Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

A u mnie nie ma nawet zaczątków burzy, nic, zero ! Zwariowac mozna. Ide sie wylezec do wanienki :P W zimnej wodzie chyba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szybko przeszła ... trzas-pras i nie ma :) poszła dalej :P ale przynajmniej mocno sie ochłodziło co mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja znikam ... jest mała awaria u mnie w sieci musze sie tym zająć ... a potem śmigam na piwko :) dobranoc i nie siedźcie za dlugo ! to chyba że poczekacie na mnie .. .w co wątpie 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super git Siostra :) :) Moje kciuki pomogly. Maluje pazury, bedzie mi sie super spalo w oparach acentonu hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówiłem Natiu tych nowych baterii nie trzeba nawet formatować mogą tylko mieć troche wiekszą żywotność jak bedziesz rozładowywała je do zera i ładowała aż telefon powie że są pełne ... a tak to nie ma wiekszej różnicy. zrobiłem już z usterką ...a teraz lece do kolegi .. biedak sam mieszka musze mu dotrzymywac towarzystwa czasem :P Natiu słuchaj Karoli :) tak jak mówiłem dziewczyna ma łeb na karku :) dobranoc dziewczynki. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłam nad czytaniem do szkoły. Jakie to masakrycznie nudne. Dobrej nocy wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Natiu kisiu i KAROLInko :) szczególnie czuło wspominnana przy 3 promilach we krwwii :) dobranoc dziewczynki. może doczołgam śie jakoś dp wyrka ... uppps chyba mojje ddłonie nie pracująpoprawnie :) papa :) .,.. miłe dziewczyn z was ... nawet Natia mimi złośliwej natyury ,... :) pozdrowienia dla niej szczegfólne :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj boli kiciu ... jeszcze mi się kręci ... mam nadzieję że koledzy mojego brata nie złapią mnie i nie zbadajapoziomu alkoholu w krwi jak pojadę po rower :) ... wiesz w takie dni mówi się \"nigdy więcej\" :D aż do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może lepiej się po prostu po rower przejdź spacerkiem :-) Mniejsze ryzyko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nie źle mnie zrozumiałaś ... po rower jade autobusem :) przecież nie godzi się wozić roweru w samochodzie :) z servicu przyjadę na nim :) po drodze wstąpie na błonia i może zaprezentuje jak należy się przewracać na twarz przez przednie koło :) tak jak w zeszłym tygodniu :D ... takie tricki wychodzą mi już bez wiekszego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się już naucze panować nad maszyną to zaprosze was na oficjalny pokaz moich akrobacji :) ale domyślam się że czeka mnie jeszcze z miesiąć lub dwa ćwiczeń żeby wiedzić co robie :) jak na razie wychodzi mi \"na farta\" :) ... do mistrzów trialu jeszcze mi daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba że chodzi o robienie sobie krzywdy :) to zapraszam już teraz !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu muszę popracować, więc żegnam się na jakiś czas. Hehe, kosiarz jakiś od rana czas umila. Ile można taki skrawek kosić? Najwyraźniej długo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze uwielbiałem czas sesji na moim osiedlu :) mamy aż 4 kosiarzy :) wiem że mają termin koszenia na dwa dni przed moim każdym egzaminem :D ... współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zlaaaało :) hohoho :) w 10 sek byłem przemoczony :P ale jak sobie fajnie pojeździłem ... na błoniach pusto dziś było :) tylko taka duchota ... Natia co tam sie podziało ? mi kiedyś komp się spalił w czasie burzy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padało, w końcu padało. Jak super, taka ulewa :D:D:D Nic, tylko w deszczu skakać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie śmigałem po błoniach ... jak wracałem do domu to mnie oberwanie chmury chwyciło :P ... a na błoniach luzy :) ludzie się gapili jak usilnie sie staram jechac na tylnym kole ale mi nie wychodzi :P a potem żeby tego było mało jakiś koles obok mnie zrobił to jakby to było takie proste i pojechał :P ale miałem obciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po galaretki :) i jakieś owoce :) trzeba sobie zrobić zapas na tydzień. będze sobie dogadzał owocowymi deserami co wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Naciu :) ide robić pranie ... bo moje \"rowerowe\" rzeczy są całe oblepione błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dziś taka cisza wszyscy się uczą czy co ? tylko mi się nie chce robić czy to wszyscy tak mają ? .. zaraz wskakuje do wyra ... chyba z rana będę miał wiecej energii do pracy. kto da mi buziaka na dobranoc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×