Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Ano wlasnie All przebija cenami, ja tez nosilam najzwyklejszy bez zadnych swiecidelek.:) OK lece do wanny i chyba juz sie poloze. Slodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
hej panienki :) jestem już przy kompie ... jak widze nie bardzo sie steskniłyście i świat sie nie zawalił beze mnie :P ale jakby co to informuje że wróciłem ... dziś pewnie ... jak widze nie pogadamy bo już dziewczyny idą spac a tu taka młoda godzina :D hehe dobranoc Karola Natia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
dziewczyny z tymi podszywami to jest niezla jazdza,mnie tacy ludzie trzymali przy zyciu gdy miewalam dni zalamki:D to jest po proztu super:D niektore sa takie ze tylko boki zrywac:D brodek jestes skazany na mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
czesć kiniu jak tam Ci leci ? jaki dziś masz humor ? bardzo bojowy czy moge spokojnie z Toba posiedzieć ? :) ... ja tu sobie pisze ... ale co jakiś czas zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
hej doriss :) dziś nie imprezujesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodek -bojowy?:| a z pytaniem czy mozesz posiedzie to...ja do niczego nie zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D Brdoku, to widze że ja mam tu status imprezowiczki:P Nie no dziś już nie, muszę wczorajszą,a raczej dzisiejszą impreze odespac......bo jutro trzeba się na uczelnie w końcu wybrać..... chociaż :P właśnie wróciłam z dwóch piwek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja na szczescie niedługo odstawiam leki i juz bede mógł napić się jakże upragnionego piwka :) jeszcze tylko problem "chodzenia" na piwko musze jakoś przeczekać :D i też bede mógł sie tak chwalić żeby inni mieli smaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
doriss cos Ciebie ostatnio rzadko widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja jeszcze siedze :) co tam sie u Ciebie dzieje ... wymagającego niezbednej asysty ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nic:) zamilkliście to se poszłam. no fakt, coś rzadko tu ost. bywam... nie powiem ,że nie lubie tu siedzieć,ale szczerze mówiąc czytanie niektórych wypowiedzi mnie dobija, strasznie niektórzy jęczą..... Brodku, a co to za lekarstwa zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a mam tu całą game kolorów fioletowe białe żółte żółto pomarańczowe czerwone :D hehe do wyboru do koloru :) głównie antybiotyki przeciwzapalne na poprawe krazenia limfatycznego i jeszcze coś tam :P nie wiem nie słuchałem co lekarz mówił :D hehehe na szczescie moja noga nie wygląda już jak noga gościa leżącego tydzień na dnie rzeki :) wiec chyba jest poprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale porównanie..noga na dnie rzeki, hehe kurde, ja bym nie wysiedziała tyle, kiedyś tam miałam nogę w gipsie (nic bardzo poważnego, ale coś tam mi pękło w śródstopiu) kilka dni po załorzeniu, nie wytrzymałam i jeździłam na rowerze:P, aż sie złamał i musieli zdjąć:P a co sie z Twoją nogą porobiło???? wiem ze kiedys pisałes, ale już nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodek a ze tak spytam co do mnie masz?spytalam o cos i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
no witam:P jestem ostaynio niezauwazalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a przpraszam kiniu nie widziałe że pisałaś. nie jestem bojowy to raczej Ty ostatnio bojowa byłaś co do mnie :) ja jestem z natury pokojowo nastawiony ale umiem sie bronić :) a moja noga to pełen zestaw ... peknięcie kości, naderwane ściegno w udzie, zgnieciony mięsień łydki i skrecone kolano do tego uszkodzone nerwy ... jak na razie nie mam czucia na kolanie .. troche dziwnie jak się nie czuje dotyku w ktorymś miejscu ... do tej pory była szaro żółta :P ale juz nabiera normalnych kolorów ... jutro chyba juz nie bede musiał mieć szyny ... ale zanim sie doleczy tak żebym mógł znowu wsiąść na rower to pewnie jeszcze nastepny miesiąc musi minąć ... najgorsze to kolano ... mimo że już miesiać siedzi unieruchomione to dalej jeszcze nie pracuje tak jak powinno :/ trzeba przyznać że pojechałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodek nie zrozymiales,zacytowalam jedynie Twoja slowa skeirowane do mnie ze niby bojowa a kiedy bylam bojowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a kinia kiedyś tam chciała mnie bić i rządzić :P a ja jestem przekora straszna wiec sie zbuntowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
u mnie lepiej ;) jak bylo na wyjezdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodek- odrozniaj zart od slow prawdziwych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
wybacz kiniu może zbyt drazliwy jestem ... ale ostatnio tak działają na mnie kobiety ;-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
powiedzialabym ze jedynie nadinterpretacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyjazd był super:) juz teraz planujemy następny,Wam tez polecam, można sie dobrze zdystansowac do TEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja jak na razie mam duzo prostrze marzenia jak sie oderwać :) chociaz nie mam sie juz od czego odrywac ;) ale marzy mi sie spacer po lesie o własnych siłach :) albo na basen wyjście :) co może sie spełni w ten piątek :) pani ratowniczka pewnie sie stęskniła za mną i się martwi czemu sie nie pokazuje :) a zawsze byłem taki obowiązkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brdoku, to trzmam kciuki za szybkie wyzdrowienie nogi:D Jak wyzdrowiejesz to Cie zabieramy na spacer po lesie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×