Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
taki tu spokój mam nadzieje ze przyszy tydzien bedzie lepszy bo tygodnie rekordów, a oferta i podziekowania to masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie .przydały by się oferty na pojemniki chessmart Male i duże obieraczki scierczki do szyb stolnice dziewczyny dajcie jeszcze jakies propozycje może firma weźmie sobie to do serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile widziane promocje na miski perły lub elegancje płaskie i inne.Mogą też być allegry ,miski Bella,miski Magic,szef kuchni,stojak na ręczniki,jakieś nowości.A najlepiej byłoby 20 % na cały katalog.Każdy wybrałby sobie co mu potrzebne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 20% z katalogu to musimy czekać na styczeń , bo ostatnie dwa lata w pierwszym tygodniu stycznia rozrusza trochę martwy okres, teraz okres w handlu nie jest martwy , dlatego taka masakra w ofertach , nie jest do końca tak źle oferta na tłuczek w tym tygodniu była dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAA aby miec 550zl zamowienia to tychtłuczków 23 by trzeba sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy dziewczyny, ja tam zamówiłam 50 tłuczków, zrobię magazyn mały, ale w tak dobrej cenie warto wziąć, pójdą później w lepszej cenie, czysty zysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak koleżanka prosiła piszczcie (ja napisałam)co potrzebujecie w promocji? To dla działu marketingu też jest podpowiedź. Możecie też pisać na Tupperware Polska do działu marketingu. Powinni zresztą sami nas pytać,bo to my mamy rozeznanie co by się sprzedawało? Miłego dnia.:)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie niebyłym aktywna ok 30 tyg czy teraz muszę od nowa sie wpisać na konsultantkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nadal konsultkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie juz jak zapowiada sie ten tydzien?? bo we mnie entuzjazmu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie byl rano na meetingu?? czym nas zaskoczy ten tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn?? w sprzedazy?? w jakiej cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis nie jadę epidemia grypy jest tak : Rozdrabniacz plus 119,90 zestaw scierczki do oszuszania59,90 fantazja cytrusik miarka 1l zestaw misę clasic tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktos napisze kto byl dzis i wie co dokladnie w ofercie i co za aktywnosc. prosimy - wtorkowe meetingowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee dzis jest poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem.nie musisz być złośliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem .ale tu na grupie są złośliwe osoby dziś miałam okazje sie przemoknać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, Nikt tu ci nie ubliża,ale jak nie masz zamiaru się podzielić info to nie zaśmiecaj forum-jutro się wszystkigo dowiem LASKI BEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klik klak to jest za aktywność zestaw do obierania i krojenia montowanych za pomocą rączki pisałam wcześniej dwa posty co jest w ofercie ale jak zwykle jestem """"złośliwa""" normalnie szkoda słów dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie o ten zestaw za 130 - dostałyście taki jak obiecano, czy z drobnymi zmianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o jaki chodzi z szatkownicą? Czy o inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw za 130 zł dostałyśmy cały,tylko Julki bezbarwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas zamiast julek shaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A unas brak mat silikonowych a tak to taki jak byl na zdjęciu mam nadzieję że będą te maty bo dobrze mi sie na nich piecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo, że ciągle czegoś brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś kupuje na allegro u słynnej "królowej" z Krynicy Górskiej, zwróćcie uwagę na dwie nazwy licytujących "e..x" oraz "f...x". Kobieta kusi ludzi wystawiając aukcje od 1 zł, ale potem pojawia się bardzo często jeden z wyżej wymienionych uczestników, który wysoko przebija aukcje. To "sztuczni" użytkownicy, którzy mają odpowiednio ustawić poziom licytacji. Wcześniej brali udział na jej akcjach wystawianych jako "blue2014" a kiedyś ktoś ją nastraszył, że zgłosi sprawę do urzędu skarbowego, konto "blue2014" zostało wręcz zawieszone przez allegro (pewnie nie zapłaciła prowizji) i teraz zamiast niego używa konta "witalinkaxxx".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez to zauwazylam - jest kilka innych jeszcze kont podbijajacych Pani renia se radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzi sobie, radzi. Tylko takie działanie jest zabronione w regulaminie allegro i już koleżanki z naszej dystrybucji obiecały, że przygotują dla niej niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam sie podoba aktywność w tym tyg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×