Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ja dopiero teraz jestem, mam nadziehje ze nie sama ;) dziewczyny mnie na prawde jest ciezko z nim byc... tzn ciezko mi z ta sytuacja, ale widze jeszcze mala nadzieje... i pomimo, ze tez jestem choleryczka i reaguje raptownie to nie potrafilam dac mu w twarz... dostal raz... i jak sie pozniej okazalo bez powodu, ale dostal, ale teraz nie potrafilam tego zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast rozwodzić sie nad tym jak nam jest bez nich źle i nie dobrze.... to idźcie na impreze, bawić sie, śmiac, tańczyć poznawac nowych ludzi... cieszyć się ze mamy drugą szanse na poznanie jakiegoś fajnego gałgana:) ja właśnie wróciłam:P było świetnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
doriss ma racje,ja ostatnio mam tyle na glowie ze jedyna rzecza jakiej pragne po powrocie do domu to ciepla kapiel i sen...i wiecie co?dobrze mi z tym bo od dawna nie mialam takiego stanu aby przez chwile o nim nie myslec,tak wiec dochodze do wniosku ze u mnie rozmyslanie o nim to tylko nuda i wtedy rozmyslam i rozmyslam i sie zadreczam... ghi slonko ja wczoraj padlam jak struta juz o 22:O dzis znow caly dzien mnie nie bedzie,moze wieczorem wpadne i sie odezwe o ile nie zmorzy mnie znow sen... buziaki dziewczyny na sliczny dzionek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... a ja znow sama w domu siedze :( rodzice gdzies wyszli i jestem zupelnie sama :( ale chociaz wczoraj kolezanka na piwko mnie wyciagnela i jestem jej wdzieczna, bo przestalam troszke o tym myslec... ale i tak nie do konca mi wychodzi... dzis jest 3 dzien jak sie nie widzimy, moze spotkamy sie jutro... Kingus, myslalam ze sie obrazilas albo cos takiego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda budzi do zycia, jest cudownie :) Ja juz piegowata od tego slonca, jak ta lala :P Dzis dostalam propozycje wyjazdu na majowke nad morze, chyba sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam na maila zdjecia jakies Marty ... ale za Boga nie wiem, kto to, czy mamy na topiku jakas Marte ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to hmm, takie mroczne te zdjecia, dziewczyna na czarno, z krzyzem na szyi ... nie dostalyscie nic takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee bo ja mam takiego maila, ze mi Ci niektorzy subkulturowcy wysylaja rozniste rzeczy przez pomylke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ktora przypadkiem trafila na mojego maila, przypadkiem stanie sie gwiazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys tez tak chodzilam poubierana, bylam zbuntowana, z agrawkami wszedzie, na czarno ... i towarzystwo tez takie mialam, ale jakos wszyscy juz z tego zrezygnowalismy - starosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety piło sie i nalewki i te rozne wina \"czar tesciowej\" i inne takie :P Czasy byly bogate w rozne doznania :D Ale milo sie to wspomina, ale teraz juz bym do tego nie wrocila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie czasami zbierzemy i zaczynamy wspominac to ho ho jest smiechu po pachy, bo to takie glupie bylo :D Po pubach sie lazilo po nocy, sciemniajac strasznie w domu, te wina, te stroje, ten bunt :D Pamietam jak sie kiedys \"odstroilam\" i mialam gdzies wyjsc z autorem to powiedzial że ze mna nigdzie nie pojdzie :P Babcia moja myslala ze ja jestem satanistka i prosila zebym to zmienila :D Oj bylo wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i kiedys wpakowalam do torby wszystkie ciuchy ktore byly w innym kolorze niz czarny i oddalam do farbowania na tenże kolor :D Autorzy zalamali rece hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, wiesz jest czas na bunt i jest czas na \"skobiecenie\", choc ja wtedy myslalam ze juz tak do konca zycia w tych glanach, z tymi agrafkami bede zasuwac :D Ale muzyka wciaz ta sama, tu upodoban nie zmienilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz teraz wole kolory, choc czarny nadal nosze. Musze spodnie kupic jakies, moze jutro polece troche poprzetrzasac sklepy i buty, tak buty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie zarosnie Ci sie ta dziurka przez ten czas ? Ja tez kiedys mialam w pepku, ale wyjelam i wszystko zniknelo w ciagu 3 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sklepie nie dostalas zadnego fajnego ? Czy nie chcialo sie Siorze latac za kolczykiem ? :) Gadu mi dzisiaj w ogole nie dziala, ciemu :( Tobie tez nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×