Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIRSZAAA

kupiłam dzis w lumpeksie

Polecane posty

skoro tak twierdzisz.... ale przykład synka znajomej jest realny i dowodzi,że zasada złotego środka jest nieśmiertelna i absolutnie aktualna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jednaaaaa
co tu sie w ogole dzieje na tym forum??jak ktos kupouje w lumpeksach to niech kupuje mi to nie przeszkadza, ale chociaz nie krytykujcie tych co kupuja w sklepach. W ogole wasze argumenty sa bez sensu. Te osoby, ktore kupuja w sklepach nie maja fanatazji?? i tam jedna napisala, ze w 3 miastach nic nie znajdzie, a w lumpeksie znajdzie, bo akurat sobie wymysli jakis ciuch i tylko w lumpeksie taki mozna znalezc no ciekawe bardzo. Chcialabym zobaczyc twoje ubrania. Ale nie krytykuje naprawde kogos kto sie ubiera w lumpeksach, ale dziewczyny nie mowcie, ze wlasnie w sklepach sa tandetne ubrania, a w lumpeksach same piekne ubrania i na czasie, bo jakos to sie dziwnie nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jednaaaaa
nie panikuje i nie wyolbrzymiam popatrz na swoje wypowiedzi, bo co do wyolbrzymiania to sie raczej ciebie tyczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie cos sie pokrecilo na tym forum ,mialo byc tu chwalenie sie zakupami z lumpeksow a sa same obrazania.Ale zaczelo sie od przeciwniczek ciucholandow zaczely nas wyzywac i krytykowac.Fajne rzeczy mozna kupic i zwyklych sklepach i w lumpeksach ,kwestia indywidualna i zalezy kto czego szuka.Mnie juz to zaczyna denerwowac ,bo doszly tu jeszcze wywody o higienie nie wiem ,co to za myslenie ze my jestesmy jakimis brudasami.Normalnie tok myslenia niektorych osob mnie przeraza.Nie odpowiada komus lumpeks w czym problem,po co w kolko maglowanie jednego tematu.Temat topiku mowi sam za siebie Kupilam dzis w Lumpeksie ,a nie czy lubisz kupowac tak ciezko to zrozumiec.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAA
PO CO PRZECIWNICZKI CIUCHOLANDÓW WCHODZĄ NA TEN TOPIC??? JEŻELI CHCECIE NAS WYZYWAĆ, TO MÓWIĘ WAM-RAUS!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak! ja cały czas powtarzam i zrobię to raz jeszcze specjalnie dla Ciebie nierozgarnięta istotko,że mnie nie interesuje,gdzie kto kupuje ciuchy. Ja kupuję zarówno w sklepach \"normalnych\",jak i lumpeksach i krytykowanie mojego wyboru uważam za idiotyczne,tak jak i każdego innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty z SS jesteś
???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki KIRSZAAA za wsparcie,w koncu jestes zalozycielką topiku.No dziewczyny chwalcie sie lepiej co kupilyscie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nic oprócz wspomnianej marynarki. zaraz własnie idę na zakupy,ale do \"normalnego\" sklepu, bo nie mam czasu latać po lumpkach,a potrzebuje spódniczkę na specjalna okazję - szyyybkoooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze udanych zakupow !Ja mialam dzis gdzies wyskoczyc ,ale brzuszek mnie boli i nie dam rady.Moze innym razem ,na pewno sie pochwale jak cos kupie fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAA
jak dla ciebie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytalam od wczoraj od 21 co piszecie i normalnie nie moge uwierzyc ile sie tu teraz tematow nagle pojawiło. Nawet o chorobach, wstrecie do ludzi itd. Kobieta, ktora brzydzi sie ludzmi....musi byc bardzo samotna, z pewnoscia jest zla na caly swiat i nikt jej nie lubi. Znam takie osoby, bardzo Ci wspolczuje :) Monola ---> bylam dzisiaj podspiac umowe o prace, humorek mi sie poprawil. Wstapilam do ciuchlandu i musialam cos malej kupic. Bylo mnostwo ciuchow, bardzo ladnych (chociaz to juz koniec tygonia i powinno byc poprzebierane, ale chyba podokladali znow) i kupilam malej taka mini spodniczke sportowa Erly days. Wyglada swietnie. Zaloze jej jakas koszulke z napisem, jeansy i na to ta spodniczke :) Dalam za nia całą złotowke. Sobie tez chcialam cos kupic ale pieniazkow ni ma a widzialam bardzo ciekawa rzecz. nie wiem jakbym wygladala bo nie mialam nic podobnego ale mnie zainteresowala i o niej mysle. Taka dluga jeansowa sukienka, obcisła, wciecie w talii, kroj cos na styl \"syreny\" :) , u dołu rozszerzana i taka jakby falbana czy cos ;) Nie wiem czy potrafisz sobie wyobrazic.... Ale tak mi sie spodobala i pewnie zaplacilabym za nia 10 zł, pomysle, moze jutro jeszcze bedzie a jutro to 20 zł za kg :) Wogole nie wiem czy taka rzecz jest modna, moze poradzisz mi? PS. Zanalazlam opiekunke, chce 450 zł/mc. Bardzo mila kobieta i mieszka pare blokow dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
Właśnie wróciłam z miasta i muszę się pochwalić piękną jedwabną hustką ręcznie malowaną jest w moich ulubionych o tej porze kolorach jesiennych.A co do zakupów na samym początku napisałam,że kupiłam sobie czerwoną kurtkę i czerwony płaszcz.Tak je sobie wymyśliłam i długo chodziłam aż mi się udało.Nie znaczy to ,że nie miałam w czym chodzić ale chodziło mi o taki kolor jaki właśnie mam.I to jest fajne,że sobie coś wymyślę czekam szukam i mam.Wsklepach nie widziałam takich kolorów.Dawno temu miałam płaszcz a takiej właśnie czerwieni i już nigdy potem nie udało mi się w sklepie kupić.Myślę,że gdyby był to bym kupiła.Jak się wchodzi do szmateksu to można długo chodzić i oglądać żadna sprzedawczyni nie chodzi za tobą z pytaniem co podać nie ocenia cię po wyglądzie.Nie musisz nic kupować i nie jeteś odprowadzana wściekłym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
Dużo tu się pisało o metkach,markowych ciuchach.Zgadza się,że jeżeli trafię na coś markowego to go nie odrzucę żeby nie być traktowana jak snobka.Jeżeli mi pasuje to po prostu kupuję i nie robię z tego problemu.Jeżeli już mam czymś snobować o wolę ilością przeczytanych książek ilością płyt z dobrą muzyką[ nie mylić z aktualnymi modami],lubię jak mnie chwalą za urządzony antykami dom ale chwalić się metkami to mogą tylko ludzie z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ż -e -n -a -d -a
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc magggiii!Fajnie ,ze gdzies wyskoczylas i zakupy udane zawsze jakis drobiazg,a cieszy.Tą sukienkę jakas staram sobie wyobrazic,moze byc fajna .Ale ja w ogole nie chodze w sukienkach to jakos ekspertem nie jestem,ale jak Ci sie podoba to pomysl o niej. Fajnie ,ze znalazlas opiekunke mam nadzieje ,ze jest w porzadku.Jak widzisz duzo sie tu wydarzylo od wczoraj i troche sie wreszcie uspokoilo. ~~normalka~~calkowicie sie zgadzam z Tobą ja tez lubie dobrą ksiązke,muzyke ,mam swoje pasje jak np.wyszywanie, a ciuszki to tylko mily dodatek ,ale nie wszystko. Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
ło matko:) niektórym to doprawdy trzeba jak łopatą...:) Primo - z fantazją chodziło mi o to, ze jak ja masz to zawsze coś stworzysz - i w first handzie i w second handzie:) A jak nie masz to kupujesz to co wszyscy i w lumpeksie nic nie potrafisz ciekawego dostrzec:) tyle! Secundo - mojej szafie nic nie brakuje - może jedynie porzadku:) 90% ubrań mam z normalnych sklepów, bo czasami jednak coś wynajduję w tych moich trzech miastach! A jak nic akurat nie moge wypatrzec to czasem zaglądnę i w ciucholand przy okazji. A to gdzie ini zaopatrują sie odzieżowo mam daleko i głęboko gdzieś. Zabrałam tu głos tylko dlatego , że najbardziej na świecie wkurza mnie brak tolerancji. Jasniej juz chyba wytłumaczyć nie potrafię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia1234
no mnie sie tez polow w lumpeksie udal. dwa dn itemu kupilam spodnie benetona. ale nie przymierzalam i musialam poprzesuwac guziki;/ a wczoraj kupilam spodniczke z h&m i katane diesla, takie niskie ceny. a jakos - nie ruszone , normalnie nowka. fakt na wycenionym kupuje wiec sa lepsze niz na wage ale...i tak jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naddyyy
witam. ja też byłam na udanych zakupach, kupiłam sobie świetne czekoladowe biodróweczki MARKS & SPENSER za 7,5 zł. są extra!!!! nawet wklejam wam fotkę a dlatego ze wcześniej ktoś napisał czumu fotek nie wklejamy. Z wszystkich ciuszków zawsze jestem zadowolona. oto zdjecie spodenek: http://img20.imageshack.us/img20/2361/im005099tb3.jpg pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicci burio fajnie ,ze kupilas spodniczke. Witam nowe dziewczyny,widze ze zakupy tez mialyscie udane.Ja raczej sie kilka dni nigdzie nie rusze bo coreczka mi zachorowala i ja tez jakos kiepsko sie czuje.Wczorajszy wypad nas zalatwil.Ale chetnie poczytam o waszych zakupach ,będę sie czula jakbym sama byla na lowach.Piszcie o swoich zdobyczach.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicci na koncu wkleja sie niepotrzebne i trzeba to wykasowac. Monola, to widzisz, kurcze taka pogoda. Mnie gardło boli, ze nie moge gadac, ale mąż sie za to cieszy z tego powodu, ze mu nie zrzedze. A malej co jest, temperaturka? Jak chcesz moge poprawic Ci humor i zrobic jakis fotomontaz, bo wlasnie sowjje robie bo mi sie nudzi. Podeslij jakies zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkleiłas zły link
sieroto, nic nie widać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc magggiii!No mala ma temp.38,4 tzn teraz troche mysle ,ze jej spadnie dalam jej leki.Dobrze,ze cos mam w domu.Tak to nie kaszle ani nic sie nie dzieje ,ale taka oslabiona caly dzien siedzi i sie przytula do mnie.Mysle ,ze jej przejdzie obserwuje ja tak,ale ja tez tak srednio sie czuje.Takie pogody wlasnie wczorajszy spacerek nas zalatwil.Wysle Ci zdjecie malej ,jak chcesz przyslij mi swojej coreczki,ale takie slabe bo nie mam cyfrowki tylko to kamerą jej robilam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×