znam jej ale takie moje odczucie niespecjalnie interesuje sie konsultantkami tydzień temu puszczała mi zamówienie bo sama nie mogłam i tez za aktywność mi nic wpisała dzis jadę na Meeting mam o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
A widzieliście firma robi sobie reklamę z gazeta przyjaciółką od 12 marca pierwszy nr z trzepaczką neo za 19zl jak tak bedzie dalej to kazdy bedzie sprzedawał poza party i juz nie będzie tak jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne Asia85a ze menadzer cie nie wspiera tym bardziej ze jak pracujesz to rowniez na jej konto w postaci aktywnosci w gupie, sprzedazy od ktorej ona ma marże menadzerska. ja kupuje głownie dla siebie - ale jak firma bedzie tak windowac ceny to przestanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtatiana
A ja mam takie pytanie- chcąc zostać konsultantka musze kupować to co już mam? Jak np przy starcie jest miska do drożdżowego, ja posiadam już dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie co w ofercie świątecznej oprócz Babiej góry, pojemnika na jajka i tuptusiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zestaw misek do ciasta 3l,2l,1l puzle obieraczka Julienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatiana skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtatiana
Z okolic Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy był na mitingu obchodzony dzień kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie byl na meetingu by napisac co za niespodzianka byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień Kobiet za tydzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niespodzianka miala byc w tyg 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Podziękowanie dla gospodyni dodatkowo poziom 550 nowa fala pojemnik na ciasto lub 750 zestaw nowa fala pojemnik na ciasto i forma silikonowa król oferta dla gości obieraczka juline 27,90 duo jajka 24,90 zl Multi ciecie z rama do jajek 69 zl zestaw misek do ciasta 99 zl pojemnik na jajka 54,90 zl zestaw tuptysie zajączek 39,90 zl puzzle 24,90 ya oferta jest na tygodnie 10-11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Nowa fala jablecznik pojemnik z uchwytem 89zl .silikonowa forma babia gora 109 zl .oferta na 10 tydzień za aktywność:jajeczny garnuszek sprzedaż 550 zl . sprzedaż 750 zl jajeczny garnuszek i ryżowy garnuszek Wyprzedaż tygodnie 10-11 : Muszelki 3szt.47,9, bazyl 1,3 31,90 .Bazyl 2,1 35,90 zl .Tuptusie lodowe 59,90zl .mini maratończyk 33,90zl ultra pro 3,3 l 239 zl .Nowa fala miska 2,5l 31,90 zl fala miska 4,3 l 51,90 zl fala dzbanek 2l 45,90 zl .fala miniaturki 38zl pojemnik unix 2,5l 67 zl butelki auka 21,90zl .Badz aktywna kazda konsultantka aktywna w tyg 10 na min 550 zl i obecna na Meetingu w tyg 10 moze kupic lilianne bez talerza za 29 zl wczoraj podpisywaliśmy sie kto byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia85a
Nic nie wpominali o dniu kobiet bylo dużo prezentów za sprzedaż styczeń tablety i telefony oraz naczynia tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo jest nowości wszyscy wszystko juz maja tylko kolorami sie zmienia jak będą tak podnosić to nie będzie komu party robic wczoraj bylo tyle chwalenia moja menadżer zajęła 1 miejsce w Polsce za sprzedaż na party za styczeń miała 28 tys a 4 miejsce z grupą ładna ma sprzedaż nie.Raczej nierealne ze tylko przez party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te nowosci to tez szałowe nie są, np. maszynka do mielenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość50
My we Wrocławiu z okazji dnia kobiet dostałyśmy od pani Ewy urocze etui np. na okulary lub batonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bazyl 1,3 za zamówienie powyżej 250 zł. tak powiedzieli dziś na mitingu szkoda że mówią takie rzeczy po fakcie a nie przed " nagroda za samodzielne złożenie zamówienia w Systemie Internetowym w tygodniu 9/2015" - tak podali szkoda że nie wskazali poziomu zamówienia czuje się oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisały dziewczyny o nagrodzie za samodzielne zamówienie przed faktem, tu na forum, gdzie byłaś, skoro piszesz o oszukaniu. Co do Wrocławia, u nas etui do okularów było nw styczniu w którymś tyhgodniu czy początkiem lutego za zamówienie powyżej 250zł, a na dzień kobiet jest zawsze kwiatek i coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o bzylu wiedziałam chodzi mi o to że mówili że za złożenie zamówienia nikt nie powiedział że za min 250 zł musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej firmie wiadomości często są mało precyzyjnie podawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie dnia kobiet w Bydgoszczy nic dziś nie było może za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podzielcie sie przepisem na rogaliki drożdżowe w misie 3l ;) z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam komplet cudownych miseczek które mają bardzo szczelnie dopasowane pokrywki po nałożeniu jej, odchylam ją nieco ,wyciskam powietrze i wówczas przykrywam. przechowuję warzywa,ser, wędlinę i to co przechowuje się w lodówce narazie eksperymentuję nawet mi się to podoba bo utrzymują świeżość i zapachy nie przenikają a i ładnie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kika pytan,jako konsultantka wzielam udzial w najwiekszym party swiata 1/5/2015.za 2 tydz.nie otrzymalam tg.,a dystrybutor wyjasnil mi ze to hs 01 zastapilo tg.w 2 tyg.nastepna sprawa dotyczy sp 05 czy produkt ten powinien zawierac w komplecie deske do krojenia ,bo ja otrzymalam bez deski.obrot za 5\tyg wyniosl 4000pln. wiec wybralam naczynie do gotowania 3,8 l kolekcja kulinarna szefa kuchni (bo taka wersje uslyszalam na poczatku przystapienia do konkursu).zdziwilam sie jednak, kiedy otrzymalam naczynie 4,8l do gotowania jarzyn. brak biuletynu w pierwszym tyg,wykluczyl upomnienie sie u dystrybutora- o prawidlowosc wydanych produktow. prosze o sprostowanie moich ewentualnych watpliwosci,poniewaz chcac dalej pracowac w sekcji musze miec zaufanie do dystrybutora,bo jak na razie to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy chodzi Ci o chlebak który wytrzymywało się za 5 przeprowadzonych prezentacji zgłoszonych w grudniu ? Jeśli tak to był bez deski . W grudniu była ulotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a garnek 4,8l był za 4000 pkt do wyboru garnek lub talerze lub coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×