Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

O patrz jakie gałgany no ! A uzylas ta probke Normateint ? Ja mialam kiedys ten krem Normaderm dla mnie badziewie niestety, za duze pieniadze. Walkowal sie strasznie no i przede wszystkim W OGOLE nie pomagal, takze strata pieniąchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pytalam jaki jest efekt po posmarowaniu sie tym, nie myslalam od razu o super napieciu skory :P Wlasnie wylazlam z czekoladowej kapieli, ale pachnie mniam, mniam, chyba sama siebie schrupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - całkiem ładna z Ciebie dziołszka :) jak tam na sterami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! ja tez chce dostac zdiecie!ja tez ja tez!!!!hehehe :) macie dobrze z tym dniem kobiet wczoraj znaczy sie u mnie tego nieswietaja :( braki jedne .... hehehhe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej natus:) holercia ale sie zmienilo przez te kilka miesiecy widze ze humorki teraz lepsze :) i bardzo dobrze podoba mi sie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy z tymi zdjęciami, skad ta ciekawość hehe :P Boże jak mnie boli brzuch - wątroba ?! Co sie na takie coś bierze ? :D I zeby nie bylo to nie po alkoholu hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ołkej wyślę zaraz te zdjęcia :P Miętkę mówisz ? Cholerka może rzeczywiście by to pomogło, ale chyba nie mam niestety, nażarłam się dzisiaj czegoś takiego dziwnego co matula kupiła i teraz mam efekty. Bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałam przesympatycznego i przeprzystojengo chłopaka :) ale jak nie trudno się domyślić - zajęty :P ja to mam pecha :) chce zdjęcia wszystkich! tu mail: tiny_white_moth@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo ja nie dostalam nic od Ciebie 😠 :P Siostra gałganie niedobry Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra przeslij Laskom tez swoje fotosy, niech orzekną czy my podobne hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra poszly moje zdjęcia. Natka, przeciez Twoje fotosy sa w necie, ujawnij się :P Nie badz taka hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie najadlam suszonej żurawiny wyglada jak suszone winogrono blech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Losie Ćmo ale Ty Laska jesteś !!! I dostałam w tym mailu też swoje zdjęcie :P Boże dlaczego ja nie mam takiej idealnej cery jak Twoja buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że masz papirus na ścianie :P :D Czy to ten bóg z dużym siusiorem ? :P Egipcjanie mają jakiegoś takiego hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, bo ja jestem zboczona :P Ludzie tam sobie kupowali takie figurki tego boga z gigantyczną trąbą :P Ale no ogromna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, nie, nie lubie takich rzeczy :P Po co mi figurka haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×