Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Powiem Ci Siora ze nie umiem sobie wyobrazic tego jak ja sie tam zachowam ... wejde, powiem czesc tym ktorych znam, dobrne w koncu do Jego drzwi, zapukam... powiem \"dzien dobry\" ... Kurde boje sie... To sie wszystko ladnie racjonalnie uklada w glowie, wiem jak POWINNAM sie zachowac, ale wiem jakie to trudne bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Nie myśl o tym aż tyle, bo to w razie kryzysu i tak nie pomaga :-( Warto, jak już będziesz szła na spotkanie, nie rozczulać się - działa przypominanie sobie, jak traktuje Cię.. Natia - uszka do góry, proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze, zadnych opcji do osiagniecia... Zaden wybor... Tylko moje emocje ciezko bedzie utrzymac na wodzy, to jest : latanie serca, rak, nog i innych wnetrznosci ... :P Czy ja Go w ogole poznam :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, wszelkie zasady znam, wiem jak powinnam postapic... :D :D Moze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie na wtorek umowic do kosmetyczki, wiec podjade wczesniej po kase, zeby wiecie po stresie sie od razu zrelaksowac ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz kase zabiore od Niego :P No niezle 250zl :o Moje buty sie w koncu rozbily, choc pieta nadal sie nie zagoila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiesz jak kupisz to oczywiscie siorze foto podeslij ;) Ja kupilam dzis szalik wiec juz wszystko na zime mam ;) Okropna ta maseczka ... :o Sciagnela mi cala gebe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta truskawkowa byla fajna, ale ta jest dziwna, peel off co prawda, zasuszy mnie pewnie niezle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz taka mozliwosc, to pewnie korzystaj :) Ja wiem, ze na pewno Ci sie nie chce, bywaja humory, ale wiesz ja na Twoim miejscu poszukalabym jakies pracy, ludzie, zmiana, jakis ruch, mysle ze by Ci pomogly ... brak czasu na myslenie, zmartwienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sprobuj z tym Wroclawiem :) Ja juz sie nie moge doczekac jak zaczne pracowac...:) Jak jak ja wroce do wczesnego wstawania to nie wiem :P Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polezalam w wannie, wypeelingowalam... Wiesz co Natka ten peeling z mikroabrazji L\'oreal jest fajny ;) . Odnalazlam tubke w szafce w lazience, uzylam i gębula gladziutka az milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu prezydentem nie bedzie ten na ktorego glosowalam, zawsze tak jest :P Choc wynik byl przewidywalny ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdz sobie na Onet tam wybierasz wojewodztwo i wszystko jak na dloni. W Łodzi druga tura, ale i tak J.K wybiora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa, Kropa... Kiedys widzialam manifest jakis babek pod urzedem miasta darly sie dziko : Panie Jerzy lud Panu nie wierzy, Panie Jerzy lud Panu nie wierzy :D:D No ale i tak kolejna kadencje ma w kieszeni ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taniec z Gwiazdami widzialam tylko pare razy, wiec sie nie wypowiadam, ale Kinge jako Kinge lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×