Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

lonely juz sie zastanawialam gdzie sie podziewasz?! tak pieski beda na sprzedaz z rodowodem. dzis jedziemy na usg bo sunia przestala jesc i niew eim co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest najlepsze ze wszystkiego? Że oni naprawdę będą kiedyś tego żałować ( wynika to z wpisów na tym i innych topikach)i chcieć wrócić, ale będzie już wtedy za późno. Zabrałam się za pranie, raz na tydzień mozna się zmobilizować. Lonely ja jestem chociaż myślami z Tobą, jakie plany na dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grze walczyć tak, ale nie narzucając się, tak. Miałam na myśli że \" poddać się\" w sensie \" nie dzwonić, nie prosić\". Z tego podniecenia jakoś się źle wyraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ok 4 mam sie z kolezanka spotkac na male zakupy:) a ttak musze posprzatac domek i przegladam szkoly bo chce isc do szkoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wlasnie sie zalamuje bo te dobre szkoly trwaja kilka miesiecy i chodzi sie od pon do piatku na co ja nie moge sobie pozwolic:( Media,tv,film,fashion make up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ten \"zmarnowany\" czas...ja tez nie uwazam zeby tak bylo, warto bylo sie poswiecic dla tych ladnych chwil, ktore w sercu i glowie na zawsze zostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby! ja narazie nawet nie moge jakos patrzec na facetow a juz jest ponad 3 miesiace od.....wiec kiedy to nastapi?Mam wstret jakis do facetow:( tez tak macie? czy ja jedna taka popieprzona jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonely... beda inne ladne chwile, trzeba w miare mozliwosc starac sie nie porownywac... Wiesz ja bylam wczesniej w prawie 2-letnim zwiazku, pierwszy taki powazny bo ja aktualnie mam 21 lat wiec to co sie podczas jego trwania wydarzylo zostanie juz na zawsze w glowie i sercu... Jak sie to rozpadlo to myslalam ze juz nigdy nikt, nie zwroci mojej uwagi, a jednak... Jak poznalam D. to nawet przez chwile nie pomyslalam o ex, zadnych porownan nic, zero. D. tak mnie oczarowal, zakrecil...w ogole o exie nie myslalam. Takze chyba mozna poznac kogos, zakochac sie i znowu dac z siebie wszystko, czas, czas, czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj D. dal spokoj i sie nie przysnil. Kiedys jak jeszcze z nim nie bylam to snilo mi sie ze dorwal mnie gdzies w Slupsku :P kit, ze ja z Lodzi, biegal za mna w takich wielkich kowbojkach, a potem na jakims takim placyku tak sie do mnie przykleil, ze reszte snu sie przytulalismy :P . Dawno to bylo, a ja sen do dzis pamietam...Bo ladny :) Dorwij peeling i daj znac jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak D. bedzie to zrobie sie dostepna, ciekawe czy sie odezwie w sprawie tej kasy ;> Jesli nie da znaku jutro to napisze, ale to bedzie kolejny dowod na to, ze nie dotrzymuje slowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubie tylko balsam Dove ... Sa taki pachnace Frutti chyba sie to nazywa, wisniowe, waniliowe, pomaranczowe, faktycznie super pachna, ale ja nie lubie takich intensywnych zapachow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z innego miasta-torun ale mieszkalam w lodzi przez pol roczku ;) z nim i jego rodzicami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wróciłam i nie żałuje
po 10 latach małżenstwa odeszłam zabrałam dzieci wyjechałam na drugi koniec Polski zaczełam nowe życie z innym mężczyzną mój mąż na mnie cały czas czekał już nie płakał nie prosił tylko mówił że mnie kocha i będzie czekał .śmiałam mu się prosto w oczłam że to niemożliwe a jednak.jesteśmy teraz razem i nigdy nie było nam tak dobrze jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola tak srednio...jesli chodi o miasto to brzydkie ale kiedys duzo sie dzialo mysle ze wiecej niz teraz....teraz jak bylam jakos pusto malo ludzi jakby wszystkich gdzies wywialo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja wrocilam! A jak sie odnalezliscie po 10 latach? czy mieliescie kontakt? i kto chcial wrocic i czemu sie rozeszliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przywiazalam do tego miasta, ludzie mowia ze brzydka, ale to moja Lodzi i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kazdy sie do swojego miasta przywiazuje...ale ja musze powieziec ze londyn jest teraz moim miastaem...pojechalam do torunia i pustki szaro....inaczej niz tu!Tu zawsze tlok czy rano w dzien czy w nocy nigdy nie idziesz sama...chyba ze do parku sie wybierzesz;) lubie szybki styl zycia!Niemoglabym juz wrocic do polski tam pomimo tylu odwiedzin jakos tak inaczej bylo....londyn jest teraz moim miastem :)Moze Nowy york tez by mi sie spodobal i sydney:) szybkie i duze miasta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pomykam do miasta za kilka chwil, spotkam sie z kumpela... z dawnej pracy :P Jakis tajny wywiad przeprowadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no napisala zze teraz po dziesieciu latach sa znow razem i jest im dobrze.... prosimy o wiecej info ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl we włosach
A co chcecie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×