Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIRSZAAA

kupiłam dzis w lumpeksie

Polecane posty

Gość NIE WIDAĆ TEGO LINKU
nic tam nie ma:o WIdać jednak nie chcesz pokazac swoich "super" spodenek...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trudno no.........
u mnie tez sie nie otwiera!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama sprawdź bo tego
linku naprawdę nie ma, został usunięty... I trochę szacunku, bo sama jesteś sierotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magggiii,ale Cie zasypalam zdjeciami ja to dopiero sierota jestem,ale cos mam z tą poczta mam cos tam przestawic w przegladarce z jakąs javą .Ale ja sie na tym nie znam przyjdzie znajomy to mi to ustawi.Mam nadzieje że sie nie zalamalas.Przynajmniej sie nie bedziesz nudzila.Napisz czy doszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obejrzalam te spodenki,chyba mi sie udalo bo najmocniejsza w te klocki nie jestem,przyznaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dajcie wreszcie te zdjecia
Waszych zdobyczy bo ten jeden link co wkleila kolezanka nie działa i tyle. Moze ktos wam wreszcie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez my wcale nie chcemy nikogo \'na sile przekonywac\' bo to nie lezy w naszym interesie ;) ale moze sie zastanowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne te czekoladowe biodrówki :) gratuluje zdobyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAA
MI UDAŁO SI ZAKUPIĆ KRÓTKĄ, SKÓRZANĄ KURTECZKĘ, ZE ŚCIĄGACZAMI PRZY RĘKAWACH I NA BIODRACH.; ZA JEDYNE 50 ZŁ I BUTY COŚ A LA OFICERKI-BRĄZOWE. BARDZO CHĘTNIE BYM WKLEIŁA ZDJĘCIE, ALE NIE MAM JAK :-( ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!Widze ,ze nagle przeciwniczki lumpeksow bardzo chcą zobaczyc nasze zakupy.Nawet jak to bylby super ciuch nowy ,to znając ich zlosliwosc i wyslawianie co widac wyzej,to by pewnie skrytykowaly.Chociaz mnie tam na nich bardzo nie zalezy zaden autorytet.Jak bede miala cyfrowke to cos na pewno wam wkleje ,mam tylko kamere ale jakosc zdjec z niej jakos kiepsko mi wychodzi.Pozdrawiam i zycze milego dnia!I oczywiscie owocnych lowow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dajcie wreszcie te zdjecia
nie mowie tego zlosliwie, po prostu naprawde jestem ciekawa jak wygladaja takie upolowane rzeczy w lumpeksach, moze mnie to natchnie bo zrobilam sobie raz taki dzien ze chodzilam po samych lumpeksach zeby sprawdzic czy cos tam mozna znalezc, i nie widzilalam nic ciekawego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brf
do hahahahahhah ależ jesteś żałosna... ,mogę się założyć, że nawet nie poznałabyś gdyby jakiś ciuch był z lumpexu jakby był w dobrym stanie a co do mody musisz być pustakiem skoro jesteś jej niewolnić hahaha pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam 4 zdjecia ciuchow ktore kupilam niedawno. moga wam sie nie podobac, szczegolnie przeciwniczkom szmateksow. lubie ubierac sie biurowo, bo taka mam prace, i jestem juz prawie 30 letnia babką wiec nie ubieram sie jak nastolatka. rozowa marynarka ze srebrnymi nitkami (nie wiem jaka to firma, jakas wloska, w kazdym razie nie kupilam dla marki) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/35196ebe092530ab.html jeasnowa marynarka, w prazki, styl bardziej sportowy (tez nie markowa) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1726e7eaae4291a0.html spodniczka w kołka (tez zadna firma) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41b476d5765f12b1.html sukienka kopertowa (troche wyszla jakas krotka na foto :) ale jest do kolan, z H&M) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0187b2128f5856a1.html jak chcecie to wkleje ubranka dla mojego dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bro
ja ost kupiłam różowy sweter z rozcięciem do pępka i wiązanym z tyłu rewelacja!!!! i dziewczyny się pyt gdzie takie cudo dostałąm :) jedyne 17 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze teraz bedzie ok.chyba cos mialam nie tak z g.g bo ostatnio sciagalam nową wersje.Zobaczymy.Fajne te Twoje rzeczy ,obejrzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych wklejonych linków
jedynie ta czerwona sukienka się nadaje do czegoś. Ta różowa marynarka wygląda jak stary, wyciągnięty wór bez żadnego fasonu rodem z lat 80.:o Ja nie mam nic do zakupów w lumpeksach, chociaż sama nie mam zbyt wielu rzeczy stamtąd- tylko krawat i spódnice:p Ale nie rozumiem jednego- jak można u lumpeksie kupić po kimś buty?;o Albo rajstopy czy stanik... To mnie trochę obrzydza...:o Ale poza tym spoko. No ale nie lubię też takich bezpłciowych, bezkształtnych ubrań, jak np. te marynarki. Niesety, ale moim zdniem są... brzydkie. I naprawdę już wole sobie sama coś uszyć, przerobić czy wydziergać, jak nie mam kasy:) Czasami można spruć stary, znudzony sweter, uprać włóczkę, wysuszyć, zwinąć w kłębki i zrobić sobie zupełnie nowy ciuch. I nawet za wełnę nie trzeba płacić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no marynarka może Ci się nie podobać,ale to kwestia gustu,a nie tego,że jest ona z lumpeksu...bo jest pewnie wiele rzeczy,które wisza w sklepie i też Ci się bardzo nie podobają. widać taki styl ma forumowiczka i tyle... ja mam styl zupełnie inny i też znajduje dla siebie mnustwo fajnych ciuchów w lumpeksie... aż mnie nosi,żeby je wkleić,ale to możliwe będzie po weekendzie,bo mam zjazd na studiach,a musiałabym prosić o pomoć \"fachowca\" :-D A póki co nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się mnÓstwo
:o A poza tym fakt- "marynarka" :D jest tragiczna:) Niestety, ale po takim ciuchu juz z daleka widać, że jest z lumpeksu albo po babci, bo czegoś takiego nie widać już od dobrych 20 lat w żadnym sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ,ze po wklejeniu zdjec bedzie tu tylko krytyka.Nie mowie ,ze kazdemu te rzeczy muszą sie podobac kazdy ma prawo miec swoje zdanie,ja to szanuje.Ale mam wrazenie ,ze chociaz nie wiem co by to bylo nawet nowe i piekne to i tak znajdą sie osoby ktore z zasady to skrytykują.A przez te kilka stron bylo tyle wyzwisk i zlosliwosci ,ze ja niczego innego po tych osobach sie nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×