Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

hehe Kirus wstrzymałam się z kliknięciem jestem nieufna jeżeli chodzi o takiego typu wygrane znając zycie to... pewnie kliknę i mi się komp samoczynnie wyłączy hehe ile latek już tam siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, czemu gustujesz w lekkoduchach? mi wyskoczyło kiedyś że mam wycieczkę na karaiby, tylko muszę zadzwonić do stanów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej..nie gustuje...z paczatku nie wiem ze oni tacy sa...kurka! Skun...obstaw troche,co? jeszcze troche to napisze sobie na czole @szukam faceta@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku........... malutka to będzie straszny akt desperacji:-D hihi sprawdzaliści swoje nazwiska-ilu was jest? bo ja tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe, dobry filmik. sprawdzałem nazwisko, nie ma takiego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialbym aby to byla pogoda dobra na plywanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w kuchni- mam loty na moją pyszną karkóweczkę, więc wpałaszowałam dwa kawałki:-D teraz zagryzam serniczkiem wypiłoby się coś moćniejszego, ale nie mam z czym😭 nałykam się magnezu chyba.......może wtedy zwiększę swoje szanse? jak myślisz malutka? dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl z ta kuchnia :) ja tez ide do kuchni cos przekasic , nerka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna...co tam slychac? :) zazdroszcze tej klacji... :) ja jestem juz zdesperowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano błąkam się po sieci😭 malutka gdybyś była moją sąsiadką, to zastukałabym po Ciebie w scianę:-), a tak....to tylko pozostaje Ci się oblizać;-) hihi malutka tylko mi tutaj w skrajności nie popadaj!!! zrozumiano?!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja polewam :) stukaj w sciane..stukaj... Lotna....dawaj swoja facjate mi na poczte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka no wiesz.......to chyba nie jest dobry pomysł hihi bedziesz miała potem koszmary senne i po co Ci to:classic_cool: no po co:-D? aaaaaaaaa czyli rozumiem, że Twoja juz poleciała na moją skrzynke:-D? (of course jako zachęta) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za ultimatum???????? phi;-P no wiesz malutka.....młodsza jeste, więc mogłabyś się pofatygować żeby starej babci przyjemnośc zrobić:classic_cool: a nie tu jeszcze mi warunki stawiasz(wiem, wiem..chciałabyś stawiać coś innego, ale cóż...na bezrybiu i rak ryba i to pewnie stąd to STAWIANIE ) :-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczenica :) dobra...jesu....no to zaraz Ci wysle...a Ty szykuj swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie w domu schować wibrator żeby nikt nie znalazł go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no...ja nie ma na kompie swoich zdjęć uprzedzam żeby nie było!!! a stawiać...to można wiele rzeczy:-P i kto tu zbereźnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z nieużywanym kozakiem a przynajmniej używanym dość rzadko kształtu dowolnego, ale pewnie żylasty lub nawet czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurfa..jak to nie masz? dobla..foty i yak poszly ;p jak to nie masz? ani jednego? czemu? a wogole to ja tez chcialbym tto wiedziec...moze do doniczki? nie czekaj..pobrudzi sie:P chyba ze wolisztakigo brudasa ;P jesu..ja nie mam pojecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie myślicie - do szuflady ze skarpetkami! aLE WAżNY JESY kształt nie? Są różne wibratory przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×