Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

ćmo - ostatnio skupiasz się głównie na myśleniu o nim, tudzież byciu w jego pobliżu, I wierz mi, to już wystarczy, żeby na podświadomość podziałać. Wiem, bo kiedy np. się z nim widuję, to czasem śni mi się w ten sam dzień. Tak więc sprawdzone empirycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie dzisiaj snil ... :P Stres przed spotkaniem ktore sie nie odbylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wróciłam ze spotkania z Nim. miało być najwyżej 30minut, spacerowaliśmy ponad dwie godziny :) jakoś mi tak lekko na sercu. dobrze jest jak jest :) Przyjaźń też jest piękna :) Paprotko, a może wystarczyłaby Ci mała ćma za siostrę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktoś zachęci do pracy, nie chce mi się kolejnych testów dla dzieciaków układać, blee, bycie nauczycielką sux :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moje kochane!U mnie duzo zabiegania osotanio i nie wiem co sie dzieje ale cos zauwazylam ze przyciagam facetow jak magnez a ja wcale ich nie chce!!!!Na imprezie jeden za drugim podchodzil az kumpele otwieraly szeroko buzie hahaha no i caly czas ktos mnie zagaduje......powinnam sie niby cieszyc ale jakos tak jeszcze sie nieustabilizowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonely soul Ale to już dobry znak na przyszłość, i nauczka dla Ciebie, że szwarna dziołszka jesteś! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja tez nie lubie tego lepienia sie do mnie, ale ... ktos taki fajnyyy to moglby sie juz przykleic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! A ja dzisiaj znowu gorszy dzień. Nie mam siły na nic i chyba pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loori, heh, jakbyś wiedziała, jak mój dzień wyglądał.. i kto tu mnie odwiedził po tym, jak palił trawsko.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski... jutro bedzie lepiej. Ja dzisiaj przez pół miasta jechałam do tego Pajaca i co... nie bylo go ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A we mnie narasta chęć mordu pewnego osobnika, heh :D I trochę mnie to zaczyna przerażać, nie powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici-kici , nie warto :P Chociaz bysmy sie zrzucily na paczke do Ciebie do więźnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :D A ja właśnie jestem w trakcie układania testu numer 2, haha, skończe to dziadostwo dzisiaj, i siadam do matmy.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordowac :o o mamo nie nie rob nie warto ;D U mnie zim no sie zrobilo tak jakos nieprzyjemnie, ale trzeba ten czas jakos przetrzymac;) nie jest latwo ale bedzie lepiej! mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy napisane, uff, teraz wreszcie chwilka dla siebie = kolacja i chyba nici z matmy, padam.. Jak tam nastroje?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastroje polepszaja sie chyba...ale nadal takie sobie(choc juz nie tak zle) wiec jest maluska poprawa! Dobranoc kochane!Milych kolorowych pozytywnych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×