Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ja mam zupelnie nieostre, moze to dlatego, ale moze kiedys jeszcze sie naucze ? Choc jakbym jeszcze pare razy obila leb to...hmmm SWIR totalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-pozytywne efekty ;) ja zdam wam relacje jutro wieczorem jak ma sie moja pupa haha,a tak wogole to fajnie bo tanio 5 funciakow za lyzewki i 2,5 godzinki jazdy ;) juz sie niemoge doczekac hahaha widze jakie orzelki bede wywalac na tym lodzi i bum o bande i pupa po lodzie a co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely soul kurczaki, nie byłam w Londynie już chyba ze 2 lata, heh, pewnie się dużo pozmieniało, podobno poloczki opanowały miasto już CAŁKIEM.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze lecielam do przodu ;) jak to ? :D Pamietam jak mi ludzie snieg do glowy przykladali zeby nie bylo guza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no moze moze wszystko sie przeciez moze zdazyc no nie? a wogole to i spobote nawet mam zajeta bo mam impreze pozegnalna pewnej kumpeli,i idziemy na kolacje a potem do klubu ;) wiec a co mi tam chce sie rozluznic i zapomniec!bede sie starala zabawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nie strasz, bo jestem bliska spotkanie z nim :P Ale jak mnie zaslini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie pomyslalam, ze co mi tam szkodzi ... Nie mowie ze juz teraz, ze jutro ale... wydaje sie ok, moze poszerzy mi sie grono znajomych ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho ;P No to pięknie. Karola, choćby dla rozrywki się z nim spotkaj. Żeby się oderwać od tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici-kici zbiore sie w sobie i sie z nim umowie, mam juz zaproszenie do kina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo właśnie. Melduj się Natii sygnałami na telefon czy coś, a później zdasz nam relację jak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Karola, zdradź sposob przeprowadzania tych testow, żeby na potencjalnych można było się łatwiej poznać, co to za gagatki z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola hahah ja tez takowego poznalam i tez mam zaproszenie na ta niedziele;) ale jeszcze testuje hahaha i mowie ze to nie randka a wieczorek zapoznawczy ze znjomym a on jest jak najbardziej za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce na lyzwy
lonely soul a gdzie na te lyzwy w londynie sie wybierasz, bo ja tez z londynu i tez chce sie wybrac ale te otwarte lodowiska sa jeszcze nieczynne a cena to ok 10 funtow za godzine, daj znac gdzie idziesz i jak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam skypa :o to tak jak przez telefon ? Bo ja tak to chetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz ide do kogos pomaranczowego:D na te lyzwy na queensway czyli centralna linia metra dwie stacyje za oxford circus :) czyli nadal centralna strefa ;) kolezanka byla w zeszla niedziele i teraz sie cala ekipa wybieramy:) 5 funciakow plus lyzewki wypozyczone i jazda na 2.5 godzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie z testami jest ciezko, sprawdzam go, to typowy RAK, znowu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce na lyzwy
a moge do was dolaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×