Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Loori a ja za to spie z pluszowym kotem, heh. Taki pluszak nade mną czuwa. ;-) I wcale nie trzeb atego leczyć:D AAA, późno, znowu się na uczelnię spóźnię.. Chyba trzeba biec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam? :) Lonely co z myszoskoczkiem? Ja sama mam świnki morskie, ale wiem że nawet małe zwierzęta są kochane, mądre i dużo pomagają, naprawdę.Miałam kiedyś chomika i też mu tak jakby zaropiało oczko... I odszedł. Ale to było ponad 10 lat temu , inne czasy, teraz jednak więcej wiedzą o małych zwierzątkach, co powiedział wet? Dziś udało mi się pospać prawie do 10, no człowiek się rozwija. Przez pierwsze dwie noce spałam z jego koszulką, ale później mi przeszło, ale jak beczałam to wyjmowałam z szafy jego koszule i do nich beczałam. To się napewno kwalifikuje do leczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho ! Ja tam sie dopiero zwleklam z lozka ;) jak patrze za okno to mi zle, rety gdzie ta Polska Zlota Jesien !!! Szaro, buro i leje ! Loori, pic mozemy w kazdej chwili, rozpacz zniose, a nawet pociesze, no chyba ze obie zaczniemy wyc ? ;) Lonely co ze zwierzakiem, jesli oczko ropieje sprobuj przemywac rumiankiem, mojemu swiniakowi ostatnio dzialo sie to samo i wyleczylam mu oko wlasnie takim mocnym wywarem rumiankowym. Znowu spojrzalam za okno, nieeee ja dzisiaj nigdzie nie wychodze !!! A co do spania z Ich rzeczami, troche sie usmiechanelam :D , bokserki, koszula , hehe, ale jak to pomaga to czemu nie :) Milego Dnia Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobty:) Wczoraj poszlam na karaoke ze znajomymi i troszke lepiej sie poczulam, dzis troszke niewyspna jestem...hehe ale nie zaluje A jutro mam egzamin z prawka....i juz zaczynam sie bac!! Teraz lece na uczelnie bo sie spoznie. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lone;ly jak czuje sie twoj zwierzaczek. ja rowniez polecam rumianek do przemywania. dzien dobry dziwczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ grze Gdzie sie podziewałaś tyle czasu? Ale tam paskudnie, nie chce mi się nawet po jedzenie pójść do sklepu, niech przestanie padać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wrocilam, bo bylam w miescie. zadzwonil do mnie i spytal czy wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiaczki spia caly czas, ale zaraz trzeba jednego wykapac bo jutro jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, to źle zrozumiałam :D To przez tę pogodę, czuję się lekko niedobudzona jeszcze. I jak wrażenia po spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak juz wczesniej pisalam jest dobrze a nawet b dobrze. zrozumialam jakim on jest dla mnie waznym czlowiekiem i chodzi mi tu o to ze jest moim przyjacielem. az sie dziwie ze jest tak dobrze, ale nie rozmawialismy o nas (czyli o byciu razem), takie przyjacielskie spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy już dwie. Kiedy da się tak spotkać, to naprawdę jest łatwiej. Zero oczekiwań, zbędnych nadziei, w sumie to zostaje tylko radość z tego, że można pobyć z takim człowiekiem. A dziś wieczorem się chyba z tym gluptasem zobaczę przez jakieś 5 minut, heh. Trzeba książkę oddać, nie chcę narażać się jego mamie :D [fantastyczna kobieta swoją drogą] Znowu dzień biegania po całym mieście. Ale.. przynajmniej już nie pada! Czas upolować w sklepie cos do jedzenia.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lodzi tez po tej obrzydliwej ulewie tez pojawilo sie slonko, az szok :) Fajnie, ze chociaz macie w nich przyjaciol...zazdroszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola tylko czy takie relacje zostaną nadal, kiedy jedno pozna kogoś innego? Nie wiem, wątpię, chociaż chciałabym, żeby bylo cały czas dobrze. Ale to dopiero "wyjdzie w praniu", z czasem. [tylko niech ta jędza mnie nie cmoka w szyję, mam ochotę go zabić wtedy. No może nie zabić, ale później na pewno taki los by go spotkał grr :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze potrafimy ze soba nirmalnie rozmawiac, ale oczywiscie nadal nie trace nadzieji ze bedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie cholerna nadzieja... Ja z exami nie mam zadnego kontaktu, jakos tak sie to pourywalo i w sumie jakos nie zaluje, choc nie powiem ze czasami mozna by sie spotkac i tak sobie po prostu pogadac. A D. to inna para kaloszy, niby tez ex, ale ze tak powiem dosc swiezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kapie moja ksiezniczke. pozniej bede buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście ciesze się, że z większością byłbych nie mam ŻADNEGO kontaktu. Owszem, kiedy przypadkiem miniemy się na ulicy, to \"cześć\" się powie, ale twardo idę później w swoją stronę i nie oglądam się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*byłych, oczywiście grze - moja psina podobno pięknie ostrzyżona, zobaczę ją w weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty strzyrzesz czy trymujesz swojego psiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysli mi zdjecia jezeli masz. kocham sznaucerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorka 🖐️ Ja nie mam takiego dorobku \"exowego\" wiec moglabym sie szczegolnie z tym przedostatnim spotkac kiedys :P Chociaz to glupek i palant i zrobil mi swinstwo, ale nie ma juz we mnie negatywnych odczuc. Moglby byc dobrym kumplem, bo fajnie sie z nim kiedys czas spedzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grze poszukam jakichś zdjęć tu na dysku, a jeśli tu nie ma, to w domu mamy jakieś na pewno. Tylko wiesz.. moja to taka dzika bestia z lasu, która czesać się nie daje.. Mimo, że też rodowodowa, \"ę ą\" psia arystokratka. Ale my nie wystawialiśmy jej nigdy.. Chyba trochę z obawy, że dla niej mógłby być to duży stres - taki już ma charakterek. Są psy, którym to odpowiada, a nasza.. no raczej nie:-) Ale kochane z niej stworzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici kici a zdradzilabys jaki ma przydomek i imie? jak nie tu to na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodowodzie ma wpisane: \"Dixi z Myślinieckich Turnii\" [miot D] mam nadzieję, że nic tu nie pokręciłąm.. :-) Ale jak dla mnie to Mysza/Smok Obibok/Osz ty, oddawaj mojego kapcia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×