Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Heluśka

AB-OVO klinika leczenia niepłodności w Lublinie - opinie i porady

Polecane posty

Gość Beti1982
Dodi kłuje mnie ale nie tak jak na okres .Caly czas doszukuje się objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Oby to były objawy ciąży. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Beti 1982 a którego dnia cyklu był transfer? Miałaś przed nim stymulację? Ja też ciężko znosiłam te zastrzyki w brzuch. Cały był siny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dodi transfer był 21 dc. Stymulacja miałam co drugi dzień ale tamte zastrzyki tak nie bolały jak te po transferze. Brałam też specyfiki na endo bo chcieliśmy je wzmocnić . To fakt brzuch boli jak diabli . Ja już mam cały w siniakach ale jak ma się udać to jestem gotowa na takie poświęcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Piszesz teraz o tym crio transferze? Tak? Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heej dziewczyny. U nnie wszystko wporzadku. Dobrze sie czuje. Nic mi poki co nie doskwiera :) wizyta pomyslna dzidzius rosnie wszystko jest ok nawet doktor stwierdzila ksiazkowo. Oczywiście caly czas luteina i duphaston plus witaminki. 22.05 ostatnia wizyta u Dr Tkaczuk niestety dalej sie juz nie zajmuje. I tu moje pytanie czy ktoras miala stycznosc z Dr Tomaszem Geca?gdzie moze przyjmowac na nfz? Dziewczyny glowa do gory i Wam sie uda na pewno! Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wczoraj byłam u dr Tkaczuk na wizycie, po pierwszej stymulacji z Letrozolem 3 pecherzyki, narazie małe bo to 7 d.c., ale są 10, 12, 14 mm i tym razem bez zastrzyku, bo aż 3, więc dla mnie za duże obciążenie by było, bo mam problemy z sercem. Za to z badań hormonalnych dr zdiagnozowała PCO, więc dostałam Miovarian, Oeparol i kazała pić olej liniany. Mam nadzieję, że się uda ;-) BoLubie super, wiedziałam że będzie dobrze. Dalej trzymam kciuki, ale dr o którym mówisz nie znam, nie jestem z Lublina. Pozdrawiam, M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dodi tak piszę o tym co miałam w zeszły piątek. Już mnie korci żeby zrobić sikańca ale poczekam do poniedziałku lub wtorku i zrobię betę bo noe chce się denerwować . Martwi mnie tylko tZw. Plamienie implantacyjne bo nic takiego nie miało u mnie miejsca a wszyscy o tym na forach piszą . Więc się boje ze może być lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Beti1982 a czy miałaś robiona kiedyś histeroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Bo lubię super. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dodi nie ,nie miałam , miałam tylko wpuszczany kontrast ale to nie to chyba- mam niedrożny prawy jajowod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Beti 1982 jak samopoczucie? Robiłaś już betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dodi właśnie wracam z bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dodi jedtem przerażona ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLubie
Daj znac jak beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Nie udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Jeszcze nie masz wyników? Pisz odrazu jak się dowiesz. Bardzo Ci kibicuje. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Wyniki będą koło 16 . Trochę brzuch mnie pobolewa ale jest Ok. Dzięki za wsparcie jak dostanę wyniki to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dziewczyny jest 11 DTP beta 13,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? Czyli? Powinna być ok 50 z tego co pamiętam. A z Dr Tkaczuk się kontaktowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Wczesna ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Pisałam do niej ale się jeszcze nie odezwała :( Ńiby norma jest 5-50 ale to jest niski wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
No ale dziś 11 dzien a norma 50 jest od 14 dpt to jest nadzieja że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti jakby się nie udało wyniki byłby bliski zera. Trzeba zrobić jeszcze raz jutro albo po jutrze i sprawdzić czy narasta. 3mam kciuki! Pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Dodi masz racje zrobię powtórkę we czwartek i zobaczę czy jest przyrost .Jakby sie nic nie działo to by było jak ostatnio <2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Napewno będzie dobrze. Musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziewczyny! Ta klinika nie leczy niepłodności, bo po "niby" leczeniu dalej jesteście niepłodne. Jesteście po prostu w brutalny sposób zapładniane, nie róbcie tego sobie i swoim dzieciom. Do dzisiejszego dnia nie wiadomo dlaczego komórka jajowa wpuszcza danego plemnika, jak go wybiera z kilkudziesięciu szczęśliwców. A w in vitro plemnik wybierany jest na oko(na podstawie swej żywotności) i brutalnie wstrzykiwany,a nie wpuszczany przez komórkę.Nie wiadomo czy wstrzyknięty plemnik byłby najlepszy i czy byłby wpuszczony naturalnie przez komórkę jajową. To wiąże z sobą duże ryzyko obciążeń genetycznych, waszych przyszłych dzieci.Po za tym hiperstymulacja jest dla was szkodliwa bo nienaturalnie zostaje wyprodukowanych wiele pęcherzyków, co strasznie przeciąża układ hormonalny kobiety. Jedyne co może was wyleczyć z niepłodności to naprotechnologia, która patrzy na rodziców całościowo przez różne układy nie tylko rozrodczy. Otwórzcie się też na adopcje,wiele dzieci czeka na swoich nowych rodziców. Nie pozwólcie poczynać waszych dzieci na szkle to jest wbrew naturze, a natura nie da się oszukać. Życzę Wam z całego serca abyście były mamami i mogły się rozsmakować w macierzyństwie!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Rydzyka ta przemowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi88
Beti czy dr Tkaczuk odpisała Ci na SMS? Kiedy planujesz zrobić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti1982
Hej mam zrobić betę i progesteron we czwartek i tego samego dnia się u niej stawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×