Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

hehehe podkolanowy z camden ;) napewno wesole kolorowe:D i moze jeszcze grzybki halucynogenki gratis heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok samiec zniknal, spac...Typowe raczysko, ach te racze cechy :P Ja nie trawie rajstop !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siora, ze tak powiem nie mialam okazji, ponczoch nosic :P :D ale kto wie, kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a feee rajstoy tak jakos gryza i obciskaja hahaha jak kiedys zalozylam myslalam ze niewyrobie nawet siedziec nie moglam bo mi sie wydawalo ze mi pupe sciskaja hahahah.rajstopkom mowimy stanowczo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w sklepie z bielizna zafunduje wam takie ponczoszki w kolorze czerwonym wraz z taka ladna bielizna majteczki paseczek na ponczoszki i staniczek i jak was jakis samiec ;) zobaczy to wymieknie hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co do rajstop to sie zgadzamy :P Ja po prostu ich niewidze, kiedys jak zakladalam to wciaz drapalam nogi nie wiem czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie napisalam ze niewidze rajstop :D:D Hehe, w koncu mam -2 to i tak moze byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale pracowac w takim miejscu jest choroba tyle co ja mam setow to nie mowie a samych majtek pewnie ze 100 jak nie wiecej w tym polowa jeszcze z metkami hahaha nie ma to jak znizki pracownicze a plus przecena hahahha a teraz przychodza nowe kolekcje i juz upatrzylam kilka etow ehhh...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecik byl czeski albo slowqcki:P joj hahahah a krecikiem z -2 to sie nieporownujesz do mnie bo ja to jestem prawdziwy krecik:P jej 100 mozemy isc spac hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna to jest to :D :P Jezusie myc sie mialam :P Ale dobrze mi tu z Wami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dalam plame, niech Wam bedzie ze czeski... Ja tam bylam fanka kota Tip Topa co w smietniku siedzial wraz ze swoja banda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no terz nie mam komu sie pokazywac w niej ale co tam i tak poprawia humor samej dla siebie:D nic ide sie szykowac na juterko do pracy,myc i spac :Dzycze kolorowych snow kochane moje ;) i widzicie jak nam bez tych chlopow dobrze??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez soczewki, nie lubie siebie w okularach... Lonely zazdroszcze pracy, jejku, ja bym byla bankrutem jakbym miala dostep tego wszystkiego mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec lonely krecik idie w kimonko lulu:D zycze udanej nocki ;) i do zobaczonka juterko buziakoski i duzo usciskow ode mnie:) bo fajnie sie z wami tu rozmawia i dajecie kochane otuchy:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, ja jeszcze na youtube jeszcze Pythonów pooglądam :D Do jutra dziewczyny! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czas i na mnie :D Teraz to juz lece do wanny... DOBRANOC DZIOŁCHY !!! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P Ok, bedzie milo Natka :P :P O matko bije nam juz :D:D Ok bez odbioru, znikam z łączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Znowu pierwsza ;-) Dobiłyście mnie tymi łyżwami, ja też bym pojeździła, ale nie mogę. (pisałam wczoraj dlaczego i nie będę się powtarzać, bo obiecałam, że nie będę smęcić) Miłego dnia, może zdarzy się coś, co zmieni nastrój duszy. (Otwieram się na świat) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się 🖐️ I czekam na kumpla, który miał mi oddać książki, ktore już chyba 3 tydzień trzyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho ! Slonko za oknem, balsam dla duszy bo jakby mialo znowu lac ;) Musze sie dzisiaj wziac za nauke, a tak mi sie nie chce !!!!! Motywacji!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×