Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Maly ruch tu dzisiaj. Ja dzisiaj mam nadzwyczaj dobry humor, jakos nic mnie nie martwi :) . A tyle roboty na zajecia, o matko jak mi sie nie chce, a czas sie za to wziac a nie znowu na ostatni moment odkladac jak to mam w zwyczaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje kochane czas na mnie.Ide napuscic wode do wanienki i lece sie wygrzac!Nie bedzie mnie z rana :( ale zajrze do was pod wieczor!Pewnie bede miala kilka stronic do nadrobienia :DTrzymajcie sie wszystkie dzielnie,na wieczor, w nocy,z rana i w dzien! Myslcie pozytywnie!Bedzie dobrze! Ja tez postaram sie byc dzielna!Szczegolnie za chwile jak poloze glowe do poduchy... Buziaki❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest ok, jest dziadem :P a to wesole, bo on tez wie ze jest dziadem, a cytat jest z \"pogodnej\" Farben Lehre. To tak dla wyjasnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja mam tylko kabanochy one raczej parowki nie zastapia co ? Ale moze jakbys oczy zamknela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem zazwyczaj rano, bo wieczorkami nie bardzo moge. w weekend jade na studia, wiec nie bedzie mnie. wczoraj umowilam sie z kumpela. mowila zer widziala tamta, podobno jest obrzydliwa. poprawilo mi to humor i teraz chce mi sie z niego smiac, bo mogl sobie przynajmniej jakas super laske znalezc a nie takiego paszteta, wtedy moze bylabym zazdrosna, a tak odpuszczam. tak wogole to do tej pory bylo mi przykro, nie bylam zla. a wczoraj pierwszy raz bylam wsciekla. chyba wchodze w nastepny etap po rozstaniu, co? kiedys czytalam ze takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie mi, bo reka sama mi siega po tel, a ja nie chce dzwonic, chce mu pokazac, ze potrafie bez niego a co myslicie o takim pomysle, zeby mu powiedziec ze tez kogos poznalam itp. oczywiscie to byloby klamstwo, bo nie potrafilabym sie teraz z nikim umowic. ale moze bylby zazdrosny??? desperacja mnie chyba pobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! --> grze, ale kłamstwo ma krótkie nogi.. Lepiej po prostu odłóż słuchawkę. A ja, musze się przyznać, wysłałam mu wczoraj smsa z netu, który pozostał bez odpowiedzi. Z drugiej strony sieć szalała i co chwilę jej nie było, ale źle się poczułam, że nie odpisał mi. Wiem, że mógł nie mieć kasy na koncie [ale to za co puścił mi sygnał wcześniej?], ale mam mocne postanowienie, że więcej tego nie zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ze by sie wydalo, ale moze on by cos wkoncu zrozumial. Bo on mowi ze nie wie czy mnie kocha, ze musi to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak będziesz się czuć, jeśli się wyda, on stwierdzi, że jednak nie czuje nic do Ciebie? I przed nim i przed sobą będziesz odczuwać wstyd. Lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej bede to wiedziala, ze mnie nie kocha, a tak w zawieszeniu to nie jest zbyt fajnie. ile jeszcze mam czekac zeby sie okreslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, żeby oduczyć się tego. Żeby zdobyć się na odwagę i powiedzieć sobie, że ma się prawo do własnego życia. Owszem, możesz czekać - ale nie rób z tego jedynego celu w życiu, takie czekanie jest złe, wyrządza Ci krzywdę.. Czy jest coś, co chciałaś robić, ale nigdy nie miałaś czasu? Ucieknij w to, w jakąś forę aktywności czy fizycznej, czy psychicznej. Bo wyczekiwanie i patrzenie na telefon jest straszne. Robi sie później głupoty takie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×