Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

cześć Natiu :) dziś mam mocne postanowienie zrobić wszystkie programy wiec pilnuj mnie zeby za często tu nie pisał :P biore sie do pracy :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w takim razie życze MIŁEGO dnia :) bawcie się dobrze :) a ja postaram się być dużym chłopcem i przypilnować się sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolci nie mam co zawracać .... emm głowy :P jakoś sobie poradze jak zawsze :) tylko zrobie małe zakupy na allegro bo widze nowe zabawki dla mnie ... zrobie słodką herbate z cytryną i zajme się portami szeregowymi :P ale nudy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj juz spokoj, nie mam zamiaru szukać, bo dokładnie pamiętam że nic takiego nie napisałam. Musialo ci sie przysnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan tabaki
a ja lubię blanque, jej stopka mi sie podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łódkę nawiedzila niezla nawałnica, grad, wichura, miasto sparalizowane, nie moglam sie do domu dostac zadnymi srodkami komunikacji, bo ulice plynely ;) Dopiero przed chwila dotarlam. Znikam, lece do wanny i kimka. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczęta :) dziś mówie poważnie i juz ide do wyra :) pa pewnie już smacznie spicie ... ale i tak obudze się wcześniej i powiem wam dzień dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam cały czas na Ciebie żeby moc powiedzieć dzień dobry Natiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho ale się dziewczęta ucieszyły :P a macie jeszcze na dokłądkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was słuchać dzieczyny ? opowiadajcie bo mi sie nudzi w domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gorąco ...eh ... jak zwykle słońce swieci mi przez okna ... zabarykadowąłem się roletami ale to też niewiele pomaga a moja nauka to już szkoda gadać :) robie wszystko tylko nie to co powinienem :) czyli jak zwykle :D... a własnie musze lecieć do klepu po kabel USB. wiec bedę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam znad nauki/gotowania obiadu/prania jednocześnie :D Właśnie zrobiłam sobie przeciąg w pokoju, i nie jest tak źle w tę przemiłą pogodę.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierzcie te kosmiczne upaly, zabierzcie !! Hardcore sie dzieje na zewnatrz i pewnie znowu dowali jakis tajfun :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczuuuuuu 😭 Nie wiem jak wy, ale ja zdycham w taką pogodę. A obiecali, że będzie padać, podli oszutakorzy z prognozy pogody 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_n
a ja wrocilam do faceta.... ale sie nie uklada i chyba odejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta jeśli chodzi o teorie prawa jazdy to proszę was przyłóżcie się do tego bo nie chce oglądać kolejnej \"baby\" za kierownicą. co prawda wiekszość tych \"bab\" to faceci ... ale chciałbym żeby z was wyrośli porządni kierowcy z głową na karku.... i nie używajcie lusterek to robienia makijażu ... dramat :P teoria jest tak samo wazna jak praktyki ... i najwazniejsze ... jak jedziecie drogą z 3 pasami to nie zajmujcie zawsze lewego... a jak pracy jest w dobrym stanie to jedźcie nim mimo że zasuwacie 130km/h mnie nie wkurza chyba nic bardziej jak musze wyprzedzać wszystkich prawym pasem :P i włączajcie kierunkowskazy tak żeby zadziałały chociaż 5 razy przed skretem ... a nie na samym zakrecie :P pewnie znalazło by się jeszcze ze 100 takich uwag ale ide juz spać ... mam nadzieje że nauczą was tego wszystkiego instruktorzy ale zawsze jestem skłonny udzielić kilku wskazówek :) pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam kolezanki się macie ? ja własnie wróciłem ... jeździłem sobie na ... błonia dziś chyba niebezpieczne bo meczyk jakiś ... wybaczcie moją ignorancje ale nie intersuje sie sportem w TV wiec nie wiem :P ... \"towarkow\" masa jeździ na rolkach i biega :) same wysportowane dziewczyny :) chyba się tam częściej będe pojawiał :D a u was jak minął dzień ? pewnie nie tak luźno jak mi ? miłego wieczoru biore się za \"krzaki\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! co tam slychac? ja mam w koncu troche luzu na uczelni choc tylko do wtorku bo potem egzaminy poleca :D a w sprawqach milosnych zastoj nadal oprocz tego ze ciagle dostaje te dziwne smsy z Orange...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×