Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Natia Hahahaaaa To już wiem, co się stało z wszystkimi Furby, jak moda minęłą na nie i dzieciaki się ich pozbywały :D Padłam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie ile chętnych do kupna! Może ja też takie szyć zacznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie - Roland - główny bohater - a jak wygląda kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wyobrażam sobie w tej naszej zimowej chlapie chodzić w takich.. Chociaż pewnie ciepłe bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieple moze i tak ale po jednym wyjsciu to juz na bank biale nie beda ;) Ynteligęntna Sioro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to są buty na kulig! wsiadasz do wozu i wiooo, a do tramwaju raczej nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak chodze, macham łapkami i wisze na ziemia :P Tak to sa buty idealnie dla mnie ! Kupuje ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary polski przepis poleca, aby leniwemu ukochanemu podawać ugotowane szpiczaste końce marchewek. Tradycyjnie za warzywa podnoszące poziom namiętności uważano ogórki i pory. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez jest dobre :P Dziś także spadkobierczynie czarownic rzucają miłosne uroki. Kto chce iść ich śladem i przywabić wyjątkowego kochanka, ten powinien zaopatrzyć się w różową świecę i wyryć na niej opis swego ideału. Na papierku należy zapisać swe imię i spleść wokół czerwoną, zieloną i białą wstążkę, a wszystko to razem owinąć wokół gałązki wierzby i miękkim woskiem przytwierdzić do świecy. Kiedy świeca będzie się palić, należy myśleć o swej wspaniałej, nowej miłości. Następnego dnia trzeba rozplątać świeczki i zaufać rzuconemu zaklęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie SMUTNA
z gg mnie spławił :/ a kuzynka sie zareczyła :/ ja to nie mam szczescia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGICZNY POCAŁUNEK Aby zapewnić sobie szczęście w miłości, weź: kartkę papieru, czerwoną szminkę, czerwoną świecę, kadzidło lub olejek cyprysowy. Pomaluj usta czerwoną szminką i zrób na papierze odcisk swoich ust. Pod spodem napisz imię ukochanej osoby lub opisz wymarzonego kochanka. Potem spal kartkę w płomieniu świecy i pozwól jej dopalić się do końca – w żadnym wypadku nie gaś jej sama. Magiczny pocałunek powtarzaj co tydzień w piątki, aż do uzyskania zadowalającego cię efektu. Haha, dobra jest ta strona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajac moje szczescie to bym predzej chate spalila i rodzine dymem zatrula niz kochanka znalazla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropnie SMUTNA
stale mnie dzis uciszaja! Gad też mi ćććć.. napisał! ;) Jak już wszytsto zawiedzie to bede czarowac z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie złość się, ale trudno sie domagać od nich czegoś już nie są nasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyscie z teorii do praktyki przeszły, właśnie skończyłam pisać i miałam nadzieje na tą imprezke:P cholcia !! ostatnią aktywną sama uciszyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ! Tylko aktualnie przetrzasam szafki w celu znalezienia niezbednej mi rzeczy :P Stad obnizona aktywnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczulily mnie zdjecia tego mojego wlochatego stworka...szkoda, ze juz jest po drugiej stronie teczy :( Dla niewtajemniczonych, moj szczurek, Dredzik, grzebiac w szafce odkopalam jego zdjecia, zdechl w maju, kochane to bylo stworzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×