Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość MłodaDama
nie, nie idź komu masz marudzić jak nie tu zgromadzonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lonely soul
a gdzie obecnie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTTTTTTT33
Odeszłam od męża rok i 3 miesiące temu, próbowałam ratowac to małżeństwo ,ale sie nie udało. Prosiłam zebysmy poszli do psychologa - nie chciał . Uprzedzałam ze odejde ,bo nie jestem w stanie juz znieść tych awantur,myslał ze żartuje. spakowałam swoje rzeczy, wynajęłam mieszkanie i odeszłam.Wtedy wydawało mi się ze moje małżenstwo było porażką ,nie umiałam docenić niczego co dla mnie robił. Po trzech miesiącach poznałam faceta,zaczęlismy sie spotykać,z dnia na dzień uświadamiałam sobie jakim człowiekim był mój mąz ,jak bardzo troszczył sie o mnie , jak bardzo martwiły go moje sprawy.Spotkalismy sie na kawie zapytałam czy jest jeszcze dla nas jakaś szansa.Poprosił o czas do namysłu. Pamietam jak przyszedł i powiedział ze nie potrafi ,ze bardzo sie boi ze sytuacja sie powtórzy. Nie chce wrócić. Dlatego teraz juz wiem ,że zniszczyc cos jest bardzo łatwo,odbudowac trudniej. Zastanówcie sie zanim popełnicie taki błąd jak ja .TĘSKNIE ZA NIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTTTTTTT33
Ale w życiu i tak sie czasem zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ide zaraz wziasc tez kapiel bo cos mi zimno a cholercia ja juz jestem na chorobowym ktore mi sie konczy... A do kogos pomaranczowego mieszkam w londynie.SW London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jak tam samopoczucie? 🌻 lonely soul, przez sporo wakacji z rzędu bywałam w Twojej okolicy, jezdziłam do rodziny tam poleniuszyć;-) A ja znikam na wykład, trzeba coś w końcu ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziendobry! samopoczucie dzis troszke lepsze :) wczoraj walnelam sie w glowe i mam potwornie wielkiego guza!!! Co do wczorajszej wiadomosci na gg nic nie odpoisal nic nieodpowiedzial zachowywal sie jakby nic sie nie stalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem jak Wy to robicie że wstajecie tak późno, ja budzę się około 6-7 i nie mogę już spać, za oknami ciemno a ja zaraz łapię doła.Mi najgorzej jest właśnie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie tak budze....ale staram sie jeszcze troche lezec... jejku jutro juz lece do pracy od 10 do 7 wiec czas mi zleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×