Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Natia po 18 możesz jeść, byle nie jeść 3 godziny przed spaniem wic zalezy o której się kładziesz, jeśli chodzi spać o 21 to tak, do 18, jesli pozniej to sobie oblicz, w utrzymywaniu zgrabnej sylwetki akurat mam dosiwadczenie wiec moge na ten temat cos powiedziec aha to jest moj nowy nick wczesniej bylam Jaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie zaglądałam ..........ale nie zapomniałam o was ...powoludku wracam do równowagi, zorganizowałam sobie czas na siłownie i na prawo jazdy do tego nauka i rzadziej siedze przed kompem ale staram się śledzić co się u was dzieje :) od czasu do czasu coś skrobne, ale zauwarzyłam ze wiekszośc pomalutku się otrząsneła i popycha swoje życie do przodu .........i o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Współczuje agusia miałem tak na 2 roku studiów ... i to jeszcze na 2 miesiace przed sesją ... wszystkie projekty i programy sie skasowały a prowadzący nie chcieli słyszeć o opóźnieniach .. miałem cieżki miesiąć żeby nadrobić wszystko ... ale udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ta zaraza sie przenosi, tylko nie wiem jaką droga, ale T.love wciaga to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
załóżcie sobie panienki tlena :) on działa zawsze :) i obsługuje też gg ja mam dwa komunikatory w jednym ... ale do was nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
hehehehehe cała prawda o kobietach ;-) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Natia jak tam ćwiczenia ? robiłaś dziś coś ze swoją kondycją ? ja byłem dziś przez 20 min na rowerze :) ha mimo że bolało to jechałem :) nie mogłem sie powstrzymac jak odprowadziłem samochód do garazu żeby nie wyjąć roweru na chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja też codziennie coś robie ale nie mam sprecyzowanego planu :) po prostu jak sie nudze albo najczesciej jak jestem wkurzony to ładuje 30kg i macham aż mi rece odpadają :) wtedy wszystko ze mnie wychodzi i od razu mi lepiej ... a od małego mam drążek w przejsciu do kuchni :) i jak tylko mam wolne rece to zamiat iść to wlatuje do kuchni na tarzana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
chyba tylko dla sportu Agatko :) bo chyab raczej nie masz z czego sie odchudzać :P ...ale ruch to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
z tego co widziałem nie masz czego odchudzać ... a co do słodyczy to ja lubie tylko tak na smaczek bo jak za dużo to szybko mi sie nudzą :) ale od niektórzych nie moge sie opedzić :P jak juz kiedys mówiłem Toffifee :) albo ferreo :) jem aż pudełko bedzie puste :D tak samo mam z chipsami ... chowajcie wszystko co solone bo jak sie zjawie to zjem wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
to ja mam tak samo ale ptasie mleczko to raczej nie dla mnie ... zjem jedno i juz nie moge ... jakos mnie zatyka toto :P ale delicje to jem jak dziecko .... osobno czekolada osobno biszkopt :D a galaretke zostawiam na koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
widze że to już jakis rytuał :) ale też robie podobnie :) z tego chyba nigdy sie nie wyrasta :D tak samo robie z czekoladkami "malaga" która czasem jak to mówie kupie sobie na "paśkude" :) jedną albo dwie sztuki :) pani Zosia w sklepiku czasem ma dla mnie jedną gotową:P albo dorzuca mi do zakupów gratis :D hehe też zjadam najpierw czekolade oddzielająć wnetrznosci :P a potem reszte ... jest z tym duż zachodzu żeby zrobic to dobrze :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
sam sobie też narobilem :) ale na szczescie ide zaraz spać :) bo jutro pobudka 6 rano :) załatwie w urzedzie skarobowym coś i lece na basen :) HAA :) ... dobranoc panienki :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Pusto bo Ciebie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
tak coś mi się obiło o uszy :) ale sie zrobi ciasno w tym krawkowie hohoho !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
no pewnie agusia się dołączy i nie tylko :) a masz kogoś konkretnego na mysli ;-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Tobie się nie dziwie z tego co widziałem to Wy już jak bliźniaczki sjamskie :D nie ma dwóch zdań musicie sie zobaczyć :P ... jakbyś miała jakieś problemy organizacyjne to mów coś sie zorganizuje :) ale na przewodnika nie licz ... ze mnie taki krakowianin że bez mapy to ja sie nie ruszam na miasto ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Tu zawsze jest cos nowego do zobaczenia :) nie konieczenie zabytki :P a Karola to chyba już pełnoletnia prawda ? :P chyba nie musi prosić mamy o pozwolenie zeby odłaczyć sie od wycieczki w krakowie ? :) to chyba że mają jakiś napięty plan i potem jeszcze gdzieś jadą ? ale jesli wraca stąd od razu do siebie to chyba ją namowisz żeby sie urwała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
samczengo - ja pochłaniam torebke musli i litr mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jak sobie wszystko omówicie to wszystko sie zorganizuje tylko trzeba znać konkrety :) moge wam pomóc wszystko załatwić na miejscu zanim sie zjawicie ... a ja teraz to tak z nudów jem sobie płatki ... bo po basenie skoczyłem do tesco i kupiłem moje ulubione :) zawsze jak rozpakuje to musze juz całą torebkę zjeść :) ... a mleko to ja bardzo lubie tylko że musi być zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umierammmm co za dzien, MASAKRA , nienawidze piątków w pracy, nienawidzę piątków w pracy, nienawidzę piątków w pracy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
Karola hello :) nie moge powiedzieć żebym Cie rozumiał ale współczuje "głaszcze" :) już po pracy wiec możesz sie rozluźnij ... dogadaj sie z Natią bo ona coś tu już organizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra uwierz na slowo, piątki są tam okropne, zawsze ! Mam dosc na dzis wszystkiego, tego zapieprzu :o A Martini chetnie, lubię, zreszta ze mna jak z dzieckiem za reke i na piwo :P I martini tez hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×