Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Lukrecyja
Wszystko bym dala zeby wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miesiac po rozstaniu widywalam go codziennie, wierz mi jest lepiej teraz jak go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety ale zdanie stworzylam... rozstalismy sie i przez miesiac sie codziennie widywalismy...moze tak jasniej jako to zabrzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze moge miec jutro mega dolka ale dzis jest dobrze:) i wiem ze nie warto plakac!nie warto marnowac zdroia bo to nie odmieni niczego i nie polepszy a wrecz przeciwnie.Glowa do gory jeszcze mlode jestesmy,czeka nas cale zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dziewczyny, ale jestem teraz zła. Czytałam o tej dziewczynce z Gdańska, która popełniła samobójstwo, i jak usłyszałam o wyroku, jaki ta banda gnojków dostanie, to zawrzało we mnie. GRRRR Tak, najlepiej winić dyrektora szkoły, a te durne dzieciaki to po prostu \"żażartować chciały\" ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napij się piwa
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem jak to robie :P Tajemna moc i rozbiegane oczęta :D Tak tak bzdety w tv poki co, nie wiem gdzie reszta zniknela, tzn Natka odkurza :P ( przynajmniej powinna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta ekipy? grze kici kici skorpion? hallo!! Karola- nastepny czwartek siedze u astologa!beda przepowiadac mi przyszlosc ha:) zdam relacje co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas jesienny nasz
ja tez tesknie:) ale starm sie na siłe cos robic;) a mysli sa przy nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×