Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

najlepiej dolaczyc do obu :) a tez porzucona po 8 latach, minelo 2 miesiace, czytam was caly czas, juz jest lepiej i tak jak lonely tez z nim jeszcze mieszkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam z kase, ponawijam z samcem jeszcze chwile i lulam. Siora 👄 Spokojnej ... Dzieczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes Samiec :P :P :P Oj samca... :D:D Do schrupania jakiegos dajcie tu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi komp wariowal i mnie nie bylo ale juz jestem !Lyzwiarko spoko mo zesz sie przylanczac moze mamy o czym razem pogadac?? skoro razrem mieszkacie to cos jak ja ;) moze mozemy sobie nawzajem pomoc wesprzec sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest wybitnie zimno to tak, ale tu gdzie teraz mieszkam tak nie bywa wiec skarpetki odpadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy tu o samcach :o no no ladnie ladnie ;P eh dobrze kobitki nareszcie widac jakis usmiech na naszych buzkach oby tak dalej i bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samce sa ok, ale dystans poki co :P Laski przeciez zycie bez samcow to nuda by byla ? Gdyby nie te dziady to bysmy sie nawet nie skumaly, a jak teraz milo jest hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duzo znajomych ode mnie z pracy i nie wiem znajomi znajmomych co sama nie znam;) hmmmm jak chcesz mozemy pogadac na gg ;) i sie jakos zmowimy:) glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to mawia moja kolezanka nic nie dzieje sie bez powodu...tak mialo sie stac...i yteraz sie poznalysmy i widzicie :D chyba w tym jest duzo prawdy!a zobaczycie co sie za jakis czas fajnego stanie...pewnie nie bedziemy uwiezyc bo spotka nas cos szczesliwego i wtedy uwiezymy ze to tak mialo byc ;) Ps a propo skarpetek ja w nich juz sypiam bo zmarzluch ze mnie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loneley dawaj swoj nr gg ale dam ci znac jutro, bo ja to jestem troche taka niesmiala, zahukana dziewczynka :) i nad wszystkim musze sie 2 razy zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lyzwiarka jak cos to mozemy sie jakos na kawe w tyg umowic;) a ja juterko ide do pracy i zaraz po niej na te lyzwy wiec mnie jutro nie zlapiesz a podaje nr gg wiec kochane jak cos zapisujcie i sie odzywajcie bedzie weselej miec was w kontaktach ;) 2939531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalone jestescie z tymi skarpetkami zapraszam na Ginka do mnie, tu cieplo ze skarpety sa zbedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżwiarka, to my Cie tutaj zepsujemy i zmienisz się nie do poznania ;-) heheh. Ej, ale mi się humor polepszył, już nawet się nie wściekam na tego gałgana tak. To chyba zasługa Monty Pythona i forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
froterkowe sa najlepsze-najcieplejsze :D bijemy seteczke jej juppi!:D nie dziwcie sie ze mam dobry humor bo wypilam 2 piwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly wlochaty potworek jest chory:( to moj gerbil czyli myszoskoczek ale nie chce sie martwic...mam nadzieje ze z tego wyjdzie! karmie ja teraz duzo i jest w cieplym mama nadzieje ze bedzie ok,nie chce myslec juz o zlym bedzie odbrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro o skarpetkach mowa, to uwielbiam tez podkolanówki, kiedyś sobie na Camden Market kupilam sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam jej troszeczke aspirynki bo wiem ze mozna bo dawlam tak chomisom kiedys teraz niby troche lepiej bo je wiec mam nadzeje ze bedzie dobrze daje jej duzo owocow z witaminka c i jedzonka ile wlezie aby byla silna!bo o0na taka mala kochana niunia jest niuch niuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"niuch\"? Czy ktoś powiedział \"niuch\"? :P To takie \"nasze tajne hasło\" swego czasu było ;-) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×