Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Heluśka

AB-OVO klinika leczenia niepłodności w Lublinie - opinie i porady

Polecane posty

Gość Elizza666
My zaczęliśmy leczenie w Ab ovo w Lublinie - pierwsze wrażenie pozytywne, lekarze uprzejmi, mili, bardzo zaangażowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim mężem chodziliśmy do tej kliniki. Jestem szczęśliwa, że wybrałam właśnie ją, inaczej mój Pawełek by się nie urodził. Personel jest miły z przyjemnością opowiedzą Ci co masz robić. Widać zaangażowanie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice ab ovo spotkałam bardzo dobrego doktora ginekologa, który przygotowuje mnie do pierwszej ciąży - jestem w trakcie robienia koniecznych badań,a wrażenia dotyczące kliniki mam pozytywne - terminy u ginekologa bliskie, nie ma problemu z zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamaneścierwa
Pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam inseminację w ABO-OVO, jedną i trafioną, teraz, po latach chodzę na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choinka4
ja z kolei słyszałam, żę Ovum też jest skuteczną kliniką jeśli chodzi o leczenie niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiaczek28
Mysle, że obydwie kliniki są dobre, jeśli chodzi o poziom usług i specjalistów, moja przyjaciółka obecnie próbuje leczenia hormonalnego w Ab Ovo i mocno trzymam za nią kciuki :) Wierzymy, że się uda, w końcu wiele par ma dzięki tym klinikom lublińskim swoje upragnione dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ludzi jest dotkniętych problemem niepłodności ... wśród moich znajomych są dwie pary, które mają z tym kłopot i uwazam, że in vitro powinno być refundowane żeby Ci ludzie mieli szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela89
Do Ab Ovo trafiłam po pierwszej ciąży, której nie donosiłam... w trzecim miesiącu straciłam swoje dziecko i nadzieję na to, że jeszcze kiedyś będę je miec. Teraz jestem w 2 cyklu po hsg, życzcie mi szczęscia, bo bardzo sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Ela, a kto Cię prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela89
@piroxeni - doktor Gąsior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaBB
ja z kolei wybadalam oferte w Invimedzie, ale jeszcze sie zxastanawiam nad ovum i ab ovo, bo invimed jest stosunkowo nowa klinika i nie ma jeszcze tylu opinii wyrobionych, co reszta klinik. jak na niezbyt wielki Lublin to sporo jest tych ośrodków leczenia niepłodności co mnie bardzo cieszy, bo jest możliwośc wyboru i pary, którym zalezy na dziecku, mają jakąś alternatywę i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna___30
Witam , polecam klinikę Ab ovo w Lublinie, miły i profesjonalny personel. Badania męża wykonane szybko potem wizyta u lekarza i rozpoczęte leczenie. Po drugiej inseminacji zaszłam w ciążę i z teraz z niecierpliwością czekamy na nasze maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, długo sie czeka na wizytę w ab Ovo ? rozważam zapisanie sie... choć to niełatwa decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to nie wiem jak jest, jak ja sie zapisywałam tomiałam termin jakośc niedługo, w ciągu tygodnia chyba. zadzwoń do nich i spytaj, raczej ab vo nie ma kosmicznych terminów. Chociaż spróbuj - nawet nie jest to dla Ciebie łatwa decyzja, to niczym nie ryzykujesz umawiając sie na 1 wizyte,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam do AB ovo wczoraj i termin wizyty mam za 2 tygodnie do prof. Putowskiego. Mój dotychczasowy lekarz polecił mi tą klinike, u nas wskazana jest inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że tu wszystkie dziewczyny przewaznie mówią o swoich doświadczeniach z in vitro w Ab Ovo, a mi bardziej chodzi o inna kwestię - bank nasienia. Mój mąż zastanawia się, czy nie skorzystać z tej opcji, bo będzie przechodził radioterapię i nie wiadomo, czy po tym jego plemniki będa na tyle zdrowe, że obejdzie się be z pomocy lekarzy ... Myslelismy o założeniu rodziny za jakieś 2 lata i w tym czasie chcielismy zabezpieczyć nasienie, mieszkamy z Lublinie i szukając banków nasienia natknęłam sie na ten a Ab Ovo - polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pewnośc****szukaj jeszcze informacji o innych klinikach w Lublinie, na pewno takie działanie nie zaszkodzi – w koncu lepiej chuchać na zimne. Oprócz Ab Ovo na pewno Ovum ma bank nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pewnośc****szukaj jeszcze informacji o innych klinikach w Lublinie, na pewno takie działanie nie zaszkodzi – w koncu lepiej chuchać na zimne. Oprócz Ab Ovo na pewno Ovum ma bank nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie tylko brzmi czy kierowac się ceną czy opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko powiedziec ja bym bardziej zważala na to, czy lekarz i klinika są skuteczni i prezentują wysoki poziom, ale rozumiem, ze każdy ma ograniczone finanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie renoma jest bezcenna, chodzi o zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wizyte w ab ovo w przyszłym tygodniu i troche się boje tego co usłysze, stres jest duży… :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie co bac, chociaz wiadomo, ze stres jest... zawsze, kiedy chodzi o zdrowie ale tam przyjmują naprawde dobrzy lekarze i nie mozna zbyt wiele myslec i sie zamartwiać, nie znając wynikow :) wazne, zebys miala wsparcie bliskich osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to prawda, samemu cięzko przez to przechodzic. niektore osoby staraja sie o dziecko i te bezowocne starania ich frustrują, w dodatku potrafią to ukrywac, rodzina wywiera presje "kiedy w koncu bedziecie mieli dziecko" itp... eh nie tak to powinno wyglądać :( trzymam kciuki za wszystkich starających się <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos nie ma swoich spraw to nadmiernie interesuje się sprawami innych ludzi i niestety tak to już jest, trzeba być asertywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trzeba, ale na asertywność pracuje się niekiedy latami a i tak masz momenty załamki, kiedy na imprezie rodzinnej wszyscy pytaja, co z tym dzieckiem. I co mam im powiedzieć, hej, chyba jestem bezpłodna? … Wracając do Ab ovo, słyszałam sporo dobrych rzeczy o tej klinice ale powiedzcie, który lekarz ma tam najlepszą renome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczę się u doktora Wojciecha Gąsiora. Nie mogę narzekać na jakość współpracy – doktor spełnia swoją rolę w 100%. Generalnie klinika bardzo przyjemna. Kiedy publiczne zakłady tak będą działać i wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 1 cyklu in vitro, ile się czeka na drugie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×