Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Alo Alo! Ja lece niestety do pracy...i wroce super pozno bo zamykam dzis sklep,zycze wam milych pogawedek i do zobaczenia wieczorkiem papa buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Kilka chwil temu zostalam butalnie obudzona telefonem :P A tak sie dobrze spało ;) A teraz mi powiedzcie, ze to moja podswiadomosc, ukryte pragnienia, ze to ja sie sama nakrecam, ale ten gałgan snił mi sie cała noc...a zaczęlo sie od tego ze stalismy w tej samej kolejce dużego Lottka :D:D Milego Dnia Dziewczynki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dobry sen :D :D Moj generalnie byl taki( w duzym skrocie), ze zobaczylam ze stoi w kolejce po Duzego Lotka :D , otwrocil sie to pogadalismy, zaczelismy sie całować :P , ja nie wiem skad mialam kolczyk w jezyku, po czym sie rozeszlismy w dwie rozne strony i juz sie nie odezwal :P :D Sny sa smieszne i bywaja strasznie glupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze snilo mi sie ze jakis inny facet mnie przytulal a potem byl atak wezy i musielismy stamtad uciekac :D bo bylismy w jakies dżungli :D Ja sie chyba wezme za nauke brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, polski ;> jutro angielski, a w piatek wybrany 3 przedmiot. w moim przypadku historia ;/ sny są super! :D ależ ja zdanie zmieniam (; //ważne żeby do nich nie przywiązywać dużej wagi. z dystansem i uśmiechem. tak trzeba do nich podchodzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czasami taka faze, ze w pierwszej chwili nie wiem czy mi sie to snilo czy moze naprawde sie wydarzylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie gdy to mily sen i wcale sie nie chce aby sie skonczyl no nie ? :) Albo jeszcze lepiej, przeniosl sie do realnego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam bym chciala kogos do tulenia :P Jak Krzyska dorwe to ... :P Nie odklei mnie od siebie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdzie Ci Siostra przejdzie ... Ja po rozstaniu z Bartkiem tez tak myslalam ;) Troche czasu uplynelo i przytulenie sie do D. sprawialo ogromna przyjemnosc ;) Ale ja to juz jestem przylepa wyjatkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanowisz sie i podejmiesz madra decyzje ;) Wierze, ze bedzie sluszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazimierz Przerwa-Tetmajer Szukam cię — a gdy cię widzę udaję, że cię nie widzę. Kocham cię — a gdy cię spotkam udaję, że cię nie kocham. Zginę przez ciebie — nim zginę krzyknę, że ginę przypadkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ech, a ja jednak musiałam usiąść do nauki, ale nie ukrywam, że mi się nie chce :P Przynajmniej ni ma czasu na roztrząsanie wczoraj, mniej nerwów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wam
Czesc dziewczyny! nie wiem czego tu weszlam ale jakos zaciekawil mnie ten temat i chcę powiedziec ze mam taka nadzieje ze lonely soul ze swoim bylym chlopakiem bedzie jeszcze razem.. ze wszystko sie ulozy.. w sumie to nie wiem czemu, bo nie znam ani Ciebie ani Twojego eks (piszę do lonely soul) ale milo by bylo uslyszec ze znow jestescie razem :) tak więc jak bys mogla to napisz czy sa jeszcze jakies szanse, a jak nie to bierz się za innego :) z tego co czytalam to masz powodzenie, wiec na co czekasz kochaniutka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedzialam i myslalam o tym i o owym i wniosek jeden... Cholernie głupiej Karoli brakuje kogos bliskiego, przytulenia, poglaskania bo tej glupawej łepetynie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogos kto zaakceptuje, bedzie blisko, napisze smsa na dobranoc, bedzie sie troszczyl ... Ciezko tak sie to samej ciagnie... Wstaje sie rano ( ta rano srednio o 11 :P bo po co wczesniej ? ) ale bez celu, ma sie niby jakis plan na ten dzien, ale wszystko tak bez emocji... Wczesniej myslalam sobie, kurcze nareszcie odpoczywam, wysypiam sie, mam na wszystko czas, a teraz to tego czasu jest za duzo... Monotonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak myśle, ze to wlasnie tesknota za uczuciem, za emocjami, za celem, niz konkretnie za nim, choc to on wlasnie byl celem, emocjami i uczuciem... Gubie sie sama. Samotnosc jest do bani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ... mnie niestety tez te wszystkie wymienione cechy kojarza sie scisle z Nim... Choc czasami jak go sobie tak na sile obrzydzam to wtedy mysle, ze ... :o Kurde sama nie wiem, ja nie umiem byc sama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak kiedys Natka napisalas ... ja mam wizje ze moglo byc tak dobrze, ze mi szanse zabrano... ze tak wiele ladnych chwil moglo sie jeszcze zdarzyc ... O rety troche sie motam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest wstyd, glupio, zle ... ze tak to dlugo u mnie trwa !! RATUNKU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka! Bo jak ściągnę pasa i przełożę przez kolano, to zobaczysz ;) nic sobie nie spieprzyłaś, to ON spieprzył, to jest JEGO wina, to ON jest niedojrzały i nie ma najmniejszego powodu, dla którego miałabyś być smutna :) jesteś fajna, młoda babka i jeszcze niejedno serce złamiesz i zobaczysz, że o tym chłystku zapomnisz szybciej niż Ci się zdaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ścianę to może nie :D szkoda buziaka na niego :D umaluj sobie usta krwistoczerwoną szminką i porób miny do lustra na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×