Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
poszukuję bufetu alegra w kolorze zielonym. jezeli ,któraś z konsultantek posiada,-to jaka cena jego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywność fajna, tylko obawiam się że to taki gadżet . Przyzwyczaiłam się do starych obieraczek , bo są poręczne , mało miejsca zajmują , nawet trzy razem wzięte, a to dużo miejsca zajmuje. Trzeba przyznać , że ma ergonomiczne kształty i w ręce trzyma się dobrze , ta największa obieraczka do cukinii rewelacja , ale rozmiar całości przeraża i mnie nie przekonuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższe wypowiedzią. "na oko" to jest ładne, ale jak ktoś ma obieraczki, to ten gadżet jest zupełnie niepotrzebny. Ja zbieram praktyczne rzeczy więc dla mnie ta aktywność to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie to podoba- pomyysl fajny i nadaje sie na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent może tak. Moja konsultantka już mi powiedziała, że tego nie potrzebuje, bo ma kilka obieraczek i może mi ją sprzedać za 60 zł. Zobaczycie, ile ich się pojawi na allegro wkrótce. Będzie można sobie kupić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano wlasnie jak komus nie potrzebne to na bank znajdzie jakiegos amatora uwzam ze w porownaniu do innych aktywnosci to nie ma co narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie prezent za akywność jest bardzo dobry.Po pierwsze to nowy produkt,po drugie łatwo będzie go sprzedać i nie jest tani.Spokojnie można wziąć za niego ok.100 zł. Zamawiasz za 550 zł - marża 23 = 423,5 płacisz za towar.Tg-leciutko sprzedajesz za 100 zł i aktywność za 100 zł. Towar masz za 223 zł. Tyle możesz zarobić sprzedając znajomym bez party,lub kupić dla siebie. Uważam ,że jest super,tylko mało promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów głośno ile zarabiasz, bo życzliwych jest pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tu niewolno wiele mówić niejedna z was sprzedaje na allegro czy innych serwisach a tylko skupiacie się na jednej Ostatnio mi kobieta zwróciła uwagę ale gdy jej pokazałam jej aukcje to niewiedziala co ma ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy sprzedaje gdzie chce.Tu rozmawiajmy o zaletach produktów,wymieniajmy doświadczenia,przepisy.Pomagajmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam miski do ciasta drożdżowego. Polecam. Wychodzą bardzo dobre drożdżówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pokochałam ultra plusa choć zanim go użyłam przeleżał 3 mies jakoś bałam sie w nim piec z tupperware gotowanie moje stało sie przyjemniejsze bo nie lubialam gotować czy sprzątać a miska do ciasta drożdżowego jest super nawet jak surówki czy sałatę przechowuje 5 dni nie podchodzi wodą jest świeża super są te produkty są też wyjątki gusty i guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o radę . Posiadam wiele produktów Tupperware i jestem z nich bardzo zadowolona. Niestety ostatnio kupiłam wiadro do kiszenia kapusty i okazało się że kapusta się zepsuła, zaznaczam że zrobiłam wszystko według instrukcji "młodej" konsultantki. I tu moja prośba co zrobić aby kapusta była dobrze ukiszona i żeby ten produkt też zagościł na dłużej w moim domu. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiaderko do kiszenia kapusty jest bardzo dobre.Może coś z kapustą. Ja robię tak jak robi się w beczce. Poszatkowaną kapustę wrzucam do wiaderka,ubijam jakąś pałką ,solę,garść soli,trochę cukru,(sól gruba do przetworów),kapusta,znów ubijam.I tak na przemian aż będzie pełne wiadro.Przyciskam jakąś pokrywką ,żeby weszła do środka wiadra i jakąś miską z wodą(ja nalewam wody do mega trójki ,zamykam i wstawiam do wiaderka(można przycisnąć kamieniem).Stoi 3 dni w ciepłym miejscu,po tym,otwieram,przebijam jakimś kijem do dna w 3 miejscach i znów przyciska.Zakrywam pokrywką do wiaderka.Gdy jest już ukiszona wynoszę do zimnego miejsca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jakis dodtakowych ofert weekendowych - przeciez te promocje to jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni na stałe wprowadzić wyprzedaże magazynowe. Każdy coś by znalazł dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jak rekrutuje kogos to sama musze miec zamowienie na 550 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś być aktywna na minimum 550 w tym samym okresie marketingowym... Te okresy są podane w kalendarzu, obecnie są to tygodnie 40 - 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby otrzymać prezent za rekrutację musisz być aktywna minimum na 550 zł w tym miesiącu ,w którym rekrutujesz np.rekrutujesz w tym tygodniu to jeśli nie byłaś aktywna w m-cu październiku to możesz jeszcze w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY jak wam poszedl miniony tydzien - zacheta na rekrutacje byla, ale prmocji niezbyt wiele. przed swietem zmarlych ludzie maja inne wydatki - moze na swieta na prezenty cos sie ruszy. jak ktos jest po meetingu niech napisze co w tym tyg dochodzi i jaka aktywnosc. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obieraczki pionowe 2 szt/ 49,90 szef kuchni + przepisy/ 179,90, KKSK łyżka do serwowania / 99,90 KKSK szczypce do sałatek / 169,90 Tyle "mówi" suwak systemowy do zamówień. Aktywności tam nie podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywnosc dla odmiany bazyle - który to juz raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie. Jakie są wymogi odbioru marży menadżera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe te promocje jak na taki tydzien - raczej na party nie ma co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podziękowania na kolejny miesiąc tak samo słabe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie tg na listopad przewidziano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma ktos gazetke z tego tyg prosze o przeslanie magda.juz@o2.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopad -TG-sypkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×