Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ale odbiegajac od wszystkiego, ma mam wrecz pewnosc ze z D. juz nigdy by mi sie nie ulozylo, to nie jest to czego ja oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialo byc wesolo, same pisalyscie jakie plany na dzis?? przeciez dzis piatek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie SMUTNA
u mnie to już chyba bedzie z 7 raz w tej samej rzece ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jakie plany..ja to sobie wzielam urlop na dzisisja ze odpoczne wyspie sie a kurcze zanudzam sie w domu..chyba niepotrzebnie sobie go wzielam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wiele zalezy od uczucia, poswiecenia i PAMIETLIWOSCI ;) Ale jestem glodna ide zrobic sobie jakies sniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie zeby sie usmiechac, nawet z blahego powodu. to pomaga :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj horoskop na dzis :P Chyba pojde tej milosci szukac :P Masz przed sobą ważny dzień. Nie narzekaj dziś i nie oszukuj. Warto zabrać się za ważne i trudne sprawy, pomyśleć o większych dochodach. Dziś szczęście ci sprzyja i w pracy, i w miłości! Angielski to swoja droga, mam teraz pierwsza czesc egzaminu z Osadnictwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wkurzam bo na mojej stronie uniwers pojawila sie wiadomosc dotyczaca mojego seminarium ale zeby ja otworzyc najpierw musi to zatwierdzic jakis moderator a jemu chyba sie nie spieszy za bardzo bo juz troche czekam . leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlatego to osadnictwo, myslalam ze anglistyke i mi tu nie pasowalo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze macie duzo wspolnego. ale moze nic straconego i jeszcze bedzie. nie porzucaj nadzieji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak pozno uciekam i do napisania w niedziele, dopiero wtedy bede buzka i trzymajcie sie cieplutko lonely udanego lyzwowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora zołzo a ja Cie ostatnio w mojej bluzce widzialam :P Drukuje notatki z osadnictwa, bo dobra kolezanka przyslalam skan :P Uff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedzialku zaczne nauke, musze sie z materialami zapoznac :P Gdzies bym wyszla taka ladna pogoda... Chyba do kumpeli dryndne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie z nia nie spotkam, ale jutro lecimy gdzies, fajnie :) Na mecz lotek ide :D :D Jej facet bierze udzial w zawodach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chodź zabiorę Cię na spacer, nic że piąta rano jest ... \" Lalalala ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a mnie sie nic nie chce, moja matula gdzies przepadla, mialam tez dostac przesylke z Allegro i bania, listonosza brak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam już tu nie wchodzić ;( ale tak mi się za Wami tęskno zrobiło... czy Wy też macie takie dziwne sny? tak jakby śniło Wam się dokładnie to czego chcecie? szkoda, że to są tylko sny... przytulam i uśmiecham się do Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, a ja właśnie z naszym wspólnym kumplem gadałam kilka godzin, bo odwiedził, i jakoś refleksyjnie. Ale zobaczymy, jak to będzie.. Może humor mi się dzisiaj poprawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, to mail do sprzedającego, upomnieć się i już. Niech podejdzie poważnie do zagadnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×